Узаконяват ромските гета

От: Узаконяват ромските гета

Славчев, изразявай се по друг начин, защото така си подсъден. Само отбелязвам.
 
От: Узаконяват ромските гета

Ще вметна само една справка от село, разделено с две изборни секции. В едната, далеч от циганската махала - гласувалите са 109 ГЕРБ, 48 БСП и други, а в долната секция , точно до ма'алата - 141 БСП, 36 ГЕРБ и други. Математиците да смятат :)
 
От: Узаконяват ромските гета

Славчев, изразявай се по друг начин, защото така си подсъден. Само отбелязвам.

Да не ме репортнеш на ДАНС :confused:
 
От: Узаконяват ромските гета

За жалост мангалите вече не са малцинство в България.И това е от няколко години, само дето се прикриваше доста умело.
 
От: Узаконяват ромските гета

За жалост мангалите вече не са малцинство в България.И това е от няколко години, само дето се прикриваше доста умело.

Май не трябва да ги наричаме така, че ще ни погнат :( братя РОМИ макар че те не знаят от къде идва това роми и си викат "ние сме си цигани"
 
От: Узаконяват ромските гета

Май не трябва да ги наричаме така, че ще ни погнат :( братя РОМИ макар че те не знаят от къде идва това роми и си викат "ние сме си цигани"
Какви роми. Братя паразити. Имам едно приятелче, което отказа да плаща данъци и осигуровки, заради тия. Да не говоря, че не получава нищо за парите си. Но проблема е, че не само, че станаха повече от преди, но и скоро ще са мнозинзство, идеални за изборна маса, която всяка партия ще иска на своя страна. Демек изродиите ще си продължават, нищо че по избори си ги купуват.

Имам чувството, че някой ги кара, стимулира ако искате, да се множат като плевели, за да станат голяма маса и без тях да не може да мине всеки един изборен процес. Но глупаците, които (ако има такива, а може би има) не мислят, че по този начин прецакват и качеството на нацията. Не съм негативно настроен срещу братята роми, а срещу тези нещастници, които ги толерират. Искам това да е ясно. ;)
 
От: Узаконяват ромските гета

Но глупаците, които (ако има такива, а може би има) не мислят, че по този начин прецакват и качеството на нацията.

Ето това е най-страшното.След около 50 години, вече ще сме се превърнали в една чисто циганска и престъпна държава...когато и мангалите станат едно 80% от населението.
Бъдещето на родината ни ще е пагубно.
 
От: Узаконяват ромските гета

Ето това е най-страшното.След около 50 години, вече ще сме се превърнали в една чисто циганска и престъпна държава...когато и мангалите станат едно 80% от населението.
Бъдещето на родината ни ще е пагубно.

След толкова време, американците и руснаците ще имат станции на Марс, а може би и по-далеч, а тук ще е пълно с прости маймуни, които не могат даже да си напишат името. И в последствие ще се самоунищожат, защото простотата им ще пречи пряко на оцеляването. А това, което е останало като българин, ще се е изнесло много отдавна. На там вървят нещата. Даже нямат шибаната амбиция да станат хора, което най-много бе вбесява. Не знам за вас.

Направо деградацията дебненот всякъде. Честно, колко роми ила тук, занимаващи се с интернет бизнес. Честно. Ако има поне един, ще се върна и ще си редактирам всички постове в тази тема. Не съм расист, но не харесвам паразити, мързели и същества дърпащи на долу обществото. Никога няма да се примиря с това.
 
От: Узаконяват ромските гета

Нека ви припомня, че преди няколко години обявиха домът за сираци и стари хора на отец Иван от Нови хан за незаконен. И вместо да го узаконят, глупаците направиха нов проект за 2 милиона лева :) И плюха на толкова години труд и дарения.
И преди някой да се е размрънкал, че това беше по времето на ГЕРБ се замислете какво в момента правят ДПС и БСП.. А Делян -ОБИЧАМ ВИ, ПРИЯТЕЛИ, ЦИГАНИ- Пеевски го избраха за шеф на ДАНС :) Чудничко!

Не всичко може да се узакони, било то и дом за сираци!
Узаконяване е възможно от началото на тази година.
 
От: Узаконяват ромските гета

Извинявай, братле, ама една управляваща партия, ако не може да узакони една постройка значи не е никаква управляваща партия... Прескачат законите на ден по двеста хиляди пъти, а веднъж като трябваше да е за добра кауза - не може.
 
От: Узаконяват ромските гета

Това означава да наруши законите и то публично!
Да не говорим, че аз от хора в нови хан не съм чул добра дума за дома.
 
От: Узаконяват ромските гета

Не ти трябва да знаеш!
 
От: Узаконяват ромските гета

Мъ и ти не спиш :lol: Кажи бе, душа. Кажи, че две години подред даряваме пари там (или само една беше, забравих вече). Ако не е хава, догодина другаде да дарим.
 
От: Узаконяват ромските гета

Това означава да наруши законите и то публично!
Да не говорим, че аз от хора в нови хан не съм чул добра дума за дома.

Моля при обвинения от този тип да се дадат солидни доказателства. Все пак тук говорим за дарения от десетки хиляди. Освен това се показват доста добри резултати в следствия от даренията!
 
От: Узаконяват ромските гета

Никого не съм обвинил!
Доказателства нямам и не искам и да имам.
Аз също съм дарявал в този дом.
 

Горе