Утре пускат .xxx за публични регистрации

От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

това не ми мирише на добре, колко ще струват тези домейни.. защото сега ако купя 2-3 домейна с хубави имена след време ще мога да ги продам мноо повече..
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Между 88 и 99 долара са. Хубавите домейни вече са предплатени.
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Хихи. Пускат ги след 14 часа, а всичко, което ми хрумна е заето :D Макар че едва ли някой си е и помислял, че обикновените потребители ще могат да регистрират нещо хубаво. Как не пуснаха публично всеки потребител в някакъв час да може да си предплати домейн :D Големите изяждат баницата, за другите трохите...
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

С това разширение ми изгоряха 10-15 хубави домейни. Дали пазарът за домейни с другите разширения на тази тематика ще умре?
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

С това разширение ми изгоряха 10-15 хубави домейни. Дали пазарът за домейни с другите разширения на тази тематика ще умре?

Надали, според мен само ще затвърди .com виждали сме какви ли не разширения да се пускат, същото се говореше и за .co

Според мен само и единствено регистраторите ще спечелят. По време на "златна треска" не стават богати тези които търсят "злато", а тези които продават кирки и лопати.

Ще видим времето ще покаже :)
 
Последно редактирано:
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Някой да е купил.. аз много се колебая за 1 домейн...
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Аз защо си мисля, че вече се продават тези домейни? Виждам, че ги предлагат тук-таме?
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Давам Ви моите идеи.. купете ги.. :p

www.blow-job.xxx
www.se-x.xxx
www.s-ex.xxx
www.suckmyballs.xxx
www.cuminsideme.xxx
Ако 1 ден ги продадете скъпо, да не забравите да ми дадете малък % :lol: или поне да ме почерпите, че съм Ви направил богат ;)
 
Последно редактирано:
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Давам Ви моите идеи.. купете ги.. :p

www.blow-job.xxx
www.se-x.xxx
www.s-ex.xxx
www.suckmyballs.xxx
www.cuminsideme.xxx
Ако 1 ден ги продадете скъпо, да не забравите да ми дадете малък % :lol: или поне да ме почерпите, че съм Ви направил богат ;)
Тия дори след година ще са в ценовия интервал 50-100. Нещо като инфотата с ключови думи в момента. Демек на загуба.
Айде първия може да стигне 200.
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Еми за какво може да се използва освен за адулт сайтета? Но защо са на такива цени? Имат ли обоснование да ги държат толкова високо?

Не само за adult, много търговски марки с цел защита на търговската марка регистрират и .xxx пример: http://coca-cola.xxx/

Наскоро четох някъде, че и два университета в САЩ са регистрирали техните имена .xxx пък може и да заформят бизнес :)
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Ако бяха до 20$ щях вече да съм купил 100 :lol:
ама уви.. напрао са се изхвърлили майна с тея цени :d
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

Аз си взех susan .xxx пък да видим ... :)
 
От: Утре пускат .xxx за публични регистрации

madami.xxx е свободен, за 99.99 който иска да го купува :)
lesbigirl.xxx също е свободен, но на тази цена не купувам нищо, а и нямам намерение да се захващам с подобни сайтове.
 
Последно редактирано:

Горе