Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Добре,а аз мога ли да си взема едно рефю / демо за 3-4 дни за да мога да видя / преценя дали си заслужава?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

на мен ми е интересно колко човека досега са броили 240 лева за това тулче?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Добре,а аз мога ли да си взема едно рефю / демо за 3-4 дни за да мога да видя / преценя дали си заслужава?

В момента обмислям какъв да е механизма за демото. Най-вероятно ще е през уеб страница или поне някой неща ще са през уеб страница.
До няколко дни ще имам нещо готово за тест.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Понеже имах няколко запитвания за демо версия, вече можете да получите демо.

Демото има следните ограничения:

Работи под уин7 (под хп не е тествано, ако имате питон 2.6.5 може и да сработи)
Има валидност 3 дни
Има ограничение до 5 продукта
Не може да се автоматизира с крон/уин таск

Пълни инструкции как се работи с демото.

Пълната версия няма тези ограничения.

Ако искате демо претете ми ЛС с мейл. Ще ви пратя файла там - размера е 6 МБ.
 
Последно редактирано:
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

След като няколко човека тук повдигнаха въпроса дали препубликуването на обявите е забранено искам да ви кажа следното:

Препубликуването на обяви НЕ Е забранено. Както и не се наказва.

Затова можете спокпойно да увеличите вашите продажби с prodman.
Пробвайте демо версията за да се уверите в предимствата му.

Източник на инфото от първа ръка: http://goo.gl/3ySSyn
ЗлаВещица е администратор на сайта.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Вече можете да изберете от 2 версии на скрипта. Надявам се това е полезно за хората с малко обяви. Както и нова цена :) Вижте тук

От какви версии на скрипта мога да си избера?

Има 2 версии:

ProdMan Дом - за часни лица, продаващи малко на брой артикули (до 20). Ограничен е за 1 потребителско име.

ProdMan Офис - за фирми, продаващи до 100 артикула. Няма ограничение по потребителско име.
 
От: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Здравейте, имам няколко въпроса, ще може ли да ми дадете данни за контакт, тъй като съм нов тук и не мога да пращам ЛС.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

И аз имам подобен проблем, не мога да изпращам все още ЛС. Може ли да ми пратиш някакъв контакт на лично с който може да се свържа? Поздрави!
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Ха, грнета докара топ спамарите в форума. Продавалника, дръжте се!!!!!!!!!!
И аз имам подобен проблем, не мога да изпращам все още ЛС. Може ли да ми пратиш някакъв контакт на лично с който може да се свържа? Поздрави!
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Хаха доста народ влиза в тая тема :D
Работи ли това, кво е положението?

Все си мисля, че Продавалник като го надушат няма да са щастливи, че някой им прецаква паричките от промо :(
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Пишат те... по-вероятно от продавалника искат да го открият :twisted:
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Пишат те... по-вероятно от продавалника искат да го открият :twisted:

Точно така :-D SWAT-а ми стои на бързо набиране в момента в който му набарам координатите - dial . Обиновен частен продавач съм и имам интерес. Но не знаех, че нещата от форума се продават само на хора които са тук то преди 20 години. Както и да е въпроса ми към продукта е следния, може ли да избирам кои обяви да релистне. Част от моите обяви са промотирани постояно и не искам да ги препуликува тях защото ще си изгубят промоцията. Примено имам 50 оябви, 20 са промотирани. Искам като реша да кажа препуликувай еди си кои обяви или всички освен промотираните. Ако това може да го прави ме устройва да го купя. мейла ми е zorvalth ат gmail.com ако ти е удобно пиши ми там, Поздрави!
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Относно продавланик, толкова насраха правилата и отношението към клиентите си, че хората масова са се хванали за главата но няма алтернатива за съжаление. А и тях не ги интересува кой е най от горе на категорията, толкова са много обявите че бързо потъват. Без реклама няма как да стане, но това помага ако 1-2 пъти на ден си бутнеш обявите барем някой случаен правилен купувач ги види. слд 10 мин си на 5-та стрнаица така или иначе.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Аз като купивач мога да ти кажа че ме боли хуя за твоите проблеми, точно заради такива тарикати си влизам за по 1 час и докладвам по 20-30 обяви на ден
Относно продавланик, толкова насраха правилата и отношението към клиентите си, че хората масова са се хванали за главата но няма алтернатива за съжаление. А и тях не ги интересува кой е най от горе на категорията, толкова са много обявите че бързо потъват. Без реклама няма как да стане, но това помага ако 1-2 пъти на ден си бутнеш обявите барем някой случаен правилен купувач ги види. слд 10 мин си на 5-та стрнаица така или иначе.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

@зорвалт - за сега скрипта не може да избира кои обяви да препубликува. Препубликува всичко или първите 20 ако е дом версията.
Извинявам се, ще пиша на другите ЛС.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Пишат те... по-вероятно от продавалника искат да го открият :twisted:

Аз не се крия от продавалник. Що реши, че е лошо да ме знаят?Може би някои тук си мислите, че скрипта е нещо незаконно и/или тайно - уверявам ви - не е така. Даже ако искат може да си го купят - давам фактура и там са ми всички данни на фирмата. Това се отнася за всеки. Проблема е никакъв.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Аз като купивач мога да ти кажа че ме боли хуя за твоите проблеми, точно заради такива тарикати си влизам за по 1 час и докладвам по 20-30 обяви на ден

Аре малко по-леко с езика - тука има и дами.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Аре малко по-леко с езика - тука има и дами.

Какво да му обесняваш, човека го боли специално нещо и иска да си изреве болката можем само да му съчувстваме :-D
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

garnet, има ли как да ми пишеш на майла за да се разберем?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Малко промени в условията. Вижте първото мнение за всички детайли.
 

Горе