Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

хаххахахахахахх евала за поста никс хахахахаха
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

И кой предпочиташ на негово място? Доган или отново БСП ?

МАХАЙТЕ ГО ШИБАНИЯ ГЛУПАВ ПОЖАРНИКАР ДЕБА И КЛОУНА МУ!!!

Между другото, преди няколко дни от анонимен са закупени над 100 билборда, вече 4 от тях на главните артерии на София носят лозунга за уволнението на паляка.
 
Еми някой, който не е там да краде и да прави женски драми, като начало.

Бях голям привържаник на Пламен Юруков, но го издухаха скапаната паплач. Човекът си дойде с пари, идея и може би някаква амбиция. Нея, не успях да видя. Все пак там са едни и същи от 100 години и влезе ли някой друг, става кофти за него. Спукват му бизнесите от проверки, вадят му черните ризи и каква ли не още пумия се излива, само и само да се оттегли и да остави лапачката на старите и умършавели от глад кучета. Простотията в управлението на тази жалка държавица ще е едно и също и няма надежди за оправяне. Така, че оставете си ги да си плюят и самоизяждат и си правете паса. Аз лично даже имам чувството, че започнах да се повтарям като стане дума за нашата родна политическа гилдия. :)
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

И кой предпочиташ на негово място? Доган или отново БСП ?

Тва е дайте на народа хляб, зрелища и няколко км магистрала. Нивга нема да се оправим, ей така ще си умрем кат овчици с вързаните очи и само ще подрънкваме послушно след гегата, било то на ББ или некой друг.

А като гледам, повечето не само се влачат след гегата на батето борисов ами са му я лапнали до сливиците.
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Тва е дайте на народа хляб, зрелища и няколко км магистрала. Нивга нема да се оправим, ей така ще си умрем кат овчици с вързаните очи и само ще подрънкваме послушно след гегата, било то на ББ или некой друг.

А като гледам, повечето не само се влачат след гегата на батето борисов ами са му я лапнали до сливиците.
Все пак, кой трябва да дойде на мястото на Борисов, според теб?
 
От: От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Все пак, кой трябва да дойде на мястото на Борисов, според теб?

Най-малкото да не е някой, който да е кукла на конци... то, че друг няма, няма, ама тва някой отгоре да го дърпа и галфона само да реже ленти и то не си е работа...

Толкоз ли сте слепи ве, не виждате ли, че всичко е по сценарий, то като му зададат някой въпрос извън текста се усира като карпатски вълк олигофрена и по цял ден го въртят в господари на ефира (примерно)...

Някой като Волен Сидеров ни трябва, някой такъв нахъсан. Не казвам точно него защото и той е нещастник и ако дойде само за турската сган и циганската помия ще мисли, но да е някой като него, който има някакви цели и е нахъсан да ги псотигне. Не целта да му е, че си е харесал някое 80000 декарово парцелче и видиш ли няма кой да го застрои та трябва от някъде пари да се лапнат.

И заради ей такива като вас нема се оправим, щото вместо да станем и да го свалим педала, всеки вика то кой ще дойде вместо него? Ме па айде се съберем 1 млн пред народното и да махаме нещастника, па те ще дойдат още 1-2-5-10, все накрая ще стане.

Ееее, овчици, Господ няма и на всеки България му е през кура, така че от нас си зависи... Вие си стойте с ракията и се оплаквайте, после се жалвайте, че няма кой да дойде и кой да ни оправи... то досега много ни оправиха.
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Е хубу де, някой като Волен, ама не точно Волен.... епа кой тогаз? :) То е ясно какъв човек трябва да дойде, ама след като няма такъв що праим?
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Ми освен аз да се кандидатирам. Лозунга ще ми е "Ще крада, НО ще има и за вас !!!"....
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Не знам има ли кой да ни поеме след Бойко Борисов, но такава вълна от желаещи да напуснат България не е имало от времето на Жан Виденов. Разбира се за това няма да прочетете в новините, но е вярно.
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Хайде де, Бойко дойде и 1 милион заминали смях, хубаво е да си вярвате, ама чак пък толкова http://www.investor.bg/news/article/120402/332.html

Аз ще гласувам с две ръце и два крака и ще заставя всичкй мой познати и близки, ако бъдещият кандидат каже - АЗ ЩЕ ОКРАМ САМО 10 МИЛИОНА ЗА ЦЕЛИЯ СИ МАНДАТ ВСИЧКО ДРУГО Е ЗА ВАС
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Защо ревете славянска РАЯ

Нееднократно съм ви казал че "мирните" преходи от комунизъм към демокрация продължават или докато не остане жив човек в трудоспособна (робска) възраст или докато роба не се осъзнае и не хване оръжието или каквото има под ръка.

За славяно-мангалистан втория вариант почти го изключвам освен ако не дойде някой от вън като Доку Умаров да запали чергата

67 години се гаврят с вас комунисти и милиционери и вие продължавате да гласувате и плащате данъци

В белите държави хората си решават проблемите така: В Чехия пак умуват как да забранят комунистите

Чешкото правителство обмисля варианта да забрани Комунистическата партия на Чехия и Моравия (КПЧМ), предаде АП. Премиерът Петер Нечас съобщи, че неговото правителство е поискало от министерството на вътрешните работи да изготви съдебен иск, който да проправи пътя за забраната.

........................
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Не, че искам да провокирам някви люти опозицонни (БСП,РЗС и тн) аргуметни от ваша страна, срещу правителството, но като говорят фактите партийните пристрастия нещо нямат почва.

http://www.investor.bg/news/article/120459/333.html
 
Последно редактирано:
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Не, че искам да провокирам някви люти опозицонни (БСП,РЗС и тн) аргуметни от ваша страна, срещу правителството, но като говорят фактите партийните пристрастия нещо нямат почва.

http://www.investor.bg/news/article/120459/333.html

Няма как да провокираш нещо което липсва и никога не го е имало.

Славяно-комуниста не разбира от факти освен ако не са спуснати от Кремъл, той отбира само езика на дървото и железото
 
Последно редактирано:
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Никс доста често говориш за комунисти - би ли ми дал определение за комунист - защото аз до сега винаги съм си мислел че комунист е човек член (симпатизант) на комунистическата партия БКП или да кажем нейната приеменичка БСП - Обаче явно съм се бъркал щото като ти чета писанията имам чувството че явно комуниста е нещо друго.
 
От: От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Никс доста често говориш за комунисти - би ли ми дал определение за комунист - защото аз до сега винаги съм си мислел че комунист е човек член (симпатизант) на комунистическата партия БКП или да кажем нейната приеменичка БСП - Обаче явно съм се бъркал щото като ти чета писанията имам чувството че явно комуниста е нещо друго.

Запомни само едно:

КОМУНИСТА НЕ Е БЪЛГАРИН, той е интернационалист-глобалист тоест КОПЕЛЕ

Другото не е важно, така че не се тормози в размисли
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

И да се махне Бойко, ще дойде друг, и с каквито и добри намерения да е, и каквито и обещания да дава - в един момент и той ще започне да краде. И след всички тези управници, които крадяха, ли крадяха, а българите все избираме по-малкото зло, по простата причина, че добро не сме видели, достигнах до извода, че сме изключително богата държава - всеки краде и то по много, и все пак остават някакви пари.
 
От: Уволнение.орг идва ли краят на Бойко Борисов?

Никс нещо май клинчиш - Как точно определяш кой е комунист ???
 

Горе