Цензурата в форума премина всички граници!!!

От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Аз като новобранец и начинаеш онлайн предприимач всички теми са ми важни, така че не дисквилифицирайти офтопика, пък политиката найдовре са вижда кой колко муе грамажа тъй да са кажи
 
@uni-web, бате, много те харесвам, но търси проблема в твоя приемник. Наблюдавам те последно време и определено само в някои секции развиваш турбината, в другите си сякаш по-пасивен. Ако ти е по-важно да сипеш на Бойко, отколкото да вземеш днес една фри публикация от Полтъгайса (видях, че предлагаше днес), значи ти си с проблема, а не форума. :)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Аз съм член на форума от 6-7години и мисля че форума се нуждае от доста повече екип . ( имам предвид модератори )
Благодаря , че ми прочетохте мнението .
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Аз съм член на форума от 6-7години и мисля че форума се нуждае от доста повече екип . ( имам предвид модератори )
Благодаря , че ми прочетохте мнението .
Глупости, какво не ти харесва в модерацията
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Толерантността към некомпетентните мнения и спама в раздела "Пазар" :) Това страшно много бие на очи . Пускаш някаква скромна тема и ти се нахвърлят някакви грандиозни "предприемачи" , които са преминали през всички етапи на уеб занаята и всичко разбират от "А" до "Я" и почват да те ръсят с "компетентните" си мнения и ти съсипват темата със спам , скандали и т.н. .

@blinky - и не само смогването ...
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Честно казано загледайте се във разделите . Как може във всички други да се държат цивилизовано и да си помагат, а в пазара - КАТО ЗВЕРОВЕ ......

ЗАВИСТ е отговора .
 
Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Честно казано загледайте се във разделите . Как може във всички други да се държат цивилизовано и да си помагат, а в пазара - КАТО ЗВЕРОВЕ ......

ЗАВИСТ е отговора .

Ама давайте репорти. Не ги оставяйте, защото реално щом не реагирате, явно не ви пречи. ;) Не знам, но там всеки влиза остро, защото по някакъв начин се чувства засегнат или обиден, не знам точно. Но го изживява на лична основа. Където има драма има и модерация, особено като става дума за търговия.
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Толерантността към некомпетентните мнения и спама в раздела "Пазар" :) Това страшно много бие на очи . Пускаш някаква скромна тема и ти се нахвърлят някакви грандиозни "предприемачи" , които са преминали през всички етапи на уеб занаята и всичко разбират от "А" до "Я" и почват да те ръсят с "компетентните" си мнения и ти съсипват темата със спам , скандали и т.н. ...

Стига ве то и в живота е така, какво като ти се нахвърлят, трява да има някой батко да та спаси ли? Кой ще реши какво е некомпетентно и конпетентно аа, не го ли решават потребителите дето четат и си изказват и те мнението. Ай сиктир, се плачите за твърда ръка и да сте на батко момченцата, а форума е точно различното мнение от твоето и в това е магията на форумното общуване, иначе защо да питаш за мнение шом си мислиш, чи си прав
 
От: Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Ама давайте репорти. Не ги оставяйте, защото реално щом не реагирате, явно не ви пречи. ;) Не знам, но там всеки влиза остро, защото по някакъв начин се чувства засегнат или обиден, не знам точно. Но го изживява на лична основа. Където има драма има и модерация, особено като става дума за търговия.

Ами аз специално по-рядко се включвам като писане на мнения , но пък си следя форума и като гледам раздела 'Пазар' и аз се чудя , не се ли изнервят авторите на темите ...
Аз лично докато чета се изнервям,камо ли да съм автор на темата и да понасям този спам .
 
Re: От: Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Ами аз специално по-рядко се включвам като писане на мнения , но пък си следя форума и като гледам раздела 'Пазар' и аз се чудя , не се ли изнервят авторите на темите ...
Аз лично докато чета се изнервям,камо ли да съм автор на темата и да понасям този спам .

