Хост за rtsp?

white_pawn

Well-Known Member
Имаше скоро пусната във форума тема за видео стрийминг услуга. Нещо като iplivecam, но знам, че попаднах на нещо такова и искам да видя пак за какво ставаше въпрос. Бех се "ударил" малко(много) и не си спомням детайли, НО знам, че четох тука и се дразня, че не мога да я намеря -та ако някой се сеща...
 
Може би ще разясните точно за какво искате да ползвате подобна услуга, за да се опитаме (поне аз) да дадем по-конкретен отговор, макар и не точната тема от форума :)

Игла в купа сено, ама може някоя от тези да ти свърши работа:



Отделно от това се появиха плеъри, които автоматично правят watermark на видеото с потребителското (или друг признак за идентификация) и по този начин споделянето почти сигурно води до разубличаване на злосторника:


https://appsumo.com/vdocipher/

Надявам се, че това ще то помогне :)

РЕДАКЦИЯ: Може би имаш предвид това:

Успех!
 
Последно редактирано:
Стрийминг или гледане на видео/клипове онлайн.
 
Всичко отива в замундата, даже и нетфликс не може да се спаси, а те са в пъти по-напред от нормалните стрийм услуги :)
 
Човека пита за RTSP стрийм, което е масово използван протокол при камерите за видео наблюдение. Защо решихте, че има проблем със защитата на съдържанието си?
@white_pawn с комерсиална цел ли търсиш доставчик на такава услуга? Ако да, мога да помогна.
 
Здравейте,

Благодаря на всички отзовали се. Да, за стрийминг на видео камера става въпрос, която искам да embed-на, за да могат всички да имат достъп до нея бързо и лесно.
Така като гледам, точно услугата на Victor R в подписа съм гледал, хич не е било тема. Замаена работа :rolleyes:
 

Горе