Украйна - Русия какво ви е мнението

Пумияр мръсен, на къв се направи, че спря да пишеш? За голяма работа ли се имаш да ти *ба *утката *айчина! Обитак! Псевдоконспиратор! Глупак! Ти си в детската градина на конспираторството и те търпим само защото те съжаляваме! Нещастник!

Сега включвате ли за кво изобщо иде реч???

Блинки ми е много тегав, доста труден характер се оказа :) АМА кога ще включи, че тоя спам му еееее.ва мамката отсекъде ;)
Той си мисли и разсъждава " бре, майната им на олигофрените... а, без трафик??:oops:" Тегава работа, верно си е!

А нока се оказа во истина най-големия путьо.. а ми беше действително любимец. Нощи не съм спал, чел съм му мненията, лиги текоха, на буда се молех да съм поне малце кат идола мой.

Тия найсе дни бая и бая, бе бая си бе, бая доста бая, обсъждах с един от няколкото у главата ми, да хвърля една голяма миризлива бомба, че съм наклепал форумот, само и единствено с идеята НЕЩО КАТО ОПРАВДАНИЕ, че не ми е удобно да откажа на блинкациус, че линк там дет съм преценил - нема как да има... АМА явно не ми се отдават лизаролапаческите изпълнения, и се налага да остана на старата версия :)

Етере!! Ти Дато проклета, Я да се мащаш от тоя форум! И спама ти се изтърка и терикатлъците.. :p
 
ахахахахахахаах, Мадгугле, ма ако не са мойте спамове (верно - половината от тях), тука не може да се върже 2 и 2 = 4, бе! И ше има само "киро срещу бойко" и "русия с/у украйна/щатите/запада/света" - РИЪЛ БИТКИ, Аууууу!! Вкл. и от теб, спамаджиьо мръсен! :D (Аз така си говора, иначе ти се кефя).Толко материал съм излял - СУПЕР ЦЕНЕН И ЗАДЪЛБОЧЕН - дето тук грам не се споменава и само се плува по дезинформационната повърхност, че тука паметник трябва да ми се издигна! Тъпанар такъв!:):):)

Аз съм бил проблема на форума?! ахахахахахахахаа
 
Аз казвам да гадаем кога ще свърши войната.
до 9 април е мойта дата.Не може на 12 защото е деня на космоновтиката.
 
ахахахахахахаах, Мадгугле, ма ако не са мойте спамове (верно - половината от тях), тука не може да се върже 2 и 2 = 4, бе! И ше има само "киро срещу бойко" и "русия с/у украйна/щатите/запада/света" - РИЪЛ БИТКИ, Аууууу!! Вкл. и от теб, спамаджиьо мръсен! :D (Аз така си говора, иначе ти се кефя).Толко материал съм излял - СУПЕР ЦЕНЕН И ЗАДЪЛБОЧЕН - дето тук грам не се споменава и само се плува по дезинформационната повърхност, че тука паметник трябва да ми се издигна! Тъпанар такъв!:):):)

Аз съм бил проблема на форума?! ахахахахахахахаа
знаеш ли откакто пишеш гугъл не индексирва форума и паяка не архивира темите:)
Нещо си го повредил.
 
Аз казвам да гадаем кога ще свърши войната.
до 9 април е мойта дата.Не може на 12 защото е деня на космоновтиката.
Интересно колко продължава и що толко продължава. А да видим (дали не е зада се случат едни отдавна планирани неща вследствие на "проблемите, които "войната" е създала"). Да видим (може и да не свърши)
 
знаеш ли откакто пишеш гугъл не индексирва форума и паяка не архивира темите:)
Нещо си го повредил.
аааа такаа! А кво се случва, когато Гугъл индексира форума? Паяка да те архивира това хубаво ли е? Кво се случва като те архивира? Интересни въпроси:)
 
Не бе, аз съм абсолютно навит - блинки и кулайса да ми кажат - "пич, така и така - вредиш, махай се". Чакам.:)
 
Той ли е Дата-та ?

Да, полага неимоверни усилия, но аз тролове не бъркам, никогаш ;) няма и как да объркам, то миризмата и последващата фантазия относно вкусът, който предполагам ще да е подобен на хилядите погълнати тролчища, просто не ми дават да сгреша :)
 
Форума е за web услуги, знания помощи все неща свързани с предприемачество, а не набиране на войници за грешната страна Украйна.Виж, ако бе за Русия веднагически се стягам за водка и руска салата, а не че ми се ходи на война
 
Не бе, аз съм абсолютно навит - блинки и кулайса да ми кажат - "пич, така и така - вредиш, махай се". Чакам.:)
Не бе ти пак си пиши, но не ги реди , като бандеровска картечница.Карай семпло, доста от думите ти не ти ги фатим.Затова не дава ли Хемингуей на Матура всичко на всичко 1000 думи въртял;)
 
ахахахахахахаах, Мадгугле, ма ако не са мойте спамове (верно - половината от тях), тука не може да се върже 2 и 2 = 4, бе! И ше има само "киро срещу бойко" и "русия с/у украйна/щатите/запада/света" - РИЪЛ БИТКИ, Аууууу!! Вкл. и от теб, спамаджиьо мръсен! :D (Аз така си говора, иначе ти се кефя).Толко материал съм излял - СУПЕР ЦЕНЕН И ЗАДЪЛБОЧЕН - дето тук грам не се споменава и само се плува по дезинформационната повърхност, че тука паметник трябва да ми се издигна! Тъпанар такъв!:):):)

Аз съм бил проблема на форума?! ахахахахахахахаа
Не трееше да се ебаваш с Дефа толкова просташки, има граници, които дори кандидат премиерите не бива да минават ;)
 
СЛАВА НА РУСИЯ!!!

