Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От кои хостинг компании сте най-доволни


  • Общо гласове
    239
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Hostgator + Superhosting.bg и веднага пояснявам защо:

Hostgator защото от 3-4 месеца хоствам там всички сайтове и съм изключително доволен от съотношението цена:качество.
Superhosting.bg, за да изберем българското. Добри отзиви съм чувал и за делта.бг, но аз съм ползвал само тези и не се оплаквам от тях. Просто цените са им малко височки, като се има предвид какво може да се намери.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Аз гласувах SuperHosting и ICN.bg. И двата ги ползвам от доста време и от двата съм много доволен. Малко по-доволен съм от SuperHosting :). От скоро ползвам и Hostgator, но още е в тестов период :) (но за сега съм доволен)
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Крайно време беше! Ама айде оттук нататък по-навреме да ги правите тези теми, в смисъл още януари месец а не чак през май. :)

п.п. - coolice може ли да добавиш и iPage?
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Като стана дума за навременното пускане на теми, все още ми се въртят някакви реклами за най-добрия сайт през 2009, а аз така и не разбрах кой е...
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Да, няма доста хостинг провайдъри, които ползваме. Но се надявам да ги има най-големите. И аз мога да кажа още няколко добри, които не присъстват, за това се надявам и вие да допълвате. И да, класацията трябваше да е в началото на годината, за да се пълни през цялата година, но и вие можехте да я започнете. Това е право на всеки. Аз искам да видя кои ще бъдат по тачени - нашите или чуждестраните. ;)
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Delta.bg имат много хубави цени за VPS-та и съпорта е на ниво. Аз лично съм много доволен от тях
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Гласувах за 1 български и 1 чуждестранен. Но мисля, че ако продължават да дават данни, говоря за БГ хостингите, на МВР без заповед от съда. До година ще изглежда по друг начин класацията. ;)
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От мен глас за space.bg и superhosting.

От чужденците липсват и двамата ми любимци: serverloft.eu и ubiquityhosting.com.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Още един глас за Delta.bg наистина съм съгласен с колегата Динко, страхотен съппорт и добри цени, а и качеството е доста над стандартните планове които предлагат другите хостинг компании.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Еми то е ясно че е Суперхостинг
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Дадох вот за superhosting.bg и godaddy.com, ползвам услугите и на двата хостинг провайдъра (на първия от 2 години, а на втория от близо 1) и не съм имал проблеми до момента.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Гласувах за ХостБългария :)
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Виждам, че FatCow ги няма в списъка и правилно, но да кажа да имате предвид, че афилиейт програмата им е пълна измама (проверено).
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Много хостинги ги няма, не защото не сме запознати, че съществуват, но само най-големите са споменати, тъй като е по-голям шанса да са използвани от нас. И като гледам резултатите има нещо такова. Предполагам, че ще се натрупваш все повече гласове. Хубавото към това натрупване е да се дава и покое друго мнение, ако имате възможност, за да споделите, защот гласувате за дадения хостинг и какво го отличава от другите, че сте на него и някой от плановете му. ;)

Продължавайте с гласуването.........
 
Статус
Not open for further replies.

Горе