Украйна - Русия какво ви е мнението

Очертават границата на НАТО и показват на Русия, че са готови, ако случайно болния кучи син не реши, че още някоя държава му е длъжна с нещо.
Болно е самото ти мислене в тая посока, да ме прощаваш.

Границите на нато са начертани отдавна и Путин очевидно няма никакви претенции към нас, Словакия или Румъния. Ако беше наистина агресор-империалист, нямаше да се моли на фашистите и техните господари цели 8 години за мирно решение на тоя проблем. И това му беше грешката. Трябваше да ги ошамари още 2014-та, а не да се осланя на дипломация с лицемерни копелета, които не ценят закони и правила.

И тая проекция ''Путин ще ни нападне, затова дай да го провокираме да го направи'' действа само при тежки инвалиди, пак да ме прощаваш. ;)

Имаш ли идея, че ако е планирано да се използват тактически ядрени оръжия, ние ще сме най-идеалната цел - нито на Русия (вече), нито на щатците им пука за държавата България и нейните обитатели. Само стратегическото ѝ местоположение има някаква стойност..

Силно се надявам да нямаш деца, щото е доста идиотско да имаш и да се кефиш, че страната ти става следващия плацдарм за нечия прокси война.
 
Болно е самото ти мислене в тая посока, да ме прощаваш.

Границите на нато са начертани отдавна и Путин очевидно няма никакви претенции към нас, Словакия или Румъния. Ако беше наистина агресор-империалист, нямаше да се моли на фашистите и техните господари цели 8 години за мирно решение на тоя проблем. И това му беше грешката. Трябваше да ги ошамари още 2014-та, а не да се осланя на дипломация с лицемерни копелета, които не ценят закони и правила.

И тая проекция ''Путин ще ни нападне, затова дай да го провокираме да го направи'' действа само при тежки инвалиди, пак да ме прощаваш. ;)

Имаш ли идея, че ако е планирано да се използват тактически ядрени оръжия, ние ще сме най-идеалната цел - нито на Русия (вече), нито на щатците им пука за държавата България и нейните обитатели. Само стратегическото ѝ местоположение има някаква стойност..

Силно се надявам да нямаш деца, щото е доста идиотско да имаш и да се кефиш, че страната ти става следващия плацдарм за нечия прокси война.
Както писах, няма да споря. Достатъчно е да се чуе добре какво казва. Не съм много сигурен, че трябва да гласувам същото доверие на Путин както ти му го гласуваш особено след тази военна операция от вече година. Деца имам и предпочитам да имам опции, за разлика от теб явно. А кой какво предизвиква си е в главите на хората. За ядрен арсенал не чувам да се говори, явно са някакви твои предположения. И честно казано по-лабилно мисли чичкото, отколкото ние, ако не си ги забелязала. Самата идея, че изпитваш страх го потвърждава. Спри с глупавите определения, защото не на всички им харесва мъндрасъне от руснаци, и ти да ме прощаваш. ;)
 
"Консервативните пазители на истинските ценности" си хапват щурци от 2019 годин (Беларус, Русия)


 
Завладяната държава.
Русия има 3 бази в Беларус, а наскоро подписаха да останат за още 25г. та... Беларус завладяна държава ли са или това са нормални неща за военен съюз? Имат бази и в Армения, Грузия, Казахстан, Киргизстан, Сирия. Сега ще строят в Египет и още 5 страни в Африка. Спестете си комплексите за малоценност и удоволствието да нареждате собствената си страна, за себе си.
 
Последно редактирано:
Русия има 3 бази в Беларус, а наскоро подписаха да останат за още 25г. та... Беларус завладяна държава ли са или това са нормални неща за военен съюз? Имат бази и в Армения, Грузия, Казахстан, Киргизстан, Сирия. Сега ще строят в Египет и още 5 страни в Африка. Спестете си комплексите за малоценност и удоволствието да нареждате собствената си страна за себе си.
Ти се бъркаш много. Русия са там, за да ги защитават. Когато щатите имат бази в други страни те ги окупират, руснаците само защитават! Те също така не са водили войни, само гадните американци нападат всички!

