Украйна - Русия какво ви е мнението

п.с. Теб лично те изключвам, щото дори не си си направил труда да го гледаш. Прочел дизентерийния напън на Григор Лилов и е готов. Бате, все някъде можеше да го намериш с бг субтитри, щом не знаеш езици. ;)
Може да си сигурна, че човек, който пътува повече ги чува езиците от теб. Не е като седиш и да сипваш от посрания си диван. ;)

Иначе ето ти още нещо да си гледаш:

 
Може да си сигурна, че човек, който пътува повече ги чува езиците от теб.

И аз чувам как птичките си чуруликат, но не разбирам какво си казват. ;)
 

"Политико": Как САЩ разбиха Косово и какво означава това за Украйна

"Но ако всички вие сте албанци, защо вашата страна се нарича Косово?" недоверчиво пита Буш. Той е изненадан да научи, че брат му е смятан за герой в Косово заради това, че през 2008 г. като президент се застъпва за неговата независимост.


Не че това има някакво значение. Подобно на парада от други видни американци, които са профучали през страната през последния четвърт век, Буш не е в града, за да научи за Косово. Той е тук, за да печели пари като част от група, водена от пенсионирания генерал на САЩ Уесли К. Кларк, която иска да инвестира в енергийния сектор на страната.


През годините Косово - балканска страна с размерите на пощенска марка, която Вашингтон и съюзниците му от НАТО откъснаха от Сърбия през 1999 г., за да спрат разрастващия се геноцид срещу етническото албанско население - е видяло своя дял от американски ловци на богатство.


Магистралата, по която антуражът на Буш е минал на път към Прищина от Северна Македония този ден, например, е построена от консорциум, ръководен от американския строителен гигант "Бехтел", на стойност над 700 милиона евро. Но подобно на други големи инфраструктурни проекти, ръководени от САЩ в страни, в които Вашингтон е влязъл с оръжие в ръка, 65-километровата пътна отсечка е засегната от преразход на средства и корупция. Миналия месец косовският министър, който е контролирал сделката, беше осъден на три години затвор за това, че е платил за пътя с над 50 млн. евро повече.

🤣 🤣 🤣
 
Според руската новинарска агенция "Интерфакс", опозиционният лидер Алексей Навални е загинал в наказателна колония.

Към 13:30ч българско време новината беше потвърдена от руската федерална служба по затворите.
 
Според руската новинарска агенция "Интерфакс", опозиционният лидер Алексей Навални е загинал в наказателна колония.

Към 13:30ч българско време новината беше потвърдена от руската федерална служба по затворите.
Няма никаква логика да го убият от Кремъл и то точно седмици преди изборите. Пише, че бил умрял от тромб - може да е бил с ковид ваксина и бустери.

Най-тъжното е, че сега тоя боклук ще го изкарат мъченик, а тъпото е, че оня мошеник Грозев ще се юрне да ръси мозък по радиоточките.

Лека му пръст на човека, но някак все още ми е по-мъчно за Гонзало, който доказано беше убит.
 
Интересна новина, идваща на фона на евентуалната загуба на последната "крепост" - Авдеевка

"Повече от осем години градът е на фронтовата линия. Това е много сериозна укрепителна линия, цялата бетонна, с бункери"
„Това е истинска крепост, по-добре защитена от Бахмут.
„Бахмут има предимно окопи, тук имаме бункери“

Както и мнение, какво би се случило, ако Авдеевка падне:
 
Няма, те такива работи не правят. Отравянето преди това, всъщност беше от мантуто за едра шарка.
Манту се прави само за туберкулоза, доколкото знам. А и тваа с отравянето си беше доста цирк работа. И все пак - дай една основателна причина да го убият 3 седмици преди изборите?

Нанди, отвори ли шампанското?
Тва па защо? Не, че ще си прережа вените за тоя платен ''опозиционер'', но и няма да злорадствам.
 
Според руската новинарска агенция "Интерфакс", опозиционният лидер Алексей Навални е загинал в наказателна колония.

Към 13:30ч българско време новината беше потвърдена от руската федерална служба по затворите.
Кефи ме изборът на "точната" дума :D

Знаех си аз, че Путин пак му е мазал гащите с новичек
 
Тромб.
Спутник не прощава!

 
Мозъчният тръст се изтърси...
 
И този ли има мнение. :D

Викат че скоро щяло да има избори в Русия.
Слуховете са че Путин бил нещо като фаворит... 🤫

Ти какво мислиш?
 
Новината на деня е друга, Русия не издържа и седмица без банани:
https://www.bta.bg/bg/news/economy/...na-banani-ot-ekvador-obyaviha-vlastite-v-kito

Всъщност, новината на деня е, че фашистите изгубиха Авдеевка, но ако искате можем да коментираме всякакви други глупости. Каквото ви спуснат, това ще говорим.

Викат че скоро щяло да има избори в Русия.
Слуховете са че Путин бил нещо като фаворит... 🤫

Ти какво мислиш?
Да махаш тоя аватар, че плашиш децата! :mad:
 
Всички ликуват.....
Всичко русофил сега се правят на луди.


И този ли има мнение. :D
Все едно да се радвам или да съм тъжен, че Иво Инджев е ритнал камбаната. Все ми е тая. Навални е поредния опитал се да тъче на два стана рано или щеше да се случи.
 

Горе