Форумни бисери

От: Форумни бисери

на мен този пост ми се стори полезен и актуален ;)
Фри е само сиренцето в капана ;) Айде да не се правим на толкова добронамерени :)
 
Последно редактирано:
От: Форумни бисери

Чувал съм за сиренце "Бри", но за "Фри" чувам сега за първи път.
c045.gif
 
От: От: Форумни бисери

май, май ...ако се хващаме за всяка дума :)
 
От: Форумни бисери

За триене... натъкнах се на бъг... ако все пак има смисъл мога да пратя скриншота :)
 
Последно редактирано:
От: Форумни бисери

Трябва ми човек, които разбира от този Сms. Става въпрос за сайта realmadrid-bulgaria.com Проблемът е, че от около 2 месеца нещо се бъгна и не може да се пишат коментари. Ако някой разбира от php-fusion нека пише в темата или по скайпа ми: lachezar_lg Мога да възнаградя човека, който помогне с модераторски пост. Благодаря предварително! :)

wow! Модераторски пост! :d

Мани ти, нищо не знаеш :) Има и админски пост :) Много модерни термини вече се използват : )

:d

Сори, има бъг във форума...
 
Последно редактирано:
От: Форумни бисери

П.П: намерете грешките, награда за най-добрите:)


Blinky преавописните грешки в постовете не си нещо нормално , но постоянно да ме питате "Сигорни ли сте , че искате да излезете "много ме дразни :wink: поправете го моля !
 
Последно редактирано:
От: Форумни бисери

Ще го оправиме на момента. няма грижи. Не съм го засичал, а предполагам и другите админи, иначе веднага щяхме да се отървеме от тази тъпа грешка. ;)

Е може.. може .. само при мен е така сигурно ... като искам да изляза от форума да ми показва съобщението "Сигорни ли сте , че искате да излезете "

няма значение ..не е болка за умиране :wink:
 
От: Форумни бисери

обещано и изпълнено :neutral:
съобщението вече е "Сигурни ли сте,че искате да излезете?"8)
 
От: Форумни бисери

Хора,

До колкото разбрах тук е място за смешни, не за критика :)

Иначе, и аз имам доста неща да кажа за правописа на доста голяма част от форумците. Сигурно някой/и има/т какво да каже и за моя, но ... това е отделен въпрос.
 
Форумни бисери - Funny Stuff

Хора,

До колкото разбрах тук е място за смешни, не за критика :)

Иначе, и аз имам доста неща да кажа за правописа на доста голяма част от форумците. Сигурно някой/и има/т какво да каже и за моя, но ... това е отделен въпрос.
То, така се раждат бисерите. Но е закономерност, който пише много - прави много грешки. Просто си е така и нищо неможе да се направи по въпроса освен да се връща назад и да си етитва грешките, което ще отнема време и нерви. И тази секция нямаше да я има. :)

Давайте още, я аз лично се чувствам горд да присъствам тук често. Дайте им/му да се разбере/ат, че многото говорене води до казването/написването на някоя глупост;)
 
От: Форумни бисери

Здравей за да те окуража ще ти кажа, че английския е най лесен от латинските езици

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=467&page=8

справка: 1) английският е е от групата на (западно) германските езици
2) латински езици няма - от латинския език се оформят романските езици (подгрупа на италийските) .
 
От: Форумни бисери

strana хубаво се е сетил :neutral:
наистина ще е по - добре от тук нататък цитатите в темата да са без "Първоначално изпратено от ..."
 
Последно редактирано:
От: Форумни бисери

Тема: В момента tyxo.bg е офлайн
[off]
ако знайте току що къф голям супол си извадих от носа :d
[/off]

Too much information.
оле брато не знаеш какво ми е.
От 1 седмици съм хремав и кашлям.
Цял ден се стискам като съм на у-ще, щото не върви да се духам и да кашлям шумно.
И като се върна се издухвам едно шумно,хубаво .... голям кеф.
В повечето пути изкарвам по-голямата част от 3 пъти.
После бъркам да разчистя бойното поле за утрешния ден и така....
гадна работа...с тея суполи гадно да излизаш, пък само зарди тях да пропускаш лекции не върви :mad:
g030.gif
 
От: Форумни бисери

Не знам, защо въобще му отговарят на този. Той горкия сигурно е на 2 бонбона и малко халюциногенни гъби.

Това е един от най-забавните постове в целия форум :lol:
 
От: Форумни бисери

Заглавие на важна тема:
уебмастръски чат - webmaster chat

Заглавието подсказва какво е съдържанието. Само за истински уебмастРъри!
 
От: Форумни бисери

Да така е възможности и идеи колкото искаш . Може да се продават най - различни продукти и услуги.
Пътят е дълъг но все от някъде трябва да започнеш щом имаш мерак:wink:

Пътят е дълъг (страшен) но славен!
Аз може млад да загина.
Но стига ми тая награда -
да каже нявга народът:
Умря сиромах за правда,
за правда и за свобода!


Нищо лошо не е казала Ади, но като ми напомни това хубаво стихотворение на Ботев, нямаше как да не го пейстна. В този все по-материализиран и все по-забързан свят си мисля, че имаме нужда от поезия :)
 

Горе