Украйна - Русия какво ви е мнението

САЩ едвам удържат Полша да не влезе в Украйна и да почупи пияните ватници.
Много опасна ситуация.

hasbulla-gif.gif
 
Официално си назначен за форумния факт-чекър. :love:

Като такъв можеш да ни кажеш кой от двама ни с безмайнда е пуснал повече фейкове. Мисля, че не мога да го стигна...

фактчекър е мръсна дума..

Иначе не ви водя статистики.. то в тоя мейнстрийм всеки плещи фейкове.. то няма как..

Ремайнда го сканирам по-често щото е... интресен, макар, че отскоро стана ясно що му е толко твърда "позицията"

Лесни рускини - Путинист
Лесни полякини - Байдънист (западно ориентиран)
След некое време ако затвърди "позицията" с някоя азиатка.. че четем ква велика военна сила е Китай и колко камъка са били използвани за стенореда им. А ако са падне на некоя северно-корейка.. е тогава че е интересно. Нема нато, нема саШ, нема гаЗ.. баце Ун кат забомби...
 
Пътнотранспортен инцидент с участието на пияна руска ватенка с танк и напълно трезвен украински водач на американски джип Хамър.

Танкът е напуснал местопроизшествието и не се издирва.

 
Изглежда си вярва :(

От друга страна няма избор. Не ми се мисли какво го чака в тях ако пропусне да напише една камара обвинителни и подигравателни мнения за Русия.

Скандали, обвинения: Ти не ме обичаш вече...

Може и:
Променил си се. Не си същия човек в който се влюбих.

Тежката артилерия ще е:
Явно обичаш Путин повече от мен. :)
 
Винаги ме е радвало как стартира ракета Оникс.

 
Използвахте смеещи се емотинки на последният ми пост, но не съм видял аргументиран отговор? Ръсите глупости, като Ви покажат доказателства, че не сте прави се криете и сменяте темата.
И като ти написах аргументиран отговор какво стана? Нищо. :)
 
Бе не му е лесно на човека питаш ли го какво му е всяка вечер. Чак ми става жал...

Тя: Мило а пък днес мама ми каза по телефона, че Путин е ограбил магазин за пюрета, бомбил е детска площадка и забранил на украйнските мечки да слушат западна музика, само Филип Киркоров и Ала Пугачова.
Той: Ей сега влизам в нета и го правя мармалад това кремълско джудже.
Тя: Супер, утре за закуска ще ти направя пироги с кефир.
 
Последно редактирано:
Вие се майтапите, ама то положението стана плачевно. Вчера по бтв, една украинка заяви съвсем уверено, че Путин е отвлякъл 150000 украински деца, за да ги прави еничари. Това го излъчиха по новините. Днес се загледах какво ще излъже оня боклук Светлю Иванов по 120 минути.... Пуснаха един дърт украинец, които каза че руските войници крали хладилници и телевизори, като забележете, телевизори вземали само от старите, защото не знаели как да се пуснат по новите модели. Веднага се сетих за ремайндера, дето е повярвал, че в Русия нямало асфалт и гледали с удивление асфалта в Украина, щото видиш ли не били виждали.... Ако някой се вързва на подобни простотии, по добре да ходи да се беси, щото това е твърде ниска летва. За съжаление има хора, които вярват на тея простотии....
 
Леки взаимоотношения, които натежават.
 
И като ти написах аргументиран отговор какво стана? Нищо. :)
Да, прочетох цялата статия и се е отнасяла за друго нещо.
Но все пак в първият си пост аз говорих за намалената цена на азерският газ, а това не е същият, тъй като връзката не е готова. В предишните си постове съм написал, че цените може да варират по време на преходния период.

Просто сега плащаме твърде скъп руски, това е.
 
Нищо не разбирате.
Путин играе в комбина с Дийпстейта в лицето на Блекрок и Вангард с цел поробване, трансхуманизиране и депопулиране на населението.

Речник: Дийпстейт, Блекрок, Вангард = рептили, ельоменати, ционисти и редови джудисти.

 
Да, прочетох цялата статия и се е отнасяла за друго нещо.
Но все пак в първият си пост аз говорих за намалената цена на азерският газ, а това не е същият, тъй като връзката не е готова. В предишните си постове съм написал, че цените може да варират по време на преходния период.

Просто сега плащаме твърде скъп руски, това е.
Сега почва едно понижаване на цените, едно масово забогатяване на българите, всички яздят розови еднорози и Бойко се връща на власт, за да ни спаси.

Айде събуди се вече...
 
Да, прочетох цялата статия и се е отнасяла за друго нещо.
Но все пак в първият си пост аз говорих за намалената цена на азерският газ, а това не е същият, тъй като връзката не е готова. В предишните си постове съм написал, че цените може да варират по време на преходния период.

