Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Най-добрите хостинг компании 2012


  • Общо гласове
    269
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Хост България втора година гласувам за тях.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Hostsean.bg
2 години ползвам хостинг - никакви проблеми. пиша им (дори и да пиша понякога нещо не в техните задължения) и до 30 мин имам отговор и решение...това е.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

SuperHosting.bg - отлична услуга, най - добрия съпорт !
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

SuperHosting.bg - отлична услуга, най - добрия съпорт !

Аз от тях съм много доволен, каквото ми е трябвало до сега са помогнали, дори да не им влиза в задълженията. Не като някои други, които се опитваха да ме изкарват вечно виновен, дори за лошата работа на сървърите им и като съм търсил помощ за нещо не пропускаха възможност да ми напомнят че не си плащам за платена поддръжка :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Superhosting с две ръце!!!

Иначе... Къде са любимците на AMAUN в класацията... (ТОПХОСТ) :D:D:lol:
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

ползвам justhost.com и съм доволна
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Hostgator-a през 2011 имаше по статистика от 2 сайта които правят проверки на сайтовете ти за uptime - 98.5% uptime. Доста добре според мен.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Jump.BG , Delta.BG и Хост България ... това са хостинг фирмите с най-сериозни познания в сферата ;)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Ползвам услугите на SuperHosting.bg и нямам никакви проблеми.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Ползвам услугите на Delta.bg за VPS и Jump.bg за споделен и от двете хостинг компании съм много доволен и ги препоръчвам.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Аз лично предпочитам хот хост супер хостинг или смс хост!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

От българските ползвам и съм изключително доволен от Супер хостинг и Хост България, а от чуждите имам опит само с Dream host и съм доволен и от тях.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Имам два сървъра в Delta.bg където хостваме приложението БЕЛОТ. Изключително съм доволен и искам да ви ги похваля.

Преди време ползвах CBOX.biz за хостинга на блога ми и бях меко казано недоволен. По-лоша хостинг компания от тях се сещам само за топ хост, но те меко казано в друга категория. Личния ми съвет е... избягвайте ги.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Superhosting.bg 3та година ги ползвам е ще продължа да ги ползвам!

Преди време ползвах CBOX.biz за хостинга бях меко казано недоволен. По-лоша хостинг компания от тях се сещам само за топ хост, но те меко казано в друга категория. Личния ми съвет е... избягвайте ги.

Мога да ти кажа по-лош от този - qhoster.bg
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

.....................................
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Аз съм на ICN.bg и съм доволен от лесната навигация на Контролния панел. Един акаунт- достъп до всички ресурси.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе