Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Абе верно ли фамилията ти е гагарин, все се каня да те питам Да не вземеш да олитнеш у космосъ по едно време:)

Вероятно ми е точно толкова Гагарин, колкото на теб някое от трите имена ти е Валдес.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Това ясно, но в крайна сметка гагарин ли ти е фамилията, аз такива фамилии из бугарско не съм срещал. Демек това ти е юсернейма или чрез фб си се регнала, от там принципно идват с техните си айдита , това имах на предвид.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Логото на Стойнев е супер. Не знам как може да не го харесват. :X

П.П.: И аз ще се включа може би уикенда. ;-)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Очакваме те, fifi :)

На мен също логото на stoineff ми е един от фаворитите засега. Надявам се до края на импровизирания ни конкурс да има още предложения, между които да се колебая :)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Аз пък си мисля за Феникс! :twisted:

Символиката е по-яка!

https://www.google.bg/search?q=лого...%2F2010%2F01%2F19%2Fceltic-phoenix%2F;300;206

Съжалявам, ако повтарям, някой предложил го вече. Но нека от тук косвено ми е предложението, че не ми се регва нещо ;) нищо лично :)

Успех в начинанието!
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

и аз се включвам :) имам някой идеи мога ли да изпусна аудитория от толкова жени да те оценява :)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

и аз се включвам :) имам някой идеи мога ли да изпусна аудитория от толкова жени да те оценява :)

Дай да ги видим тези идеи, де :) Може и тук, може и в другия форум :)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

и от мен :) Само да кажа че и офца ще има в следващото предложение :)
altertnativata1.jpg


altertnativata2.jpg
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

@bgdesigner, много ми харесва - хем просто до гениалност, хем разчупено.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

@lin4eto70, на мен лично второто ти предложение като че ли повече ми привлича погледа :)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

и аз се включвам :) имам някой идеи мога ли да изпусна аудитория от толкова жени да те оценява :)

Не си вири прекалено носа, но наистина второто ти предложение е много добро :) Като цяло съм засичала твои предложения в доста конкурси тук и определено мисля, че си разбираш от работата...

П.С. Някой да не реши, че правя реклама на колегата, просто изказвам лично мнение на базата на това, което съм видяла.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

@бгдизайнер, много добро лого. Без да искам ти дадох отрицателен реп, извинявай. Исках положителен, ама ... :rolleyes: Админите ще го оправят :)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

На мен също ми хареса логото на Стойнев, само че като четох коментарите в "Алтернативата" - било скучно :D
Ще ме уморят просто тез женоря. И като взеха да изкачат с някакви странни замазани шрифтове като предложения, за да им било по-весело логото. Даже някои се въздържаха от коментари "за да не обидили Стойнев". Нищо, че никога не са "помирисвали" дизайн. Цирка е пълен.

p.s. А най-голямата простотия е ако се изпляскат овца в логото. Аз лично не намирам никаква връзка между Овца - Алтернативата - bul-mamma. Макар, че не вярвам, че админката ще направи такава щуротия. Изглежда ми трезвомослеща.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Като видях повечето предложения на "мамите", които сами си предлагат - се ОТЧАЯХ.. дори си ги харесват повече от това на Стойнеф.. а неговото е с 10 класи над показаните шарении. На бгдизайнера също е готино логото. Вярвам, че няма да се издънят и да сложат онези "разчупени" и "весели" лога, а ще изберат наистина стойносттното.
 
Аз там не знам да има кой знае колко изявени дизайнери. Едно лого трябва да носи послание и стил, а не да е някаква безсмислена шариния, което явно допада на повечето жени. :) Аз не съм гледал техните предложения, но малко се съмнявам да имат по-добри предложения от тукашните дизайнери. :) Освен и ако там нямат. Но като гледам, нямат. :)

Мен, на @ xland, много ми харесва. Има много силна идея там. :) Това е лого за говорилник. Те там какво са си харесали? Мигащи обувки? :)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

На мен също ми хареса логото на Стойнев, само че като четох коментарите в "Алтернативата" - било скучно :D
Ще ме уморят просто тез женоря. И като взеха да изкачат с някакви странни замазани шрифтове като предложения, за да им било по-весело логото. Даже някои се въздържаха от коментари "за да не обидили Стойнев". Нищо, че никога не са "помирисвали" дизайн. Цирка е пълен.

p.s. А най-голямата простотия е ако се изпляскат овца в логото. Аз лично не намирам никаква връзка между Овца - Алтернативата - bul-mamma. Макар, че не вярвам, че админката ще направи такава щуротия. Изглежда ми трезвомослеща.

Шпионин!!!

А представяте ли си, ако беше платено- т.е. с някакво възнаграждение мотивиращо ...

Все пак е интересно, как точно ще се избира от всички представени? Жури, анкета ... сила на аплодисментите ...

И е важно те или повечето, да си го харесват, независимо дали разбират или не от дизайн.

От друга страна, предлагащите от тук по-добре да не споменават, че са от тук, защото очевидно предубедеността играе съществена роля.

Нека по-добрият победи 8)
 
Последно редактирано:
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Аз лично не разбирам от дизайн и т.н., но за каква предубеденост въобще говорим тук? Към професионалистите от този форум ли? Ако въобще мислех нещо негативно, щях ли да пускам темата тук? За мен ученото си е учено - едно е да дадеш цялостна концепция на оригинално лого и да имаш вътрешното усещане как трябва да изглеждат нещата - като stoineff, xland, bgdesigner и останалите хора, които действително са в час и бяха така добри да се включат, друго е да копнеш някаква картинка от нетя на кроасан или гугутка, защото много обичаш кроасани и гугутки и да кажеш "дерзайте в тая насока, аз така си ви представям".

Нека да не осираме темата с неуместни включвания, колкото да си раздвижим пръстите по клавиатурата.
 

Горе