Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Според мен тази кампания е свързана с някоя предизборна флашка, за която е дошъл подходящият момент. Тези флашки всички знаем, че ги има, въпросът е по какъв график ще ги пускат. При всички положения тази седмица ще има голям политически цирк. Като няма хляб ще има зрелища.
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

*** за Костов, бесарабския мангал !

(Ш ма прощават сините, не се сдържах)
 
От: От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Чудя ви се защо се занимавате с глупости :)
Гледайте си бизнеса.

Ей туй е най-смисленото в цялата тема. Подрепям с две ръце, два крака и двадесет пръста :D
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

*** за Костов, бесарабския мангал !

(Ш ма прощават сините, не се сдържах)
Да те прощават синьо-лилавите :lol::lol::D
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Не съм гласувал за Бойко, но в момента не смятам, че има алтернатива...

Може би Слави и Миглена Кунева, да не говорим за станишката, рзс и другите измекяри...
 
Аз не мога да разбера защо не легализират поне марихуаната. Все пак кое трезво съзнание ще търпи такива кретении и то вече 20+ години. От както се помня само някакви анимациони герой се опитват да ни управялват. И всеки път те са със заводи, фирми, апартамени, а народа пак истискан до зуко и по-беден след всяко следващо правителство. Даже започнах да се чудя как така хората не всичмат някакви средства, за да пренебрегват шита около тях. Всеки ден гледаме по телевизията някаква пародия на държава, някакви некадърници, които се плючт един друг, а в същото време и двамата са боклуци от класа. Едният с не знам си какви придобивки от както е на власт, другия се е наял яко с апартаменти, трети са консултанит, уж независими, на някои фирми. Абе цирк, та да ти се реве от мъка. Четвърти изпълняват и гласуват закони, за да защитат бизнеса - а най-лошото е, че не подбират - дали е в сивата икономи, дали е легален или не. Важното е джоба на края на сделката да е пълен.

VQN4m.jpg
Малък поздрав. Да стане леко шеговито. :)

Краденето и грабенето е присъщо на всяко правителство. Ще попитате кое е основното, което ги кара да го правят. Основното е фактът, че всяко едно (и всеки бастун там) си знае / ят възможностите и са презенили, че този капацитет, който имат и резултатите, които показват, едва ли ще има 2ри мандата. А като са те пуснали на версия в сладкарница, какво следва - опрасване и пресищане. Не, че не са се били за това да са там, ама като знам какви са им опонентите, направо не смея и да си представя колко лесно вече се влиза. Куцо, кьораво и сакато се изреди. ;)

Но едно беше казано тук, което е на 100% така: гледаме си бизнеса и да се оправяме самички, че другите - те са там, ще има лапачка за тях. ;)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Хора, опомнете се! Престъпник, който е подсъдим по дело се кандидатира за президент?
Яката работа. Май трябва да се мисли за скоростна емиграция :( Тука работата тотално си е.а майката.
Трактора президент, а Митьо Очите вице.....
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Интересно е, че сайта е качен на хостинг с 313 други домейна един от който е: amatiori.eu (регистриран в GoDaddy)

Johan Machen
Address
render_text.php

render_text.php

render_text.php

render_text.php


Email
render_text.php


Стигаме до bganev.com


Ganev, Borislav
8bd73c533ee4e2d.png
@abv.bg
Sredna Gora 78
Sofia, 1303
BG
0888 920 687

Притежава също и:
napravisam.bg
teniski.eu
teniski.be

Дали имат нещо общо?
 
  • Like
Реакции: niks
Мисля, че ги е купил за някой. Толкова много домейни и то се развити. Или е от добрите. И двете опции за възможни. Но се радвам, че и това е реализирано, като идея. :)

Няма какво да емигрирам, те да се махат. България си е за българите, а не за материалистите, които се чудят как да прецакат някой, за да са с 5 лева на далавера. Умрели от глад миличките. днес чета това:

16 000 евро на месец прибират БГ евродепутати

И те милите не наяли се. Всякакви такива глупости последните няколко години. Алча работа. За това е 2012, да разчисти малко. Много материално общество - няма никакви цености вече. Само пари, алкохол, курви и власт. Време е някой да изхвърли боклук, както се викаше в едно предаване. Дано останат само читавите и добри хора, с истински ценности и ветрешно щастливи и оптимистично настроени към всичко. ;)
 
  • Like
Реакции: adi
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Блинки - Билката - кърти мивки
Ето и още една теза подобна на едно изказване в темата за Черинят ПР и Избори 2011
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

В сайта има изкарано кратно резюме... Хваща ме яд в момента защото гледам реклами в АБВ, насам натам това всичкото е пари от нашите джобове, а се представят за хора от народа, а най-вероятно е друга партия....
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

А за тоя дето ми даде червено: Защо да не е важно бе мурук?
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Това ми е първият и единствен червен квадрат, който съм пускал, и според мен абсолютно заслужен.
Нямаше изобщо да пиша, но ти явно не си разбрал посланието "това ли беше най-важното - кой е собственика на домейна"

Наистина кажи - това ли беше най-важното по темата да се ровиш кат некой агент кой точно аджеба е собственика на домейна. Или просто си практикуващ специалист? Или може би е някакъв особен вид гъзария? Действително не можах да схвана амбициозността ти по отношение на това издирване (едва ли не под дърво и камък)

Не стига, че всичко зяпа умно в земята и се е покрило треперейки за следващата сметка, ами и дай и в нета всичко що има ГЛАС да си налегне парцалите...
Ми дай да откриеме раздел "издирване" и всеки там с кеф и самоудовлетворение да показва детективските си възможности. Щом за теб е важно, важно ще е и за много други - определено!
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Много ясно че е важно, защото това не е глас народен, че да се крие, а е някой партиен активист. Нали не мислиш, че някой си е извадил от джоба за десетките билбордове - това са пари от данъци.
И ще е много хубаво ако може да се докаже, че да им лъсне кирливия гъС.

