Украйна - Русия какво ви е мнението


Путя беше почнал войната викаха, че да спре НАТО влиянието ахахахаха
Тва е новина от поне 3 дни. Аз поне тогава го чух в ''ненадеждните медии''. Полша ще получи ядрено оръжие малко след като у нас се състави правителство, което ще изкара цял мандат. ;)

Между другото, сериозно ли не виждаш провокациите? Наистина ли те кефи, че некви ''фоби'' искат да приключат света. Всеки намек за дипломация се посреща на нож от нео-либералите. Нали искахме мир??? Сериозно ли вярваш, че тая врява е за да накажат лошия диктатор? Няма логика в тая стратегия. Мир се постига с говорене, а не с войни.
 
Никой не иска да напада руснаците, стига лъга пак с руска пропаганда , ходи се застреляй. Това, че искат да се защитават, не значи, че искат да чукат маточката ти.
 
Интересна гледна точка на която е хубаво да се обърне внимание. Интересно също е от 20-тата мин нататък ...

 
Това, че искат да се защитават,
От кво се защитават, бе галфон? Ръчкат, ръчкат и провокират. Защитават ти кухата кратуна от внезапен изблик на нормална мисъл. Оня наркоман изцъклен го накараха да издаде заповед да не се преговаря - тва защита ли е? Толкова си тъп, че не знам защо се мъчиш, ми верно не се гръмнеш.
 
От кво се защитават, бе галфон? Ръчкат, ръчкат и провокират. Защитават ти кухата кратуна от внезапен изблик на нормална мисъл. Оня наркоман изцъклен го накараха да издаде заповед да не се преговаря - тва защита ли е? Толкова си тъп, че не знам защо се мъчиш, ми верно не се гръмнеш.
Ръчкат само в твоя задник некоя празна бутилка смирнофф. Стига пропагандира, препила си с бояришника.

Да не се преговаря с този, на който ясно му беше казано 1000 пъти да не анексира територии, че после ще ги връща - да ходи на майната си - и никой не му го е писал - Украйна от много месеци насам е публично открита, че и КРИМ трябва да върнат , ако искат някакви преговори - а така цялата ви пропаганда отива на майната си..

. Ся путя освен Крим, сега ще връща и тея новоанексираните украински територии - резила ще е още по-голям
 
Ръчкат само в твоя задник некоя празна бутилка смирнофф. Стига пропагандира, препила си с бояришника.

Да не се преговаря с този, на който ясно му беше казано 1000 пъти да не анексира територии, че после ще ги връща - да ходи на майната си - и никой не му го е писал - Украйна от много месеци насам е публично открита, че и КРИМ трябва да върнат , ако искат някакви преговори - а така цялата ви пропаганда отива на майната си..

. Ся путя освен Крим, сега ще връща и тея новоанексираните украински територии - резила ще е още по-голям
Тъпо парче, толкова ти стига акъла, та можеш единствено да изкарваш хората пияници. Тва с бутилките в задника си е твоя рецепта - не ни занимавай с жалкия си личен живот.

Тъпотията ти си личи от самото предположение, че ще се връщат територии. Некъв пъпчасал дебил си мисли, че ги разбира големите игри. Шмъркай си там пропагандата и се разкарай.

п.с. тоя агресивен и вулгарен начин на комуниране почти беше изчезнал, докато те нямаше. Само ти и оня другия клоун чилито изпадете в изтерия, понеже нямате никакви аргументи. И не! Картинките на самальотчета не са аргументи.
 
Римайнд, ще ми обясниш ли САЩ и НАТО къв го търсят в Украйна, защо пращат наемници и въоръжение там? Ако искаха мир нямаше да се бъркат в чужди взаимоотношения !
 
