Украйна - Русия какво ви е мнението

В крайнокварталния речник няма синоними и отсенки, всичко е сведено до "клоаки" и "лайна", и още два-три епитета, обилно украсени с назъбени емоции. Това е обичайното ниво, тук е доста често срещано (може и без епитетите, но това е назъбено-крайнокварталния стандарт тука.) Падението е оглушително:)
 
Добре, че ти делват глупостите, ама аз си ги пазя в gyazo, да се смея. ЦЪК
Тази връзка "ЦЪК" води към някакво лошо и просташко изказване. Защо тази връзка съществува в този културен и прекрасен форум? Пар римайнда я е сложил, после се обижда че му викат простак...:(
 
От цялата работа, руските лайнари говорят за Донбас, сякаш е руски от 2014 насам.
От цялата клоака, която поглъщаш и драйфаш тука, пропускаш една много важна подробоност - реалнаата територия на наци-клозета. Трябвало е да върнат всички придадени им територии, когато са напускали СССР, а не да извършват геноцид над изконно руското население в изконно руските територии. И да - Крим, Севастопол и Добнас СА РУСКИ!!!


и това човечЕ е позволено и толерирано в 300 страници
Ооо, нещо повече - махнати са всички мемета, с които сме го осмивали, включително тва на партито с изпуснатия сапун. Не знам дали е изкомандорил блинки да влезе в ролята на негова лична чистачка или наистина има модераторски права, както предполага тупанчето. ;)
 
или наистина има модераторски права
Най-добре да му дадат, ако няма. Ще занули изцяло нивото и ще остане кучешкото зъбене, "клоаки"-те и "лайна"-та.
Аз лично гласувам ЗА администраторски права на римайнди!
 
Най-добре да му дадат, ако няма. Ще занули изцяло нивото и ще остане кучешкото зъбене, "клоаки"-те и "лайна"-та.
Аз лично гласувам ЗА администраторски права на римайнди!
Аз лично нямам очи да говоря за ''ниво'', защото също често нарушавам добрия тон, когато припаля. :)

А защо припалвам? Защото е несправедливо да се говори за ''агресия'' от страна на Русия, когато целият свят е бил сляп за геноцид, зверства, извършени от нацисти. Когато некой ми реве за азовци, а не му пука за стотици избити деца в мирно време.. Е, такива работи.
 
Обадете се на майка и, да и кажете, че руснаците не са я изнасилвали няколко дни, и не са я убили те, а всъщност е убита на първи април, като си тръгнали руснаците, и ако е виновна, то е защото не си е разтворила краката доброволно.



Не знам конкретно за това момиче дали е фейк, ма ето как мейнстрийма влияе.... това е тя преди войниците, това е тя след войниците, ама това била друга, дето пак била убита, ама всъщност не съвсем. :D

Важното е хаштага русия да е там.. наред с убийство и изнасилване.

Може би има времева разлика в снимките на момичето от поста на майка и.. но татуировката я няма на тия в ляво. То и момичето изглежда като цял по-различно от тази в дясно.
 
Последно редактирано:
Най-добре да му дадат, ако няма. Ще занули изцяло нивото и ще остане кучешкото зъбене, "клоаки"-те и "лайна"-та.
Аз лично гласувам ЗА администраторски права на римайнди!
Недей, че ще ви изпобанна за по 100 години всичките с хардуер банове, не смо по ип и по никнеймове, и впоследствие всяка нова регистрация от подобни защитаващи терористи, бан , заради ban evasion.
 
Недей, че ще ви изпобанна за по 100 години всичките с хардуер банове, не смо по ип и по никнеймове, и впоследствие всяка нова регистрация от подобни защитаващи терористи, бан , заради ban evasion.
Кво се правиш... Ти ако не търсеше тръпката от лютия бой, щеше да си седиш в хардуера, а не да се връщаш. Знаеш много добре, че ще ти липсваме, затова не се пеняви със закани за 100-годишни банове. ;)
 
В хардуера за да ползваш търсачката на форума всеки път требЕ решаваш некви задачи, от които да вадиш ПИ 3.14...

3100.jpg
 
resize


Тоя человек със СССР тениската сигурно трябва и 'неговото мнение' да чуем, и 'другата страна'. Не получих отговор дали BBC са публикували пропагандата на Гьобелс преди ВСВ и по време на нея, щото 'другата страна'. Та то и ЕСЕС на Хитлер са ги посрещали с паради в Германия, не ги оневинява.
 
"Наративът" закономерно премина от:
Украйна ще изрине Руските боклуци!
и
САЩ и Европа ще съсипят Русия икономически и Путин ще се гръмне!!!
към плач от типа на:
Путин много лош и всички които го защитават не са хора!

С 1 дума, последната фаза на когнитивния дисонанс не е далече...
 
Това е от раша.
Епа, то и под клипа си пише, че е от Курск, кво се пенявиш, Шерлок?
 
Ааааахахахаа. Кой беше нае...н пред целия свят?

 
Можем да прочетем една публикация преди войната и санкциите, за да видим, че проблем с горивото си го имаме и без да махнем Русия от сметките. Пък какво остава като ги махнем. През зимния сезон нуждите на Европа са по 2 - 2,5 пъти повече от летния сезон, пък тия решили сега да харчат запасите, тъкмо до края на лятото. :D

Ааааахахахаа. Кой беше нае...н пред целия свят?

 
За всички, които не разбират защо Путин все пак предприе удар срещу нацисткия кенеф:
Случайност ли беше, че Путин направи магическа отвара срещу онова страшно нещо, започващо с буквата К, и то между другото преди всички останали? За да направиш такава магическа отвара, беше ли необходимо да вярваш в опасността на нещото... или по-точно да се правиш, че вярваш, понеже за всеки с елементарен разсъдък много бързо стана ясно, че всъщност не е чак толкова опасно.

Случайност ли беше, че Путин започна така наречената "война" в най-най-най-най-удобния момент, точно когато дори вЕрващите в страшното нещо започнаха да се осъзнават?

Случайност ли беше, че последствията от тази така наречена "война" доста съвпадат с долните ни конспираторски очаквания за икономически катаклизми, за които аз съм писал и припомнял няколко пъти в онази тема?

Колко случайности трябва да се наредят една след друга, за да започнем да си задаваме въпроси?
 

Горе