Украйна - Русия какво ви е мнението

Чек ти обърна още малко внимание. Знам, че начинът по който се държа в някои реакции през последните два дни ме компрометира.
Виждам и реакциите на @partytime
И на други.
Почти никой не обича друг да му звучи като всезнаещ.
Аз не съм всезнаещ.
Ти какъв си?
Ти си голямата уста гладен, класическия хейтър. Синерджито на Ноке.

Та, какво четиво си ми намерил?

Попаднаха ми няколко романа "Хари Потър" Имаш ли интерес?
 
Това ли са ти специалните познания относно "златните кълбета" дето нямаше да ни казваш ахахаха Страшен си, Шекспир! :D:D
Едни допотопни знания са това. Но вдяна ли нещо за Индия и Китай. И защо те не са много ОК с този 1 милиард?
 
ще припадна вече с вас. Че сте сбъркани - сбъркани сте. Ама на тая шушумига да споделяте видеа е граничещо с тежко заболяване
Ми давай ти, бе. Поведи ни утре на протест срещу агресивната имперска политика на сащ и срещу нейната терористична организация, и Коцето го отсвирваме одма.

специално за Парти, посочвам значението на думата ''одма''

 
Попаднаха ми няколко романа "Хари Потър" Имаш ли интерес?
Нямам. Тази вечер удари келепира.
Усешаш ли се, че ти подлагам кори от банани. Но с честно слово. Не усешаш ли, че ти/ви казах неща, които прикрит човек няма да каже?
С очакване да ме атакуваш, след като съм ти издал нещо. И ти атакува, праволинейно.
Нанди не ме разбира понякога, защото говоря с недомлъвки. Давам ти ново поле за атака.

Смятам, че бисерите не трябва да се дават просто ей така.
 
Ми давай ти, бе. Поведи ни утре на протест срещу агресивната имперска политика на сащ и срещу нейната терористична организация, и Коцето го отсвирваме одма.

специално за Парти, посочвам значението на думата ''одма''

Виж първоначално мислих че се е*аваш с мненията си. После осъзнах, че наистина вярваш това което пишеш.
Когато предложи твои голи снимки като доказателство за това че си жена + когато сподели сърцераздирателната история че половината рода събира пари за да може племенницата да сипе 10-15л нафта да може от Своге да пътува ми направи впечатление че за осъзната жена поведението ти е крайно нелепо и инфантилно, но си казах хората са различни.

Направи ми впечатление и когато обиждаш други потребители, които са на различно мнение от теб - не отива на жена, но в крайна сметка в селото, в което живееш, може би е нормално.. знам ли

Но вече със споделянето на това видео на тази шушумига мога официално да заявя, че за мен ти си неспасяем случай - руски трол, които не зачита алтернативи - или Русия е права или си подлога на САЩ.

И от това цялото нещо какъв е изводът? Ти няма да се промениш, аз също. Просто ми беше фън да го напиша, защото докато го пишех осъзнах с какъв мики-маус се опитвам да споря и да водя диалог :) Да си жив/а и здрав/а
 
На 0:30 - в дясно - Путин като си тръгва след речта си, втория от охраната носи куфарче. :) Ядрено сдържане 101. :)

Ако някой чете в Дневник, мисли че Путин се е скрил в бункера си и се е отчуждил от хората. :)

 
Прогноза - утре ще има нов етюд. Много се лашка енергията.
 
На 0:30 - в дясно - Путин като си тръгва след речта си, втория от охраната носи куфарче. :) Ядрено сдържане 101. :)

Ако някой чете в Дневник, мисли че Путин се е скрил в бункера си и се е отчуждил от хората. :)


Не знам дали е това куфарче, но бая смело си се разхожда като за престъпник пред тая тълпа :)
 
Не знам дали е това куфарче, но бая смело си се разхожда като за престъпник пред тая тълпа :)
3 в едно, алтер его кафе.
 
Нямам. Тази вечер удари келепира.
Усешаш ли се, че ти подлагам кори от банани. Но с честно слово. Не усешаш ли, че ти/ви казах неща, които прикрит човек няма да каже?
С очакване да ме атакуваш, след като съм ти издал нещо. И ти атакува, праволинейно.
Нанди не ме разбира понякога, защото говоря с недомлъвки. Давам ти ново поле за атака.

Смятам, че бисерите не трябва да се дават просто ей така.

Странна птица си ти. Хем ми мислиш доброто и ме спасяваш от ужасни мъки, хем ми подлагаш кори от банани.. :oops:

Представям си, ако верно ти дадът калашник в ръцете o_O
 
не отива на жена
Трябва да се ожениш и да се запознаеш по-отблизо с жените.

Не допускам да си чувал за свадливата Ксантипа - жената на Сократ. Била е голем дзвер. Не е от наш'то село.
 
Странна птица си ти. Хем ми мислиш доброто и ме спасяваш от ужасни мъки, хем ми подлагаш кори от банани.. :oops:

Представям си, ако верно ти дадът калашник в ръцете o_O
Няма, спокойно. Ще ти дам бисквити.
 
Прогноза - утре ще има нов етюд. Много се лашка енергията.
Давай направо, че с тая загадъчност в стил Стефан Гъмизов ме изнервяш.

Какво ти се дава отгоре - протестът на Коце ще успее да изгони нато? Бойко ще го закарат в Белене да чука камъни? Зеленски ще заговори на правилен руски, а не на македонизиран диалект?
 
  • Haha
Реакции: OSH
Няма, спокойно. Ще ти дам бисквити.
Последно, злобен ли си, или такива са си ти лафовете :oops: щото започвам наистина да се притеснявам за сигурността си :confused:

Развали ми обещаващия петък. Мисля да си ходя с подвита опашка :cry:
 
Последно, злобен ли си, или такива са си ти лафовете :oops: щото започвам наистина да се притеснявам за сигурността си :confused:

Развали ми обещаващия петък. Мисля да си ходя с подвита опашка :cry:
Не съм злобен. Не ми харесва маниера ти на изказ. Много си груб. Тук няма човек с който да съм се сдърпал и да не съм подал ръка. Пък всеки решава.
 
А @етерИум все още го няма. Аз съм силно притеснена.
 
Не ми харесва маниера ти на изказ.
Аз пък съм във възторг. С толкова хумор и ирония никой в тоя форум не умее да нахрани.
 

Горе