Предния път с boykostov пак така - уж на гражданите, ама oggin (май той беше) го разкри Азер Меликов от БСП. И тогава пак бяха потрошили няколко милиона само за тая кампания с реклами по всички сайтове.
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Това ми е първият и единствен червен квадрат, който съм пускал, и според мен абсолютно заслужен.
Нямаше изобщо да пиша, но ти явно не си разбрал посланието "това ли беше най-важното - кой е собственика на домейна"

Наистина кажи - това ли беше най-важното по темата да се ровиш кат некой агент кой точно аджеба е собственика на домейна. Или просто си практикуващ специалист? Или може би е някакъв особен вид гъзария? Действително не можах да схвана амбициозността ти по отношение на това издирване (едва ли не под дърво и камък)

Не стига, че всичко зяпа умно в земята и се е покрило треперейки за следващата сметка, ами и дай и в нета всичко що има ГЛАС да си налегне парцалите...
Ми дай да откриеме раздел "издирване" и всеки там с кеф и самоудовлетворение да показва детективските си възможности. Щом за теб е важно, важно ще е и за много други - определено!

Верно ли? Ти пък да не си "форумното ченге" което ще наказва?
Не видях някъде да пише "Пускайте само най-важните неща по случая.", а кой беше ти, че да решаваш кое е важно и кое не? Ти ли си Борислав?
За мен това е важно, кой прави кампанията, дали с наши, дали с тяхни - те тия пари не са им от заплатите (т.е. не са от нашите), а от бизнесчета ама как да е.

Аз червено няма да ти оставя, щото не ме блазни тая идея да си го връщам и т.н. Лапешка работа, но те поздравявам, че все пак имаш смелост да си
признаеш тази глупава постъпка от типа "аз съм шефа, ти мълчи".

Все пак интересно е защо си се сдухал толкова заради един Whois?
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Агейнст в тази държава няма глас народен, нищо не се случва продиктувано от активното гражданско общество включително и любимият ти ББ и ГЕРБ не са продукти на жадният за справедливост народ.
При партиите е досущ като при сайтовете - има едни предприемачи дето се чудят каква ниша да намерят за да направят проект - правят си сметка на потенциалните си гласоподаватели (уникални посетители) изчисляват нужните пари за реклама - купуват си едно домейнче (име на партия) и чакат рибките да влезнат в тяхното кошче, за по сигурно преди избори почват да плащат на клик и тн. Разликата е единствено в мащаба това с партиите го правят когато могат да инвестират от миля на горе. Само не си мислете че и там всички проекти тръгват - бил съм свидетел как доста поректи дадаха фира без да се избият инвестициите, за това като някой проект провърви гледат да го изстискат максимално.
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Кой въобще ви говори за "глас народен" Не е идеята да търсите дали е пуснато от конкуренцията или срещу пари. Идеята е, че точно с тези си действия подтиквате четящите да си мислят, че вяско нещо се прави с цел и е комерсиализирано. Един вид, че видиш ли, не може да има нещо срещу някой в нета и да не е поръчано от някой. (Тоест лафа за сестрата. )Така още повече обезмисляте ГЛАСА за който ви споменах. Защото такъв не съществува (опитвате се да го докажете) Тоест всичките блогове, форуми и тн "седянки" са абсолютни измислици и участниците в тях не изразяват общественото мнение и мислене, а са 100% ботове, тролове, драскачи и интервенти! В този дух на мисли обаче, спокойно можем да разсъждаваме и че преценките (изказванията-издирванията) пък са именно изфабрикувани от обратната страна, или най-малкото - почитателите й.
Излиза че "дай да не се гониме, щото че се фанеме"
За това не е важно!
За мен единственото важно в случая, че по този начин подривате абсолютно всякаква самоиниациатива. Казах вече - дай да си гледаме умно в земята и да мапрягаме мозък как ще бутнеме следващият месец.
Не е ли твърде удобно така а?? Мое и на некой да му е удобно, но аз пък се кефя на всеки, който може да причини неудобство :)

Колкото до тоя дет слагате на кладата ей така просто щото сте големите детективи и защитници (явно) на партийни интереси, какво ще кажете ако сметките са ви генерално грешни? Как ще е тогава - "казана дума - хвърлен вятър" или поредната "пясъчна..." Ами ако знам точно за кой пишете и ви кажа, че сте малии наведени мишчици в сравнение с хора като него..тогава какво - ще си заслужа ли картона, или пак ще съм "твърде смел за някои от вас" ахаха :)

Пийте си топлата бира и зяпайте новините, на много от нас това по ни приляга и най-вече утива!
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

За това е демокрация, да се нарушава спокойствието :)
За това са избори, демократични, кажи речи през две години.
Всякакви други "уволнения" са криза и депресия в действителност.


Иначе колкото по- малко знае човек, толкова по- добре :)
 
Последно редактирано:

Горе