Просто сега плащаме твърде скъп руски, това е.
Кажи за газа от Гърция нещо, моля те?
 
После Новата може да направи и една по-обща статистика че да го изпревариш.
Я кай малко, раздуй кои са тия от по-общата статистика с които щяла да го изпревари, сливенски докторице Кембъле?
(Ти послуша ли я накрая мед сестра Кембъл, ваксна ли се? Надявам се много да е така, жито варя:))
 
Последно редактирано:
Нищо не разбирате.
Путин играе в комбина с Дийпстейта в лицето на Блекрок и Вангард с цел поробване, трансхуманизиране и депопулиране на населението.

Речник: Дийпстейт, Блекрок, Вангард = рептили, ельоменати, ционисти и редови джудисти.

Ей верно ли, как става тва, обясни малко? Милениалите пускат клипчета с две думи обяснения. Кажи, кажи малко?
(Ти между другото кво стана - тръгна си (от пропадналия форум), върна са?:))
 
Не съм от страхливите, даже никак, ама тия не искам да ги виждам от близо :) Ето защо не е добре да говориш необмислени неща пред камера :eek:
 
Да, прочетох цялата статия и се е отнасяла за друго нещо.
Но все пак в първият си пост аз говорих за намалената цена на азерският газ, а това не е същият, тъй като връзката не е готова. В предишните си постове съм написал, че цените може да варират по време на преходния период.

Просто сега плащаме твърде скъп руски, това е.
Отнася се точно за разликата с и без руски газ.
А за другото какво ще кажеш?
 
Нищо не разбирате.
Путин играе в комбина с Дийпстейта в лицето на Блекрок и Вангард с цел поробване, трансхуманизиране и депопулиране на населението.

Речник: Дийпстейт, Блекрок, Вангард = рептили, ельоменати, ционисти и редови джудисти.

Много си забавен, бахти якото чувство за хумор.
И много интересни твърдения изказваш, за пръв път го чувам тва, опитвам се да си го обясня и мисла да направа 100 страници минимум с дълги постки от мен, да видим, да разнищим дали е тва, не е ли, има ли връзка. Много интересно ми стана.
 
Технокрация: Операционната система за новия международен ред, базиран на правила

Международният ред, базиран на правила (IRBO) е под заплаха и глобалната власт се измества. Докато Изтокът и Западът възобновяват старите вражди, ние сме накарани да вярваме, че тази борба ще определи бъдещето на международните отношения и посоката на националните държави. Глобалната трансформация обаче не се ръководи от национални правителства, а от глобална мрежа от заинтересовани страни и тяхната цел е глобалната технокрация.

Въведение


В тази статия ще изследваме истинската същност на международния ред, базиран на правила (IRBO) и ще разгледаме силите, които го формират. Ще обмислим дали разказите, с които обикновено се хранят, се подреждат в едно цяло

Широко прието е, че IRB претърпява опустошителни промени. Тази трансформация често се отчита като изместване на баланса на силите между националните държави в източна посока. Като например тук:

Казва се, че този нов, възникващ международен ред ще се основава на глобална многополюсна система от суверенни държави и международно право. Твърди се, че тази нова система е в опозиция на избледняващия, западен „базиран на правила“ модел.

Този път, вместо да разчита на западния империализъм, новата система, основана на международното право, ще наблегне на многополярното сътрудничество, търговията и зачитането на националния суверенитет. Вместо това тя ще бъде водена от евразийски икономически и технологичен силов блок.

Очевидният, продължаващ антагонизъм на геополитиката изглежда вероятно ще поддържа разделението Изток-Запад, с което сме запознати. Въпреки това, това, което сега се очертава като многополюсен ред, в действителност е ред на много заинтересовани страни.

Както ще открием, националните държави не са движещата сила зад настоящото преструктуриране на глобалното управление. Геополитическите разкази, които ни се дават, често са повърхностни.

Тези, които ръководят трансформацията, нямат вярност към никоя национална държава, а само към собствената си глобалистка мрежа и колективни стремежи. В техните ръце международното право не е по-голяма пречка за техните амбиции, отколкото неясното придържане към "правилата".

Националните правителства са партньори в тази мрежа, съставена както от държавни, така и от недържавни участници. Въпреки твърдяната враждебност, те си сътрудничат от десетилетия, за да оформят глобалния комплекс за управление, който се появява сега.

Без значение кой се казва, че го ръководи, IRBO ще продължи в нова форма. Тъй като системата след Втората световна война отстъпва, рамката, която се налага, за да заеме нейното място, е напълно чужда на хората, които живеят в бившите западни, либерални демокрации.

По този начин ние също трябва да бъдем трансформирани, ако искаме да приемем преподреждането. Ние сме обусловени да вярваме в обещанието на новия IRBO и глобалната технокрация, върху която се гради
 

Горе