Римайнд, ще ми обясниш ли САЩ и НАТО къв го търсят в Украйна, защо пращат наемници и въоръжение там? Ако искаха мир нямаше да се бъркат в чужди взаимоотношения !
Не може. Няма информация в редита и в хардуер.бг пък и не се връзва с полската връзка да изпада обяснител режим и да изложи някоя тайна операция на риск ;)
 
Последно редактирано:
Римайнд, ще ми обясниш ли САЩ и НАТО къв го търсят в Украйна, защо пращат наемници и въоръжение там? Ако искаха мир нямаше да се бъркат в чужди взаимоотношения !
Сутринта пуснах клип от шоуто на Джо Роугън, където излъчиха интервю с некъв мазньоч от кабинета на Обама, който си каза директно, че У-йна била за Русия това, което е Робин за Батман и те трябвало да му го отнемат, като организират Майдана. Толкова са нагли, че си признават всички престъпления, знаейки, че за тях законите и моралните норми не важат. Демокрацията те я раздават..
 
Не може. Няма информация в редита и в хардуер.бг пък и не се връзва с полската връзка да изпада обяснител режим и да изложи някоя тайна операция на риск ;)

Toва руските колхози като теб ще трябва да доказвате. САЩ американски войник си има обозначение, има си номер, група, взвод, чин, командване - онези от чуждестранния батальон е като да кажеш, че българина Глиги, го е пратил Кирил Петков там. По-добре и си трайкай или пускай някакви линкове - без да пускаш лайноместа, че всеки път комедия.

И то така се пуска някоя бойна група. Тука такива като тебе и мандито, ходиха да блокират на пъття 3 ТИР с по 1 страйкър БТР от бойната им група като ги местиха. Сега си представи 120, с мунициите, с храната, с преспиването - знам че ти е кеф точно в такива невероятни сценарии като изпадате - остави си ги за в кръчмата, като псувате джендърите и САЩ как са ви преебали живота - тука няма да мине.

Има ли снимки на такива войници? Да се вижда на униформата ранк/ чин/ паспорт военен и т.н.. Някой труп колхозите не са ли правели скоро?

САЩ си гледат хората, един вайник техен струва без тялото, само в екипировка около 80 000, вече специалните им части, сигурно и над 100 000$ в оборудване. Това колхозниците дето се превързват с дамски превръзки - като видят такива и ще плямпате после пропаганда, че САЩ са пуснали извънземни там.


И какъв е смисъла да пуснеш 120 такива, дето и украинците ги имат като хора? Ще носят зад украинците джавелини ли? МИ ако умрат? ми ако ги снимат? ми ако ги пленят? И изобщо какво ще направят спрямо битките тея 120 души... ИЛИ са 200 000? и работает под земята? пак некоя конспирация може да измрънкате със сигурност!
Много сте тъпи, кой идиот ви казва, че така се слагат чужди войски на друга страна. Все забравям, че сте с мозъчна лоботомия.


пс: нали хващахте на ден по 100 НАТО ГЕНЕРАЛИ преди? Не оживя ли някой, че да го пуснете да видим и ние?
 
Последно редактирано:
Римайнд, ще ми обясниш ли САЩ и НАТО къв го търсят в Украйна, защо пращат наемници и въоръжение там? Ако искаха мир нямаше да се бъркат в чужди взаимоотношения !


GreenBar, ще ми обясниш ли Русия къв го търсят в Украйна, защо пращат АРМИЯ и моГилизация за там?
Ако искаха мир нямаше да се бъркат в чужди взаимоотношения.

Смеят ви се всички, как си мислите, че САЩ участват директно във войната. Сега това ли е новата опорка дето солите? Гат почнат да говорят хората и да обсъждат войната - вие почвате да сменяте темите с това що САЩ си бият негрите и що са ти срали в гащите?


