Форумна среща за собственици на онлайн магазини

CTAH

Well-Known Member
Здравейте колеги!

Тук искам да споделя нещо много приятно, което се случи през миналия месец.
А именно в 3те почивни дни 22-24. 09. 2017.
Занимавах се с организирането на турнир по Петанк /Petanque/ в Приморско.
Тъй като имаше много желаещи да участват а и солидно международно присъствие от хотела
ни предоставиха супер атрактивна цена, за Ол Инклузив, аз реших да споделя с някой колеги от форума и да ги поканя да се присъединят. Разбира се без да е необходимо да вземат участие в спортните състезания :)

Повечето приятели от форума се отзоваха / вече мога да ги нарека приятели/ изкарахме си наистина супер добре.
Запознахме се на живо, говорихме си забавлявахме се, закусвахме , обядвахме и вечеряхме заедно и вече сме приятели. Случихме на хубаво време и край басейна а и вечер в удобно сепаре на бара си говорихме, споделяхме, обсъждахме различни казуси и всеки помага със съвет, мнение или някаква опитност на колегите.

Прекарахме наистина страхотно време заедно, разхождахме се до Бегликташ и тнт.

Искам да кажа че за мен беше супер преживяване и освен всичко беше много полезно за всички нас.
Надявам се някой от колегите които присъстваха ще споделят също своите впечатления.

ПС.
И ако може да споделят и някоя снимка, че аз не снимах а жената е фотографирала само детето е басейна.
 
Скъпи Стан,

благодаря, че имах възможността да присъствам на това събитие. За мен лично беше невероятно разпускащо и ползотворно да обменя опит и също така да си отпочина в страхотна компания. С най-голямо удоволствие бих приел нова покана за мероприятие, което да е с онлайн супер-позитивни магазинери :) Силно ЗА съм за онлайн купон наживо :)

Поздрави!
Миро
 
Не съм много по снимките, но малко от мен.

Море огледало:

IMG_0885.JPG

Басейнът топъл:

IMG_0886.JPG

До Бегликташ не бях ходил, но определено си заслужаваше:

IMG_0890.JPG

И да си дойдем на думата:

IMG_0893.JPG

Снимката е от ресторантче на връщане, но кухнята в хотела изобщо не беше за подценяване, въпреки че беше all inclusive - от охлюви и патешко магре до скара с диаметър може би 2м, на която църкаше всякакъв вид месо.

И най-важното - добра почивка, адски много нови идеи и споделен опит и много нови приятели.

Та, когато следващият път @CTAH ви покани някъде, да знаете да отменяте всякакви ангажименти :)
 
И аз имах голямо желание да дойда, ама имах други неотложни ангажименти. Идеята е много добра за лични контакти на онлайн супер-позитивни магазинери :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
Ей, супер. Много се радвам, че сте се видяли на среща и то на такова яко местенце. А няма ли снимки на компанията? Колко човека бяхте. И наистина няма ли снимки с вас? :)

До Бегликташ не бях ходил, но определено си заслужаваше
Определено, Фозка, си струва. И аз съм бил и наистина мислех, че са някакви си камъни, но са много повече.
 
Здравейте,
много се радвам, че успях да дойда и се запознах с толкова готини хора. Обменихме опит, посмяхме се, всичко беше страхотно. Благодаря на Стан за поканата. С нетърпение очаквам и се надявам скоро да си организираме нова среща. :))
 

Горе