Хайде в МрежаТА

nandibandi

Well-Known Member
Вече имаме българска социална мрежа, в която няма да има цензура и която предлага по-добри условия за бизнес от Фейсбук - така поне обещават създателите ѝ.

Въпросът е: бихте ли мигрирали към българската платформа?
Всъщност, отговорът на въпроса не ме интересува, ваша работа си е.

Идеята на темата е да популяризирам начинанието на момчетата и да им пожелая успех. Може и двамата да имат профили в Предприемач.ком и да сме се псували, а да не се знаем. И по-добре. :)

Тук ще научите детайли за по-добрите условия за бизнес и комуниакция, които МрежаТА предлага. Хайде в Мрежата!!!

 
Ами, сякаш, няма да мигрирам от място, което посещавам почти никога. Към някое друго.
 
b26a372c3c1ff26e7231ac4d5b8586a9.png
 
Ами, сякаш, няма да мигрирам от място, което посещавам почти никога. Към някое друго.
Дафни, недей така.

Момчетата казват, че можеш да монетизираш всичко, което постваш в Мрежата, стига да имаш аудитория. Дават по-добри условия за монетизация от други платформи, а също и опции за директна продажба на стоки и услуги.

Абе, само за тебе е тва. Удари кьоравото. Не изпускай!
 
а дано всички орки се съберат там и да ни освободат от присъствието си
Ние можем да присъстваме на много места. Ние сме на всеки километър! ;)
 
Дафни, недей така.

Момчетата казват, че можеш да монетизираш всичко, което постваш в Мрежата, стига да имаш аудитория. Дават по-добри условия за монетизация от други платформи, а също и опции за директна продажба на стоки и услуги.

Абе, само за тебе е тва. Удари кьоравото. Не изпускай!
Лека нощ, Манди.
 
Обясни за технически неграмотните смисъла на поста си, млади момко.
Това е линкът от видеото на Карбовски -> не бачка.

Като пробваш други урл-та, излизат някакви работи.
Обаче изглежда като някаква дев тестова инсталация и се виждат маса проблеми.

Фалстарт.
 
Дано всичко путинофили и бленуващи за живот като в Оркистан да се прехвърлят там. Но едва ли!

Платежоспособните потребители са в други социални мрежи. Колкото и да са прости путинофилите - няма да се преместят :(
 
Щом Карбовски агитира, ясно в какво ще е съдържанието. Аз лично ще пасувам. Най-вероятно поради факта, че не намирам време. :) А другото само ще помогне за избора ми. ;)
Обясни за технически неграмотните смисъла на поста си, млади момко.
С две думи, бъгава работа. :)
 
Дано всичко путинофили и бленуващи за живот като в Оркистан да се прехвърлят там. Но едва ли!

Платежоспособните потребители са в други социални мрежи. Колкото и да са прости путинофилите - няма да се преместят :(

Класически лево-либераст. Демократи, които не просто не търпят различно мнение, а такива, които искат всички инакомислещи да изчезнат от лицето на земята. Свободата на словото е само за педалите и черните - ясно!

Поредната сценка за глупаци от Сорос. Тва се разпространява във фейсбук, като единствените, които кълват и му се кефят, са лево-джендърастите. Мога да ви направя същата партенка с противоречията във вашия лайнян наратив. И какво от това?

Щом Карбовски агитира, ясно в какво ще е съдържанието.
"Open minded" както винаги. Правим ли разлика между сайт и социална мрежа?? Явно не. Ако правеше, щеше да се сетиш, че ''съдържанието'' е такова, каквото си го направят потребителите. Какво е ''съдържанието" във фейсбук? Нека ти отговоря: Разнородно, като едната гледна точка се цензурира.

Да беше гледал видеото, вместо да си вееш предразсъдъците като прани гащи. Щеше да видиш, че интересът на Карбовски е преди всичко в посока бизнес и монетизация на авторски контент. Изобщо не ставаше въпрос за политика в разговора със създателите на мрежата.

С две думи, бъгава работа. :)
Дамм, значи може наистина да са рожби на Предприемач. ;) Шегувам се.

