Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Fozzy

Well-Known Member
Свежа случка от днес. Отивам в една квартална банка в София. Възползвах се от Western Union услугата им :) Съответно, на касиерката нещо не и се работеше май, пък и мен нещо ме омързеливи слънцето, та го ударихме малко на лафче (нямаше никой в банката). Ето цитат по спомен на разговора (А съм аз, Т е тя):

Т: Абе не знам какво играете и залагате в този Интернет, но доста хора идват с номера от Google...
А: Да бе! Е пък колко да са много тези хора? По принцип като ходя някъде и видят бележка от Google, гледат като утрепани и ме проверяват по 10 пъти... Не им се вярва.
Т: Да, то и аз бях така, но нещо зачестиха. Тук последната година, е като стане това време (края на месеца) и започва да идва бая народ. Не знам какво правите с тези залагания.
А: (Няма да тръгна сега да обяснявам, че не залагаме...) Еми да, може... Ама колко са горе-долу тези хора? Сега не искам извадка, относително нещо...
Т: Ами по 10-ина човека на ден има...

Та, в една КВАРТАЛНА БАНКА, ако сметнем, че правят плащания от 20-ти до 26-ти, ходят по около 60 човека на месец да теглят пари от АдСенс. Сметнете в по-централните клонове какво е... Сметнете колко народ е в цяла България... Аз лично се изкефих. Готино е да наблюдаваш как хората печелят и се развиват в тези насоки. :)
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Какво се има предвид под „цяла България“, тъй като „България“ = „София“, а „Другата България“ = другите градове, а за там след Top 4-5 съм доста, доста по-скептично насочен (предвид и че повечето owners се намират в „България“, всичко си е там).

Иначе е добре, да. Друг е въпроса, че не е задължително да се ходи в банка (имаща и обслужване за WU), като вместо това си има „изнесени“ (от списъка) „дупки“ само за WU -in/-out. Друг е въпроса, че 4-5 от тези от по-долу не можах да ги намеря през GMaps.

Тази касиерка (както и доста др.), вместо да „скучаят“ може да си носят собствен Laptop и да търсят методи за монетизация и изкарване в „свободното работно време“, когато няма клиенти. Т.е. и тя да се възползва от заглавието на темата и сама да си „тегли парите с бележки от Google“.
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Аз за WU в банка не стъпвам. Кварталното чейндж бюро си има тая услуга, а от курса поне ще спестя лев-два.
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Мойте банкерки като им кажа искам ми осребите чек от Wells Fargo от кликбанка и връзват погледа :D Иначе, нека се развиват нещата добра новина:)
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Иначе, нека се развиват нещата добра новина.

Мене пък не ме кефи. Като станат много маймуните, и ще направи впечатление на едни лоши чичковци, които ще искат да си събират десятъка.. опа двата десятъка+ екстрите. :)
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Мене пък не ме кефи. Като станат много маймуните, и ще направи впечатление на едни лоши чичковци, които ще искат да си събират десятъка.. опа двата десятъка+ екстрите. :)

Тогава да не правим кинти :D шегата на страна, риска го има винаги за жалост при нас е по-голям с милата ни администрация ....
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

То и аз имам едни такива наблюдения.Последният път като ходих в едно чейндж бюро, шефа каза на касиерката"Я дай тук едни гугълски пари".:lol:
 
Re: От: От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

в една друга тема написа, че имаш банка, тук и банкерки :D не ти е зле
:p

Като го видиш и че е от Варна :)
 
От: Re: От: От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Като го видиш и че е от Варна :)

Еми то тук всеки я банка има я кредитна институция :D
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Ето това е хубава новина. Значи добре вървят "залозите" през годините. Ех, а едно време ни гледаха като изтървани. :) Отмина това време. Сега като дойде някой друг чек, няма и минута и минаваш. Преди три години, даже четири май, седи, гледа, върти го, чуди му се. Определено напредъка е бърз и потвърден. Блеки, май това за развития интернет ще си остане. :)
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

не думай, пари в нета - не ми се вярва!
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Възползвах се от Western Union услугата им :) ударихме малко на лафче (нямаше никой в банката).

Само от WU ли се възползва, и само лафче ли правихте, като е нямало никой в банката. :rolleyes:
 
Re: От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Само от WU ли се възползва, и само лафче ли правихте, като е нямало никой в банката. :rolleyes:

Е, ся :) Такива детайли на по бира само.
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Имах същия случай наскоро:
"Какво правите, че ги получавате тия пари от Google? В интернет нещо правите ама какво? Имам едни други клиенти, всеки месец теглят и сумите им се увеличават"

Нека се увеличават:D
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Кажете, че копате домати в интернет. Голям смях ще падне с другите клиенти :D
 
От: От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Кажете, че копате домати в интернет. Голям смях ще падне с другите клиенти :D

Пак, лъжеш съдим картофи. :lol:
 
От: Уебмастърството се развива! Всеки може да прави пари от Нета!

Да, какво ни направихте...некви пари, некви чекове. В интерес на истината не само с чековете е така. Много често ми се случва служителка на фронт офиса да взима участие на тема верификация на карта в системата на PayPal, което само може да ме радва. Даже последния път не ми беше нужно да и обяснявам какво верифицирам, казах и че търся един 4-цифрен код и тя веднага се сети и даже от разпечатката ми го подчерта, като знаеше и PP, че се търсеше в задачата. Бях много приятно изненадан. :)

Искам да си пожелая това да стане тенденция. И все по-често да се случва и в най-локалната банка на страната ни. Даже сега като се сетя, преди не повече от няколко седмици, като чаках на гишето, едно момче връчваше чек, не успях да го видя добре, но ми се стори, че е или от ShareASale или CJ. Бях далеч от него, но на това ми приличаше. Но най-силно се впечатлих от това, че служителката не беше изненадана и си го обработи бързо - или казано с други думи, човека е идвал и преди с подобно нещо при нея. А може и друг да е бил. ;)

Някой да сподели подобна история. Харесва ми стила на темата и определено историите в нея. :)
 

Горе