Уважавай, за да те уважават

От: Уважавай, за да те уважават

Като гледам темпото ,с което се размножават, ако не направим нещо по въпроса сега, след 5,6 години те ще са повече от нас.Тогава и да искаме да променим нещата, няма да имаме никакъв шанс.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Стига чатите ами споделяйте здраво това поне го можем друго ако не!
 
От: Уважавай, за да те уважават

Като гледам темпото ,с което се размножават, ако не направим нещо по въпроса сега, след 5,6 години те ще са повече от нас.Тогава и да искаме да променим нещата, няма да имаме никакъв шанс.

Статистиката отдавна е доказала, че след време ние ще сме малцинство. Дали обаче ще имаме право на същите привилегии?!
 
От: Уважавай, за да те уважават

Show respect or get wrecked!

Така съм учен от Братята с Харлита, от родния ми град.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Като гледам темпото ,с което се размножават, ако не направим нещо по въпроса сега, след 5,6 години те ще са повече от нас.Тогава и да искаме да променим нещата, няма да имаме никакъв шанс.

Хващаш си един по-добре изглеждаш ром и си го интегрираш във вашето семейство. След още едно поколение няма да са повече от нас, защото няма да си личи кой е бял и кой е с "тен". Ако имаш повече въпроси се обърни към Unwise. Той е експертът по интегриране.
 
От: Уважавай, за да те уважават

9268a71976b4097b17378f4473cf214a.jpg
 
От: Уважавай, за да те уважават

Фактитите говорят:

Българина се превръша в циганин, циганина в Българин.
Все повече Българи ги е срам да се нарекат такива, докато повече цигани се наричат Българи.

Другото е че извън родината си, Българите като емигранти са по зле от ромчета.
Тъй като не искат да се интгрират.социализират. Смучат зверски помощи и все по мързеливи стават.
Различават се от циганина само по едно, което е най-добрата черта дефакто на черньо - Задружието, Българин е по вероятно да е хлъзне на йорса, отколкото да ти помогне с нещо, даже и да не е материално...

Разпадаме се като нация - Вярвайте.
Каквото е останало от България в България в момента е всичко, почти 2 милиона са навън. Повече от половината НЕ желаят да имат нищо общо повече с Бг, децата им са от смесени бракове и не знаят език в повечето случаи. Една част дерзаят да се приберат, но с всяко връщаме се убеждават че са нежелани, и ще бъдат зверски изтезавани от всичко, като се започне от най долко ниво до висините и управата.


Интеграция ?
Циганина НЕ може да го изгоните или унищожите, НЕ разбрахте ли ?
Това е главна идея на ......, да го има, да е много, да се случва това което се.
Накрая, макар да няма край това което се случва един ден ще се изпише по книги като еквивалент на Иго от миналото.

Вярвам че ще продължи да има Българи както винаги, но вече нямаме земя един вид... сложно е
 
От: Уважавай, за да те уважават

Един пуска снимка на купчина мангали, другите се скъсват да акомпанират:)
 
От: Уважавай, за да те уважават

Вчера пратих снимката на btv, nova, TV7 и БНТ, на всички написах, че това е уникално безобразие- някой може и да се сети на направи нещо. Днес ще го пратя и на Господарите... и на Карбовски
 
От: Уважавай, за да те уважават

525034_362617767163854_1062330405_n.jpg

За съжаление трябва да признаем, че подобно отношение (макар и в по-лек вариант) може да дойде и от българи (не е цигане със сигурност), като горния хубавец, който заслужава да бъде ошамарен.
 
От: Уважавай, за да те уважават

По БТВ дадоха някакъв дето с неговия телефон уж направили снимката, тоя не може да си върже приказката иска да се извини и вика извинявам се от името на България ли кво каза:cry:, установени са кои са 3мата, ама казаха че инспектората по образованието щяли да пратят хора да говорят с тях и родителите им, дафук просто, очаквах полиция/прокуратура да се намесят...
 
От: Уважавай, за да те уважават

Аз искам да благодаря на всички включили се активно в разпространението, защото иначе никога нямаше да стигне и до тв. Утре сутрин по нова ще има в тази сутрин отделено специално за това рекламират го вече.
 
От: Уважавай, за да те уважават

За съжаление трябва да признаем, че подобно отношение (макар и в по-лек вариант) може да дойде и от българи (не е цигане със сигурност), като горния хубавец, който заслужава да бъде ошамарен.

Що се отнася до мен - признавам!
Разбира се, че има и български келеши :) аз не сикам да се делят при изпълнения на наказанияат!
и да се мери с един аршин - независимо дали е българин или циганин.

този на снимката е доста по-лек случай - сиг съм, че от едно предупреждение ще рабере - за ралика от мангалите.
 
От: Уважавай, за да те уважават

Този не съм сигурен, че е българин. Някакви хора из фейса твърдят, че се казвал Надир Волокин. Но както и да е, сега гледах едното цигане по бтв-то, спечено беше, оправдава се и говори неразбираемо. И се чудя, тия мангали, що за лош човешки материал са, след като живеят в една държава от поколения наред и дори не могат свободно да говорят официалния език :shock:
 
От: Уважавай, за да те уважават

Този не съм сигурен, че е българин. Някакви хора из фейса твърдят, че се казвал Надир Волокин. Но както и да е, сега гледах едното цигане по бтв-то, спечено беше, оправдава се и говори неразбираемо. И се чудя, тия мангали, що за лош човешки материал са, след като живеят в една държава от поколения наред и дори не могат свободно да говорят официалния език :shock:

Надир ли ? Хммм... Надир, Кадир - турско име. Пфууу д'еба рязания му фес... ще се гаври с българското... Да се накаже незабавно! :twisted:
 
От: От: Уважавай, за да те уважават

Този случай може да предизвика още един "бунт" от сорта на "циганите на сапун" за това минет тв дават мангал който съжалява за постъпката си но в същото време си мие ръцете с "изповедта" си. Хората не са тъпи и знаят точно за какво става въпрос. Усещам че скоро ще има климатични промени :)
 
От: Уважавай, за да те уважават

И се чудя, тия мангали, що за лош човешки материал са, след като живеят в една държава от поколения наред и дори не могат свободно да говорят официалния език :shock:

1 година съм в Англия вече... можеш да ми поярваш предполагам че говоря езика,и даже хващам Полския вече.
ЩО за "матриал" са наистина...

Още съм бесен за това от снимката...
С удоволствие ще сритам няколко задника като се прибера, те си знаят за кво! То не ми и трябва причина дефакто, но подробности.

Хората не са тъпи и знаят точно за какво става въпрос. Усещам че скоро ще има климатични промени
Както е казал колегата над мен.

Някой може ли да ми даде линк до интервюто с тия (но да не е Вбокс)
 

Горе