Търся съвет за излизане от пингвин наказание

От: Търся съвет за излизане от пингвин наказание

Ухааа 100$ :)
Не бих дал толкова пари за подобна добавка.
За половината от изброените "екстри" има безплатни добавки, другата половина според мен са ненужни :)

Аз бих инвестирал в тази - блог добавката за $15, която предлагат. Все пак имаме още един Панда ъпдейт тези дни. :)
 
От: Търся съвет за излизане от пингвин наказание

А кои са тези безплатни добавки, за които говорите, че в моя сайт сео добавките май са дефицит? :)
 
От: Търся съвет за излизане от пингвин наказание

За съжаление, другари и другарки предприемачи Фейсбук щита поне при мен се пропука и почти е паднал. Коня пак тръгна към реката...:(
 
От: Търся съвет за излизане от пингвин наказание

Аз бухам ли статии здраво, бухам почти всеки ден по една и резултати няма, индекса още го няма никъде, но продължавам да се надявам :D Поне съм сигурен, че ако изчезне наказанието ще взривя мощно челните места :D
 
От: Търся съвет за излизане от пингвин наказание

Аз бухам ли статии здраво, бухам почти всеки ден по една и резултати няма, индекса още го няма никъде, но продължавам да се надявам :D Поне съм сигурен, че ако изчезне наказанието ще взривя мощно челните места :D

Един от конкуренцията дето бяхме ударени от пингвина го следях започна да буха статии в артикъл директориите ама не излезе от пингвина. Правя си изводите, че май вече не действа този метод със статиите.

Щом го няма никъде и ако нямаш полза от него май е по-добре нов сайта да направиш. :)
 
От: Търся съвет за излизане от пингвин наказание

Имам полза, онлайн магазин е и имам 4-8 поръчки на месец въпреки наказанието, предполагам само от индексирането на вътрешните страници и различни препратки, защото индекса го няма, даже фб страницата излиза на 4-5 страница, но самия индекс на сайта го няма при търсене, совен като го търся с името на сайта разбира се :D

Не мога да го зарежа след толкова линкове и труд по него, а и като помня какви позиции заемаше..трябва да пробвам да го върна в играта :D
 
От: Търся съвет за излизане от пингвин наказание

Сетих се нещо ново, вече не знам дали съм изял панда, пингвин или и двете, а може би някой папагал плюс риба меч..., но се сетих за описанието на продуктите, май на повечето не е уникално и макар да се мисли трудно си струва да го пренапиша :)
 
От: Търся съвет за излизане от пингвин наказание

абе вие броите ли си линковете да ги слагате равномерно например по 1-2 на седмица и така да карате постоянно?
 

Горе