Форумни бисери

От: От: Форумни бисери

Ооо и това ли било поезия ... ? Аз си мислех че трябва да се съблече по бельо и тогава да започне да рецитира :)

П.П. Правя сравнение с поетесата по бельо, която беше при Милен Цветков.:p

Мани, не ми говори за този - предаването му е такава боза (кое ли от нещата по телевизията, особено по Нова и бТв не е боза), че не искам да мисля. А онази ако е истинска поетеса, щеше да покаже стихове, а не месата си :mad:
 
От: Форумни бисери

На едно място бяха нарекли netsurfer "нетфърфър" :D аз всеки път се пукам от смях, де да знам... нищо лично нямам към нетсърфъра :D
 
От: Форумни бисери

Вижте какво прочетох в раздел "Пазар":
Хайде престанете вече!Обърнахте го като на пазар!

g035.gif
 
От: Форумни бисери

От: Купувам Wordpress сайт!
Еха, тоя сайт, за бялото течение е жесток, направо се просълзих от мили и съкровенни спомени... Навремето фащах много такива работи, стюардесите непрекъснато ми купуваха антибиотици от аптеките във Франкфурт и Париж, сума пара съм потрошил.... Обаче, след 50-тия път нещо стана, май придобих имунитет и оттогава - нищо ! Стана чувствителен колкото дръжката на бабината лопатка за въглища...

Сега, като навлязох в "зрялата възраст", вече ми е като обръгнал воин-ветеран - суров, строг, здрав, корав, твърд и безкомпромисен, опитен и непретенциозен, в кви дупки съм го пращал на безразсъдни мисии, да изпълнява важни задачи, при това без спец-оборудване - нема оплакване, нема мрънкане, нема лигавщини - отива, изпълнява задачата и отново застава на поста си...нема лечебници, нема поликлиники, абе с една дума : Ветеран !

Зема а си го купя тоя сайт... Не за друго, ами да разправям мръснишки истории на възпитаните мадами, а те да се възмущават, много си падам... Нещо от сорта на : Изведнъж, усещам странна миризма - вадим го, поглеждам го, и кво да видя - от него висят едни бели парцали, пропити с жълто-зелена гной...и смесен аромат на "Джонсън бейби ойл" и нек`ва друга смрад... Аре, спирам !
 
От: Форумни бисери

От: продавам 80+ домейна,1 дума,4 буквени com и други
абе къде си качил тоя скрийншот - не намери ли друг хостинг. кликам и ставам да си правя кафе. като се върнах кво да видя - екрана пълен с някакви к*рвентии а детето отворило очи като палачинки пред монитора
 
От: Форумни бисери

ама не беше лошо да цъкнеш и "преди" и "след" на скрийншота, че хората ще се чудят какво толкова е станало
 
От: Форумни бисери

всичко е въпрос на тактика и контика :) :twisted::twisted::twisted:
amoun от темата "За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ"
 

Горе