пс: не знаете ли, че за да идеш наемник някъде, ако го позволява дъхржавицата там - не може да си на активна служба в друго място. Знам, че се кефите да обсъждаме разни невероятни сценарии - да ва подмокрят хубаво преди сън. Истината е, че САЩ никога няма да прати редовна армия на тоя етап, първо си ценят хората, ако ги убият или пленят, ще са супер важна мишена, за пропагандата на Русия после, + това война се води по друг начин, не е как вие си мислите - ръш към зерга с колкото хора имаш.



пс: чакам доказателствата за американски военни в Украйна. Само да не се окаже, че 5 души от тексас и алабама, бивши военни, са се записали и това за вас е американската армия която си заслужава да ме питате какво дият там САЩ ?
 
Последно редактирано:
Истината е, че САЩ никога няма да прати редовна армия на тоя етап, първо си ценят хората, ако ги убият или пленят, ще са супер важна мишена
Много са ти филмите тип 12 Strong и Tears of the Sun. Не смятам да ти отговарям на останалите глупости, защото идея си нямаш за какво става дума.
 
Римайнда пак нещо се прави на УДАРЕН с мокър парцал!
Украйна и Русия са съседи. В украйна се случи преврат, част от областите искаха да се отделят защото не признаваха властта на новият президент и правителство. Руско езеични области населени от руснаци. Конфликта си е между 2 съседни държави.
Какъвто е и между Азърбейджан и Грузия примерно, но там НАТО не праща въоръжение например, но Азърбейджан е доставчик на алтернативна газ и не го закачаме, нищо че той е агресора! /това го казвам за да вмъкна двуличността на запада/

Та при конфликт между 2 съседни държави, що НАТО се бърка къде не им е работата? Ще отоговориш ли конкретно по този въпрос?
 
Римайнда пак нещо се прави на УДАРЕН с мокър парцал!
Украйна и Русия са съседи. В украйна се случи преврат, част от областите искаха да се отделят защото не признаваха властта на новият президент и правителство. Руско езеични области населени от руснаци. Конфликта си е между 2 съседни държави.
Какъвто е и между Азърбейджан и Грузия примерно, но там НАТО не праща въоръжение например, но Азърбейджан е доставчик на алтернативна газ и не го закачаме, нищо че той е агресора! /това го казвам за да вмъкна двуличността на запада/

Та при конфликт между 2 съседни държави, що НАТО се бърка къде не им е работата? Ще отоговориш ли конкретно по този въпрос?

Щото са бъдеща членка на НАТО, и ако ги отпишем, следващите ще са НАТО държави в един момент. Диктаторчетата никога не спират.

"Римайнда пак нещо се прави на УДАРЕН с мокър парцал!" - кой се прави на луд - сменяш темата. Ще дадеш ли доказателства за САЩ армия там?
 
Ще дам подсказка на Ремайнда:
Помните ли Тъмп какъв го направиха либералните медии в САЩ като спомена и искаше разследване за ролята на Хънтър Байдън в Украйна?
 
Ще дам подсказка на Ремайнда:
Помните ли Тъмп какъв го направиха либералните медии в САЩ като спомена и искаше разследване за ролята на Хънтър Байдън в Украйна?

Той Тръмп споменаваше и QANON ,стига да му носи овации от неговите фашаги.

Остави подсказките - има или няма САЩ военна армия там биеща се?
 
Кога съм казал армия, има доста наемници от цял свят, които са се били под контрола на ЦРУ , Ми6 и подобни западни управления. Факт!
 
Кога съм казал армия, има доста наемници от цял свят, които са се били под контрола на ЦРУ , Ми6 и подобни западни управления. Факт!

ФАКТ? Звездите ти го казаха ли? Значи необозначени, но има викаш - и кво праят - подслушват движението на украинците, щото САЩ нямат сателити и SIGINT?

Та последно на армията ли са или на ЦРУ? И бият ли се или само се оглеждат - доразкажи приказката.

Чакам и за логиката да рискуваш заловен оперативен шпионин на бойното поле - в случая какво печели САЩ като могат да правят същото със сателити и sigint и то в реално време.
 

Горе