Хост за rtsp?

white_pawn

Active Member
Имаше скоро пусната във форума тема за видео стрийминг услуга. Нещо като iplivecam, но знам, че попаднах на нещо такова и искам да видя пак за какво ставаше въпрос. Бех се "ударил" малко(много) и не си спомням детайли, НО знам, че четох тука и се дразня, че не мога да я намеря -та ако някой се сеща...

Borisov

Active Member
Може би ще разясните точно за какво искате да ползвате подобна услуга, за да се опитаме (поне аз) да дадем по-конкретен отговор, макар и не точната тема от форума :)

Игла в купа сено, ама може някоя от тези да ти свърши работа:

Отделно от това се появиха плеъри, които автоматично правят watermark на видеото с потребителското (или друг признак за идентификация) и по този начин споделянето почти сигурно води до разубличаване на злосторника:

https://appsumo.com/vdocipher/

Надявам се, че това ще то помогне :)

РЕДАКЦИЯ: Може би имаш предвид това:

Успех!

Последно редактирано:

katsar0v

Active Member
Всичко отива в замундата, даже и нетфликс не може да се спаси, а те са в пъти по-напред от нормалните стрийм услуги :)

Victor R

Active Member
Човека пита за RTSP стрийм, което е масово използван протокол при камерите за видео наблюдение. Защо решихте, че има проблем със защитата на съдържанието си?
@white_pawn с комерсиална цел ли търсиш доставчик на такава услуга? Ако да, мога да помогна.

white_pawn

Active Member
Здравейте,

Благодаря на всички отзовали се. Да, за стрийминг на видео камера става въпрос, която искам да embed-на, за да могат всички да имат достъп до нея бързо и лесно.
Така като гледам, точно услугата на Victor R в подписа съм гледал, хич не е било тема. Замаена работа :rolleyes:

Горе