Украйна - Русия какво ви е мнението

Попадна ми едно видео от вчера, в което показват цените на горивото в Русия след санкциите. Ето шот:

Виж файлът 22964

Дизел се равнява на 0.75 лв
Бензин 92 се равнява на 0.71 лв
Бензин 95 се равнява на 0.79 лв
Бензин 100 се равнява на 0.90 лв
Газ се равнява на 0.39 лв

Ние такива цени не сме виждали от хилядолетие. Верно, рублата доста се е сринала в последните дни, но според мен ще оцелеят :)
Аз се опитвам да си купя рубли, обаче не знам как.
 
Основно от американските филми
Още от едно време, когато бяха филмите на касетки е един и същ сценария. Американците са добрите и спасяват света, ако има лош то той е руснак и винаги във филма убиват първо черния :D
 
Мдаа, @Noke явно просто не сме осъзнава ли колко глупаво поколение расте. Да де, знаем го, но чак пък толкова... Аз поне си признавам, че е съм очаквал чак толкова..
Извинявам се на новото поколение...
 
Зеленски наистина е надрусан. То си личи по поведението в последното видео което тиражират.
 
:)
 
Идиотска глупост... а хората сложили лайк на тоя фейк коне с капаци
Кое точно е глупост? Че АЕЦ-а е превзет дни преди това ли? Или че няма никаква логика руснаците да стрелят сами по себе си?
Ама на фейк и край :D
 
Кое точно е глупост? Че АЕЦ-а е превзет дни преди това ли? Или че няма никаква логика руснаците да стрелят сами по себе си?
Ама на фейк и край :D
Не е превземан много ясно баси .тъ......... коп..... (точките са дебела псувня хаха) сте честно...

Приключвам вече с тези тъпотии на конспиративни глупости, чететe там някви лъжи по руските медии и им вярвайте! Той един хубаво викаше като питаха за това, че трябвало да се види и другата гледна точка!

На педoфила никой не се пита за гледната му точка така трябва да е и с руската пропаганда...

Затова и е правилно да се спират всички руски лъжливи канали и затова и ги спират по света, те не са гледна точка а лъжа откровенна и нагла при това...
 
Последно редактирано:
7892.jpg
 
Ако някой иска да се запознае малко повече с Украйна, какво става там и кой я управлява. Видеото е от 2019г и не е свързано с войната.

 
Ако някой иска да се запознае малко повече с Украйна, какво става там и кой я управлява. Видеото е от 2019г и не е свързано с войната.

Известни отдавна неща, както и това за чикагския консул, което беше пуснато по-напред в темата. Известни за мен, но явно на обществото не са известни...
 
 
Еййй, нямат спирка....
 
 
На база развитието мога да предположа какво следва.
След като САЩ изиграха Русия, като ги накараха да влязат в Украйна, то видимо успешно насъскаха почти целия свят срещу тях. Санкциите бяха мълниеносни, тепърва ще има проблеми в Русия.
Вероятно целта е да накарат Русия да се откаже от ядреното си оръжие, като именно санкциите ще са основния инструмент.„

Нов световен ред, без Русия в сметките. :)

п.п. Да не пропусна да добавя, че Европа също става зависима от LNG-то на САЩ.
 
Приключвам вече с тези тъпотии на конспиративни глупости, чететe там някви лъжи по руските медии и им вярвайте! Той един хубаво викаше като питаха за това, че трябвало да се види и другата гледна точка!

Затова и е правилно да се спират всички руски лъжливи канали и затова и ги спират по света, те не са гледна точка а лъжа откровенна и нагла при това...

Путин се бил изолирал в бункера си, държал настрана хората, явно полудявал и нямал представа за реалността - всички медии в последните дни. Ще си избера най-представителната за линк Дойче Веле която "не публикува" фейкове.

https://www.dw.com/bg/изолиран-и-обезверен-американските-тайни-служби-за-путин/a-60980840


"Пропаганда" на забранените медии.

izolaciq.jpg

Може да се открият видеа на срещи с различни хора през последните дни.

Ето още:

“От една страна това е дистанцията, която той спазва. Путин поставя хората на все по-голяма дистанция. А един важен индикатор, че човек има вътрешни смущения с психичното си равновесие е увеличаване на зоната на личното си пространство", обясни Йорданов.

 
Последно редактирано:
Путин се бил изолирал в бункера си, държал настрана хората, явно полудявал и нямал представа за реалността - всички медии в последните дни. Ще си избера най-представителната за линк Дойче Веле която "не публикува" фейкове.

https://www.dw.com/bg/изолиран-и-обезверен-американските-тайни-служби-за-путин/a-60980840


"Пропаганда" на забранените медии.

Виж файлът 22965

Може да се открият видеа на срещи с различни хора през последните дни.

Ето още:

“От една страна това е дистанцията, която той спазва. Путин поставя хората на все по-голяма дистанция. А един важен индикатор, че човек има вътрешни смущения с психичното си равновесие е увеличаване на зоната на личното си пространство", обясни Йорданов.

обикновен човек ходи ли с бодигард ? А защо нашите управници ходят с бодигард ?
 

Горе