Всъщност, щом започват с бъг-фейл, значи отговарят на всички критерии да бъдат наети от не-правителството, за да изпълнят проект по някоя ялова евро-програма. Всичко е точно. ;)

през 2,3 години изкачат български фейсбОци.

за разглеждане тук:

Което показва, че има нужда от нещо такова. Въпросът е може ли тази нужда да бъде задоволена на локално ниво? Може би не. В голяма степен причината за неуспеха на всички подобни опити е първичният скептицизъм на българина, който виждаме и в постовете тук до момента.

Някой направи ли си труда да изгледа видеото и да чуе идеите на тия момчета?? Не вервам.

Хубав и спорен ден на всички! :)
 
"Open minded" както винаги. Правим ли разлика между сайт и социална мрежа?? Явно не. Ако правеше, щеше да се сетиш, че ''съдържанието'' е такова, каквото си го направят потребителите. Какво е ''съдържанието" във фейсбук? Нека ти отговоря: Разнородно, като едната гледна точка се цензурира.

Да беше гледал видеото, вместо да си вееш предразсъдъците като прани гащи. Щеше да видиш, че интересът на Карбовски е преди всичко в посока бизнес и монетизация на авторски контент. Изобщо не ставаше въпрос за политика в разговора със създателите на мрежата.


:)
Мила моя, в интернет съм още преди да си планирана. :) Въпросът ти е смешен отново. :)
Цензурата е субективен фактор, и всеки може да наложи такава на база неговите си правила и гледна точка. Обикновено, ако не ти изнася, напускаш. Или следиш други места. Сори, но Карбовски да ми говори за интернет монетеризация..... :D
 
Мила моя, в интернет съм още преди да си планирана. :)
Ех, стана ми едно такова хубаво. Някои заблуди никога не бива да бъдат разсейвани. :)

Не ме разбирайте погрешно - по никакъв начин не адвокатствам на въпроосната мрежа, нито пък съм се юрнала да им провеждам PR акция. Идеята на темата беше да информирам ''предприемачите'' за още една възможност за бизнес. Поне такива заявки дават създателите на въпросната българска социална мрежа. При нас ''орките - путинофили'' се цени правото на избор. Нищо не е збранено и нищо не е задължително. ;)
 
а дано всички орки се съберат там и да ни освободат от присъствието си
А бе като не ви кефи - стойте си в хардварето и морете Путин по 5-6 пъти годишно. Там сигурно и Артемовск са превзели :D
1691572676507-png.30104
 
Поредната сценка за глупаци от Сорос. Тва се разпространява във фейсбук, като единствените, които кълват и му се кефят, са лево-джендърастите. Мога да ви направя същата партенка с противоречията във вашия лайнян наратив. И какво от това?

Давай да видим какво ще измислиш :)
Аз не мога да разбера вие путинофилите шизофреници ли сте или просто глупави?

Плюе срещу еврото - спестяванията са в евро
Плюе срещу Европа - работи в Европа
Плюес срещу ЕС - не иска в евразийския съюз
Антиваксър - но ваксиниран
Плюе срещу западните стоки - няма една руска.
По цял ден виси във фейсбук - не знае какво е VK
Патриот е - свързва Левски с ритнитопковците само
Християнин е - подкрепя ислямистите главорези от Хамас
Харесва Русия - никога не е бил там
Питаш го за нещо руско (език, песен, непропаганден филм) - каже само "Бригада".
Вика срещу маските защото ограничавали свободата - не знае че в Русия не може дори да вика.
Иска стандарт на живот - но не като този в Русия.
Не харесва запада - детето му учи там. На приятелите - също.

Така може да продължа до безкрай.
Мисля че най-ценното на клипа "Българско селфи" е края - където се казва, че просто иска да бъде щастлив.
Поне е българина е беден и нещастен, той подкрепя главорезите от Хамас за да може и другите да страдат (като него).
Много жалко. Но е обяснимо и може би има решение. Особено щом клип като този става толкова популярен.
 

Горе