Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Вдъхновен ли бяхте от това интервю? Полезно ли беше то за Вас?


  • Общо гласове
    26
  • Poll closed .
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Много бързо сменяш позицията. Преди малко каза, че се отказваш от интервютата и искрено се зарадвах :)
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

С # КОЙ ще е следващото интервю?

865c0c0b4ab0e063e5caa3387c1a8741ba4cf2cb2991038218cbe113f826ce3f.jpg


Ще познае ли някой? Жокер: няма :wink:
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Toчно с #КОЙ - един успял млад човек :D

delyan_peevski.jpg
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Направи интервю със Стойне Василев, той е много готин човек и реално е предприемач.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Направи интервю със Стойне Василев, той е много готин човек и реално е предприемач.

Ами може да го сложим в списъка. Кажете коя песен да сложа за видео към предприемаческо интервю :D
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Това е България, а не Европа. ук за да се храниш от нещо трябва да налееш много повече от 20 000 лева.

Не съм съгласен, България без значение къде е действат същите правила + някои регионални и главната разлика е че пазарът е 1/10 000 000 000 от Европейският/Световният (Не отговарям за неточност в 0-ите). А за 20 000 лв който си ги е отделил да пробва с нещо ново и за първи път му пожелавам успех. Никога не бих инвестирал в нещо от което НЕ вадя пари, но това е така защото за мен 20 000 все още са пари от които мога да изкарам поне 60 000. Обаче има хора с много пари които се радват и на 3%, а що се отнася за труда на Христо според мен си заслужава дори само заради признанието!

П.П Абонирам се за сайта му, че ми е интересен...
 

Горе