Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добрите хостинг компании 2014


  • Общо гласове
    208
Статус
Not open for further replies.
От: Re: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Давайте още мнения. ;) Дано се появят и нови играчи. Нещо гледам, че Хост.бг не са с толкова гласове като минали години. Дано не съм прав, но дали има някакъв спад при тях?
След като ми отне 6 часа писане със съпорта за да се логна през SSH заради техен бъг си казахме довиждане forever.
 
Re: От: Re: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

След като ми отне 6 часа писане със съпорта за да се логна през SSH заради техен бъг си казахме довиждане forever.
Не само това, нещо и реклами не имат. Какво, явно затъвацията си я има там. Не знам защо, нищо не се шуми около тях. Дано някой се включи и да каже какво се случва там.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Може би покрай продажбата на "Нетинфо" няколко пъти от Host.bg увиснаха - вероятно от "Нова" (новите собственици на VBOX7 и т.н.) си имат друг екип за хостинг и съответно Host.bg стават излишни :) Така е то, всяко едно сливане е съпроводено с оптимизация ;)
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Може би покрай продажбата на "Нетинфо" няколко пъти от Host.bg увиснаха - вероятно от "Нова" (новите собственици на VBOX7 и т.н.) си имат друг екип за хостинг и съответно Host.bg стават излишни :) Така е то, всяко едно сливане е съпроводено с оптимизация ;)

Да, нека видим какво се е случило от 2012 г. насам:

2012 г.:
7187626O.png


2013 г.:
7187631m.png


2014 г.:
7187634z.png


Като гледам нещата не им вървят добре. За 2015 г. ще се учудя, яко някой им даде някой глас. :) Нищо против, просто факти.
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

До края на годината ще ме изненадат, ако си стигнат миналия брой гласове от 10 - от 2013 г. ;)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Гласувах за ICN.bg, най-вече защото контролния им панел е една идея по-човешки от безумния cPanel на суперхостинг и хост.бг.
Иначе хост.бг отказаха да помогнат на мой клиент с хакнат сайт 3 пъти подред с което загубиха точки и дори свалянето на сайта му оттам бе голяма мъка.
От суперхостинг лично аз нямам забележки но и оттам преместих недоволен клиент.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Здравейте,
В момента ползвам ICN и съм крайно разочарован. Направих си онлайн магазин който си го рекламирам от време на време във Фейсбук. Всеки път когато имам реклама във Фейсбук се случва сайта ми да е офлайн. Винаги има някакви хакерски атаки до сървъра (setra) който продължават с часове. На скоро им гръмна и HDD и ми бекъпнаха стара информация на сайта, та трябваше отново да добавям продуктите. Така че ако можех минус да сложа щях да им сложа. Иначе съпорта им е супер. Бързо отговарят, помагат ми, всички са страхотни, просто имат калпави сървъри и нямат надежен бекъп.
Моля предложете добра хостинг компания в България. Най-важно е да са надежни. Чудя се за superhosting но се опасявам че са същите като ICN.
Благодаря
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Можеш да дадеш шанс на DirectHost. Миналата година имаха малък срив с хард дисковете, но от тогава са взети мерки и всичко е под контрол. Аз ги ползвам и не мога да бъда по-доволен. Имат Live Chat на сайта, с което поддръжката става още една идея по-добра, понеже ти отговарят веднага. :)

За скоростта с която ще работи сайта ти дори няма нужда да коментираме.

(Не искам да звучи като реклама. Пробвал съм повечето български хостинги и съм най-доволен от тях.)
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Здравейте,
В момента ползвам ICN и съм крайно разочарован. Направих си онлайн магазин който си го рекламирам от време на време във Фейсбук. Всеки път когато имам реклама във Фейсбук се случва сайта ми да е офлайн. Винаги има някакви хакерски атаки до сървъра (setra) който продължават с часове. На скоро им гръмна и HDD и ми бекъпнаха стара информация на сайта, та трябваше отново да добавям продуктите. Така че ако можех минус да сложа щях да им сложа. Иначе съпорта им е супер. Бързо отговарят, помагат ми, всички са страхотни, просто имат калпави сървъри и нямат надежен бекъп.
Моля предложете добра хостинг компания в България. Най-важно е да са надежни. Чудя се за superhosting но се опасявам че са същите като ICN.
Благодаря

20 гигабита ддос
В момента сме свидетели на една от най-големите DDOS в България. За съжалени тя е към дата центъра. Десетки хиляди за заразени устройства то България и чужбина i създават атака над 20 gbps, с което запълват каналите на доставчиците, които имат връзка с дата центъра на ICN.Bg.
В момента всички наши администратори работят по блокиране на зловредния трафик.
Благодарим на всички за проявеното търпение.

https://www.facebook.com/ICN.BG
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Преди няколко дни имаха HDD проблем, днес DDOS атака, утре ще е тока, вдругиден NSA итн.

Мерси SpiceBoy, ще ги разуча.
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Преди няколко дни имаха HDD проблем, днес DDOS атака, утре ще е тока, вдругиден NSA итн.

Мерси SpiceBoy, ще ги разуча.

Да, кофти съвпадения имапри теб. Аз бих те насочил към CooliceHost. Гледам доста хора се местят при него. Дано споделят скоро и мнения. Иначе за шер....от БГ фирмите не се сещам за нещо. Ако търсиш шер де. ;)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

СУПЕРХОСТИНГ, защото са наистина супер и често пъти ми решават проблеми които не са длъжни.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

На всеки му се случват DDOS атаки, независимо дали си хостинг провайдър в България, Русия, САЩ, Германия, Япония...или където се сетите. Това е неизбежен факт, поради което провайдърите не вписват в условията си "Гарантираме 100% ъптайм". Такова нещо не може да се случи. Лично аз съм доволен от услугите, които ползвам!
Може би трябва да се ориентираме все повече към опазване на личните данни, отколкото към 99,99% ъптайм, защото този 0,01% може да разруши бизнеса ви.

P.S. Правете си бекъпи ежедневно!!!!!!!!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Хм, като ти минат уникалните посетители 1 500 на ден, ще видиш
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

И на мен ми е интересно някой има ли мнение за тях. Преди време мислех да ги пробвам, но липсата на някакво инфо за тях по мрежата ме отказа.

EDIT 1:

Туко що открих тази тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=9295

:D
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Миналата година гласувах за СуперХостинг. Наистина са ми помагали преди, не мога да го отрека. Тази година това CPU и RAM ми скъсаха нервите. От тях получих само автоматични отговори с един и същ текст, който пращат на всички. През какво ли не минах и планове увеличавах, но уви нищо не се промени. Така де, тази година моя глас го изгубиха (не че им пука много де, но все пак) :D
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

TOЧЕН коментар! Подкрепям!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе