Форумни бисери

От: Форумни бисери

netsurfer "нетфърфър" леле ще падна от стола хХахххахахахахахахахахахах
 
От: Форумни бисери

Ауу , хейтвайте, не ползвах търсачката , давайте там да пишем
 
От: Форумни бисери

Тук не е тийнпроблем, някой да напише путка и всички да се хилят.
 
От: Форумни бисери

За сметка на това , бисерите за букс и шеринг са вървежни .
 
От: От: Форумни бисери

Е, то отваряш кофата и ако искаш цял ден четеш. Защо трябва да има даваме гласност в още теми? :)
 
От: Форумни бисери

Поне слагай свестен анкор текст щом темата е за вътрешен линк билдинг.
 
От: Форумни бисери

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18620 Слагам това веднага, коментарите на bodyrock89 цепят мрака, човека скоро ще прави 30 000 на година а ние си играем със SEO ,давайте да кликаме!

17-10-2008 21:20 Първоначално изпратено от radev Разгледай мнение
Предложение за новия ми аватар!
Моля, гласувайте!


цццц :)
хах,бисера ...неизбраснат - стар потребирел е ,
коня изби рибата :)
 
Бисери във форума?

Днес докато бях на работа видях 2-3 поста,които си ме разсмяха напълно :D:D Мислите ли,че е възможно да се създаде тема зи бисери и всеки да добавя там?
Примери: "Тихо бе. Не спами на хората темите, че ше ядеш репи."
"Представи си в твойта биг интернешънъл уорлдуайлд къмпъни влиза някъв пич и смело заявява "яляте да ралтите с меня щот имам гинялнъ идейъ и шгидилим гат има кинти". Ти какво правиш?
а) скачаш, глътваш кафето, събираш с един замах всичко от бюрото си в първия попаднал кашон и рипваш след месията?
б) къде от куртоазия, къде от хрупащия съзнанието ти червей на съмнението започваш да задаваш въпроси "Ама аджеба за ко иде реч?", "Ами какво трябва да се прави?", "Ами все пак какви са гаранциите, че проектът ще е успешен?", "А, какви са гаранциите, че просто няма да си изгубя времето?" и други екзистенциални въпроси
в) отправяш искрени и настоятелни препоръки към натрапника да извъши брутално сношение с най-близката си роднина от женски пол по възходяща линия, съответно в най-тясното и отвърстие."

П.П.Много моля,ако има такава тема или не отговаря на правилата,или с нещо друго съм прегрешил пускайки тази тема,да не бъда баннат :D
 
От: Бисери във форума?

О, много са, трябва да се създаде такъв раздел - за бисери и дебилни теми :D
 
От: Бисери във форума?

Харкон, не знам защо винаги нападаш с обиди и квалификации. Знам те от както се появи в този форум, но не знам какъв ти е проблема? Освен това не знам и какво правиш тук, ти не си предприемач ами банков чиновник. Айде лягай си че утре в 8:30 трябва да репортуваш на шефовете си.

Право Куме в Очи

:D:D:D
 
Re: Бисери във форума?

Не! Ще затормозите сървъра прекалено много. Стигат ни дебилщини в една тема, защо по дяволите трябва да се маркират и в друга?!
 
От: Форумни бисери

tanipo, във връзка със старите хора:

По въпроса за тяхното дередже - надявам се че ще имаме късмета да го докараме до там, това не ме плаши че ще стигнем до там, даже силно се надявам.
още от същия елемент:

Михалова, ами да опитвал съм се да говоря с бабите си , да им кажа да се отпуснат, Аз по скоро ми е кофти за тях че те са такива защото не могат да се отпуснат истински понякога
 
От: Форумни бисери

naix в темата за произхода на българите:
Доколкото си спомням(нали съм бил там) хазарите опожаряват дървената Фанагория,Кубрат рита камбаната,след което челядта му хваща гората.Единият по Апенините ги претопяват,другия си бие камшиците южно от Дунав,третия някъде по Азия и колкото са там още братя...По скоро са бягали като бездомни кучета кой на къде свари,отколкото целенасочено да са търсили нова земя да основат държава..Аспарух просто е извадил късмет,че Византия,чието владение е била тогава тази земя не е обърнала сериозно внимание на ''неканените гости''.Води се,че ние уж сме им наследници,но тези мангали(Кубратовото племе) за мен не са днешните българи.Българите са си 100 % славяни.А и тогава славяните,които са били местните племена по това време са били болшинство.
Цялото трябва да се удебели :D

И мнението на Кирев от същата тема:
От нас по-големи мелези едва ли има в Европа.
От историк знам, че първите българи са били ниски, мургави и набити.
С враснали нокти и вечнотечащи носове :D
 

Горе