Умиращи БГ Социални Мрежи

От: Умиращи БГ Социални Мрежи

Да се борим със спама е като (с извинение) да пикаем срещу вятъра - колкото и да се стараем резултата е незадоволителен.

Има го и този момент ама не пречи да се опита.
 
От: Умиращи БГ Социални Мрежи

За още един интересен въпрос се сетих :D

Нека не си придаваме важност прекалено с тия социалки, защото за повечето оптимизатори ние сме просто "2nd tier"
Някакви си линкове наливат от нас към статията, пускат ни спиннати текстове в най-добрия случай.
И под нас зареждат бластове "3rd tier" - китайски, пакистански, руски и турски форум и блог коментари.

Изобщо радваме се на безплатното "SEO" :D
 
От: Умиращи БГ Социални Мрежи

За още един интересен въпрос се сетих :D

Нека не си придаваме важност прекалено с тия социалки, защото за повечето оптимизатори ние сме просто "2nd tier"

да бе, и аз това си мислех :D
"имам социалка и съм голямата работа"? :p (в кръга на шегата, разбира се)
 
От: От: Умиращи БГ Социални Мрежи

да бе, и аз това си мислех :D
"имам социалка и съм голямата работа"? :p (в кръга на шегата, разбира се)

В кръга на шегата баце като се резнат още 100-200-50000 социалки и може би ще стане голяма работа някой.
 
От: Умиращи БГ Социални Мрежи

Спрял съм всякакви постове в БГ социалки. За мен е загуба на време. Никакъв ефект в SERP-а, никакъв трафик. Може и да бъркам, но освен в Свежо, не си заслужава да се занимава човек с постване.
 
От: От: Умиращи БГ Социални Мрежи

хаха, така е - голяма работа ще е. ще бъде като единствения в квартала, който още кара светлосин трабант комби :)
В кръга на шегата баце като се резнат още 100-200-50000 социалки и може би ще стане голяма работа някой.
 
От: Умиращи БГ Социални Мрежи

кажи кое дава повече ефект с по-малко усилия - да го правим и ние :)
Спрял съм всякакви постове в БГ социалки. За мен е загуба на време. Никакъв ефект в SERP-а, никакъв трафик. Може и да бъркам, но освен в Свежо, не си заслужава да се занимава човек с постване.
 
От: Умиращи БГ Социални Мрежи

кажи кое дава повече ефект с по-малко усилия - да го правим и ние :)

Иска ми се да знам отговора, но за мен от тези социалки няма ефект (поне в моя случай). Ползвал съм ISOCBOX, спинвам всяка статия за уникалност, после пингвам и нищо. Защо да се занимавам с нещо, което не работи? За мен най голям ефект дават линкове (профили) от High PR сайтове, Google +1, Линкове от релевантни форуми.
 
От: Умиращи БГ Социални Мрежи

Бих си плащал, но ако имаше повече социалки, за да го оценят клиентите, защото ако има една социалка, която се плаща никой няма да я ползва. Предлагам да се съберем 5-10 човека и да дадем по 10$ и да направим няколко качествени социалки, за които се плаща. Да направим така, че след 1 седмица се проверява уникалността на всяка публикация и се трият тези с малък % уникалност. Ще се измисли, ако има хора които да ги направят и такива които да ги ползват :) Предлагам някой да направи една анкета във форума дали биха използвали платени социалки.

Брой ме мен в този списък. Съгласвн съм да се включа в подобен проект. Хем ще ни вършат на нас самите работа, хем ще помагат на други хора. Може да ми пишеш на Л.С. да уточним идеята.
 

Горе