Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

mihluzin

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
82   0   0
Продавам универсален скрипт за правене на ФБ фенове.
Това е изцяло завършен медиен сайт, който съдържа две части - едната е медийната част, където се слага статията, с която (и към която) ще генерирате трафика. Другата част е скрипта за правенето на лайкове.
Работи по следния начин (доста от вас знаят, но за тези които не знаят): Поствате линка към статията във фен страницата и когато хората кликнат да прочетат статията първо минават през няколко бутона за потвърждение, които реално са скритите бутони за харесване и тогава биват пренасочени към статията.
Скрипта е настроен да работи с 4 страници едновременно - сиреч, едни човек харесва 4 страници с едно посещение (може и по-малко - на колкото го настроите).
В админ панела и има две секции - едната е тази за статиите, от която поствате статиите (просто копирате заглавие, текст и снимка на някоя сензационна статия от някоя жълта медия). Втората секция е с 4 полета, в които поствате линковете на Фб страниците, в които искате да добавяте феновете.
Има места и за банер реклами в самата медийна част (от това ще си припечелвате допълнително).
Всичко става напълно автоматично и супер елементарно - вие просто поствате статии, и генерирания трафик го превръщате във ФБ лайкове Х4...
Интегрирането на ваш хостинг го правим ние (ако не може да се справите сами)

Цена: 500 лева.

За повече инфо - на ЛС.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Тоест , за да стане работата трябва да имам голяма страбица където да поствам линковете и си набирам почитатели за други страници , правилно ли съм разбрал ?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Тоест , за да стане работата трябва да имам голяма страбица където да поствам линковете и си набирам почитатели за други страници , правилно ли съм разбрал ?

Точно така!
Може да плащаш и на хора със страници... Въпрос на пазарна стратегия :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ето това е оферта а не като предната подобна от една колежка за 30 000лв :)
Дайте да направим партия няколко човека и да купим скрипта.

пп. - има ли възможност за ограничаване на броя лайкове от 1 share
тоест - искам да вкарам 500 фена в 1 страница и това да се зададе като бройка
за кликвания върху скрития лайк бутон а след това да не се зарежда like скрипта ?
Някоя снимка от админ панелите ?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

пп. - има ли възможност за ограничаване на броя лайкове от 1 share
тоест - искам да вкарам 500 фена в 1 страница и това да се зададе като бройка
за кликвания върху скрития лайк бутон а след това да не се зарежда like скрипта ?
Някоя снимка от админ панелите ?

Така - цената е 500 лева, тъй като скрипта е за масова продажба - идеята е всеки, който иска да си има такъв да може да си купи ( Все пак избива се за 1- 2 дни )
Не може да се задава бройка - следите страницата/ страниците където добавяте и щом стигнат бройката, която е необходима просто спирате трафика - сиреч триете линка от страницата, от която добавяте.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Утре ще постна снимки от скрипта и админ панела.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

за целта се предполага че е хубаво да имаш страница с доста над 100к фенове или греша
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

за целта се предполага че е хубаво да имаш страница с доста над 100к фенове или греша
Ако имаш 20К фена и постваш по 4-5 часа на ден ще правиш по 2-3К фена.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Има и нещо друго - когато някой сподели дадена статия, докарва нов трафик, който не е от вашата страница, което е допълнителен бонус фенове....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Във връзка с многото запитвания - ще повторя - ако не можете да се справите, ние интегрираме системата на ваш домейн (безплатно).
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Идеално..аз ще изчакам, да се купят 5-10 скрипта, цените ще паднат и няма да има смисъл и аз да купувам скрипт:). Другата седмица, ще има сигурно 5 обяви "Продавам ФБ лайкове" в секцията:)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Идеално..аз ще изчакам, да се купят 5-10 скрипта, цените ще паднат и няма да има смисъл и аз да купувам скрипт. Другата седмица, ще има сигурно 5 обяви "Продавам ФБ лайкове" в секцията

И сега има към 20 обяви, ама цените не падат.... :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Който иска повече информация за системата да ми пише в скайп: mihluzin87
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ето ви скрийншотове от админ панела. Тези дни най-вероярно ще има и ревюта от купувачи....

skript1.jpg skript2.jpg skr4.jpg
 

Прикачени файлове

  • skript3.jpg
    skript3.jpg
    47.4 KB · Преглеждания: 151
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Който иска демо да ми пише на ЛС.....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Във другата тема за Бултаргета хората масово ревът че нещо напоследък са изчезнали импресиите - Дали това не се дължи на закрити големи страници от портфолиото в които преди се е публикувало, защото са били създадени по този начин.

Ама пък в крайна сметка всеки който иска да прецака системата трябва да е готов да му изчезват страниците - Дето се вика рисковете на професията
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Във другата тема за Бултаргета хората масово ревът че нещо напоследък са изчезнали импресиите - Дали това не се дължи на закрити големи страници от портфолиото в които преди се е публикувало, защото са били създадени по този начин.

Ама пък в крайна сметка всеки който иска да прецака системата трябва да е готов да му изчезват страниците - Дето се вика рисковете на професията

Никакви страници не са изчезвали - просто с пускането на автоматичното препубликуване за всички потребители, броя на линковете скочи 5 пъти и когато има публикувани няколко линка в едно и също време системата ги разделя по страници. Затова импресиите са доста по малко.

Колкото до добавянето на фенове - да, тук вече има риск и никой не го отрича (Има риск при самото добавяне - след като спреш с добавянето няма никакъв риск за страницата)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Никакви страници не са изчезвали - просто с пускането на автоматичното препубликуване за всички потребители, броя на линковете скочи 5 пъти и когато има публикувани няколко линка в едно и също време системата ги разделя по страници. Затова импресиите са доста по малко.

Колкото до добавянето на фенове - да, тук вече има риск и никой не го отрича (Има риск при самото добавяне - след като спреш с добавянето няма никакъв риск за страницата)

Разбира се , че и след като спреш да ползваш скрит лайк бутон за добавяне на фенове, има същият риск! Не се опитвай отново да подвеждаш и лъжеш хората, които не са наясно!
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Байдан в случая - хората - се отнася за онези мили душички който искат да извадят 500лв за да преебат системата - Така че няма смисъл да ревем за тях щото не ми е много мъчно.


Просто си мислех че не всеки ден се вижда да се продава златна кокошка :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Разбира се , че и след като спреш да ползваш скрит лайк бутон за добавяне на фенове, има същият риск! Не се опитвай отново да подвеждаш и лъжеш хората, които не са наясно!
Къде се загуби бреее... Викам да се ви спряли пак тока в ромската махала.
 

Горе