Контра - какво стана, научи ли я тая география? Видя ли къде се намира Естония? На колко км е от Санкт Петербург и Москва? Голямото страшно НАТО, което ще се приближи до исконните руски територии от колко години вече гранични с най-населените райони на Русия? А Финландия, за която се знаеше че е 50/50 преди това и беше ясно, че след подобна провокация ще се присъедини на колко км е от Санкт Петербург? На колко е от Москва? На колко е от северната база с ядрените подводници?
Ама не, Украйна е много опасно, трябва да пратят 200к души на заколение там ...
И сега ли ти пречи правописа да го прочетеш това?
 
Русия има 3 бази в Беларус, а наскоро подписаха да останат за още 25г. та... Беларус завладяна държава ли са или това са нормални неща за военен съюз? Имат бази и в Армения, Грузия, Казахстан, Киргизстан, Сирия. Сега ще строят в Египет и още 5 страни в Африка. Спестете си комплексите за малоценност и удоволствието да нареждате собствената си страна за себе си.
Тук принципа е, че преклонена глава меч не я съсича. От там и всичко тръгва.
Ти се бъркаш много. Русия са там, за да ги защитават. Когато щатите имат бази в други страни те ги окупират, руснаците само защитават! Те също така не са водили войни, само гадните американци нападат всички!
Доста наивно мнение имаш. Големите се защитават. Базите винаги са били стратегически точки, които са ползвани под една или друга подбуда. Американците са най-големите боклуци, това е факт. Единствените изроди дръзнали да ползват ядрено оръжие срещу хора. Но тук не са само САЩ. Става дума за много повече държави. Ако ще обсъждаме американските "миротворни" действия, ще е нужно друга тема. ;)
 
Доста наивно мнение имаш. Големите се защитават. Базите винаги са били стратегически точки, които са ползвани под една или друга подбуда. Американците са най-големите боклуци, това е факт. Единствените изроди дръзнали да ползват ядрено оръжие срещу хора. Но тук не са само САЩ. Става дума за много повече държави. Ако ще обсъждаме американските "миротворни" действия, ще е нужно друга тема. ;)
Хич не е наивно моето мнение. Не си правя илюзии, че американците са миротворци и спасяват света. Просто се подигравам на идиотите, които си мислят че Американците са зли и отиват да унищожат другите държави, а руснаците са добрите и те са там, за да защитават.
 
Хич не е наивно моето мнение. Не си правя илюзии, че американците са миротворци и спасяват света. Просто се подигравам на идиотите, които си мислят че Американците са зли и отиват да унищожат другите държави, а руснаците са добрите и те са там, за да защитават.
И двете държави са големи боклуци, цакайки всички останали с цел да покажат на света кой е повече.
Това е всеобща тайна и го наблюдаваме постоянно.
 
Хич не е наивно моето мнение. Не си правя илюзии, че американците са миротворци и спасяват света. Просто се подигравам на идиотите, които си мислят че Американците са зли и отиват да унищожат другите държави, а руснаците са добрите и те са там, за да защитават.
Реално са там точно за това, защитават. Но себе си.

Разликата с американците е, че не го правят например в Мексико както САЩ го правят в Украйна.
 
Разликата с американците е, че не го правят например в Мексико както САЩ го правят в Украйна.
Щото не могат, САЩ спечелиха студената война и все още са световния хегемон. Мислиш ли, че Русия ако можеха нямаше да имат бази в Мексико или пак в Куба? Никой не им е виновен, че си загубиха влиянието в половината свят.
 
Илън не е бог за прогресивната тълпа (геймърчета, програмистчета, ЛГБТ и т.н.) откак се подигра с ваксинационните им статуси.

Даже метаверсата (най-големия му фен тука) му е обиден и вече не го споменава.
 
Мъск винаги е бил за демократичната партия. Политическите му виждания рязко се смениха след това


Влезе в спор със сенатори публично в Туйтър, защото ги натиснаха да плащат данъци и сега резултата е видим.
 
ЕУ-то пак се притесни да не дръпнем прекалено много...
 
Щото не могат, САЩ спечелиха студената война и все още са световния хегемон. Мислиш ли, че Русия ако можеха нямаше да имат бази в Мексико или пак в Куба? Никой не им е виновен, че си загубиха влиянието в половината свят.
По тая логика понеже аз съм по-корав от съседа Киро мога да си направя пилетарник в двора му? Или Ердоган да си направи малка база край Димитровград...
 
По тая логика понеже аз съм по-корав от съседа Киро мога да си направя пилетарник в двора му? Или Ердоган да си направи малка база край Димитровград...
Сега ли разбираш, че така функционира света? Човек се учи, докато е жив.
 

Горе