20,815,986 views
 
Етере!! Ти Дато проклета
Да, полага неимоверни усилия, но аз тролове не бъркам, никогаш ;) няма и как да объркам, то миризмата и последващата фантазия относно вкусът, който предполагам ще да е подобен на хилядите погълнати тролчища, просто не ми дават да сгреша :)
@Blinky и/или @coolice , МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ И НАИСТИНА МИ Е НЕУДОБНО, че ви тагвам (не го казвам ей така, верно е). Съжалявам, че Ви безпокоя за такава абсолютна дреболия, като това "кой е етерИум". Молбата ми е следната:

Когато имате няколко минутки свободно време, ако е възможно да отделите време за този изключително невзрачен и незначителен случай, а именно: ДОЛНАТА КЛЕВЕТА на тоа мръсник горе:), че аз съм @DataAddicted
Много моля, ако Ви е удобно, да дадете пълна извадка на моите и неговите данни, за да ги съпоставим. Моля и него, @DataAddicted , за съгласие за изкарване на показ на данните му и всякакво друго необходимо за разрешаването на случая съдействие!

Сърдечно Ви благодаря предварително!
Ваш спамаджия: етерИум
 
Тупанче, ти може да ме псуваш, да ме обвиняваш и прочее, може и да ме изгониш оттук, но не можеш да ме спреш да те харесвам като изкл. ценен и забавен потребител. Радвам се, че се върна!:)
 
Знаем, че не си. Така де, предполагаме. Доста сте различни като изказ и като начин на мислене. Сори, но защо трябва да има някаква връзка между вас? В смисъл, в темата има някакви общи допирни точки ли? Според мен е нормално. ;)
 
Знаем, че не си. Така де, предполагаме. Доста сте различни като изказ и като начин на мислене. Сори, но защо трябва да има някаква връзка между вас? В смисъл, в темата има някакви общи допирни точки ли? Според мен е нормално. ;)
Ами, нямам представа каква е връзката м/у мен и датата. Просто Тупана така е решил и го повтаря вече няколко пъти, търси Датата откакто изчезна последния път вероятно.:) (Но аз все пак съм съгласен да ми се изкарат на показ данните, да видим, че и градовете и всичко е различно. Че да миряса Тупана.:) А пък той нали е хакер или поне ги разбира нещата, ако иска - сам да ми ги види.:))
 
Ами, нямам представа каква е връзката м/у мен и датата. Просто Тупана така е решил и го повтаря вече няколко пъти, търси Датата откакто изчезна последния път вероятно.:) (Но аз все пак съм съгласен да ми се изкарат на показ данните, да видим, че и градовете и всичко е различно. Че да миряса Тупана.:) А пък той нали е хакер или поне ги разбира нещата, ако иска - сам да ми ги види.:))
Еми, намери го. Дано е за добро. :)
 
Еми, намери го. Дано е за добро. :)
Да - Датата се завърна и...пак съм аз, според Тупана. Абе мани, глупости отвсекъде...:)
Той, виж има призив да ме канселираш:
Блинки ми е много тегав, доста труден характер се оказа :) АМА кога ще включи, че тоя спам му еееее.ва мамката отсекъде ;)
Етере!! Ти Дато проклета, Я да се мащаш от тоя форум!
Ако кажеш (кажете с Кулайса) - мащам се начаса. Проблема е абсолютно никакъв. Ако Тупана е прав и това ще помогне на форума - веднага се изнасям, и то с най-добри чувства при това!:)
 
@Blinky и/или @coolice , МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ И НАИСТИНА МИ Е НЕУДОБНО, че ви тагвам (не го казвам ей така, верно е). Съжалявам, че Ви безпокоя за такава абсолютна дреболия, като това "кой е етерИум". Молбата ми е следната:

Когато имате няколко минутки свободно време, ако е възможно да отделите време за този изключително невзрачен и незначителен случай, а именно: ДОЛНАТА КЛЕВЕТА на тоа мръсник горе:), че аз съм @DataAddicted
Много моля, ако Ви е удобно, да дадете пълна извадка на моите и неговите данни, за да ги съпоставим. Моля и него, @DataAddicted , за съгласие за изкарване на показ на данните му и всякакво друго необходимо за разрешаването на случая съдействие!

Сърдечно Ви благодаря предварително!
Ваш спамаджия: етерИум


Здравейте. Бих искал официално да заявя, че нямам втори профил в този мета форум. Моля, всяка прилика с мен да бъде тълкувана по грешен начин.

Достатъчно красиви дами ми пишат в този форум с молба за помощ, и едва ли бих имал време да играя втора роля. При мен дамите са с предимство. :)
 

Горе