Явно не се изнервят. Но някои си рипортват и темите им седят чисти, но са малко случаите. Това е лошото. Явно им се спори, за да се утвърдят като характер. Не знам точно, но изглежда грозно и никаква работа не се върши, а и двамата или там тримата (в зависимост от броя) клоуни правят шоу, другите правят пари. :)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Стига ве то и в живота е така, какво като ти се нахвърлят, трява да има някой батко да та спаси ли? Кой ще реши какво е некомпетентно и конпетентно аа, не го ли решават потребителите дето четат и си изказват и те мнението. Ай сиктир, се плачите за твърда ръка и да сте на батко момченцата, а форума е точно различното мнение от твоето и в това е магията на форумното общуване, иначе защо да питаш за мнение шом си мислиш, чи си прав

Добре , а искаш ли в действителност да си изкажа истинското мнение във всяка една от актуалните теми в секцията ПАЗАР ?
Мненията ще бъдат от типа на - ТИ ЛУД ЛИ 15 000 ЛЕВА ЩЕ ИСКАШ ЗА НЯКАКВО ПРИЛОЖЕНИЕ , А ЗАЩО ДА НЕ СИ КУПЯ MERCEDES S - класа - 2012год ?
Това е просто пример , надявам се да схванеш подхода .
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Добре , а искаш ли в действителност да си изкажа истинското мнение във всяка една от актуалните теми в секцията ПАЗАР ?
Мненията ще бъдат от типа на - ТИ ЛУД ЛИ 15 000 ЛЕВА ЩЕ ИСКАШ ЗА НЯКАКВО ПРИЛОЖЕНИЕ , А ЗАЩО ДА НЕ СИ КУПЯ MERCEDES S - класа - 2012год ?
Това е просто пример , надявам се да схванеш подхода .

Добре, ама всеки трябва да може да си изкаже мнението, а тези дето го четат те също имат акъл и си правят извода, щото може някой да шикалкави или да лъже очебийно в пазара, не мислиш ли
 
От: Re: От: Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Явно не се изнервят. Но някои си рипортват и темите им седят чисти, но са малко случаите. Това е лошото. Явно им се спори, за да се утвърдят като характер. Не знам точно, но изглежда грозно и никаква работа не се върши, а и двамата или там тримата (в зависимост от броя) клоуни правят шоу, другите правят пари. :)

Големите пари ... обезценяването на труда на хората ... ще дават те 50 лева за 7 дена работа ...
Копирайтърите горките ...
Програмистите - ще ги изядат от спам и опит за хакване ...
Уеб дизайнерите - само един печели винаги , а всички полагат труд ...
 
Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Добре, ама всеки трябва да може да си изкаже мнението, а тези дето го четат те също имат акъл и си правят извода, щото може някой да шикалкави или да лъже очебийно в пазара, не мислиш ли

Не е така тук. Примерът си е пълна селения. Мненията някъде другаде. Или ще се търгува или не. Няма положение някой да дойде и да си излее нежната душа. Ако толкова иска, има Youtube, поне да последва съдбата на Джоджино, Атанаска и Джъстин Бивър. :)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Добре, ама всеки трябва да може да си изкаже мнението, а тези дето го четат те също имат акъл и си правят извода, щото може някой да шикалкави или да лъже очебийно в пазара, не мислиш ли

докато има бунаци – ще има и тарикати

Не знам има и опити за защита от измама - окей , но завистта също преобладава - защо той е намерил начин да вади пари от това , а ти не си се сетил по-рано - дай да се намеся компетентно ...
 
Re: От: Re: От: Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Големите пари ... обезценяването на труда на хората ... ще дават те 50 лева за 7 дена работа ...
Копирайтърите горките ...
Програмистите - ще ги изядат от спам и опит за хакване ...
Уеб дизайнерите - само един печели винаги , а всички полагат труд ...

Както казах, който не си харесва мненията или някой друг ги намира за нередни или ние (модераторите) минем през тях, определено ще изчезнат. ;) Някой и не са за жалене, защото съм виждал и големи красотии като оферти. :) Ако ги сравня с тези на BHW и WF„ направо се чудя какво си правят трдуа да продават нещо. :)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Всички забравят, че off topic-a не е просто off topic, а е "Webmaster's Off Topic".
 
От: Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Не е така тук. Примерът си е пълна селения. Мненията някъде другаде. Или ще се търгува или не. Няма положение някой да дойде и да си излее нежната душа. Ако толкова иска, има Youtube, поне да последва съдбата на Джоджино, Атанаска и Джъстин Бивър. :)

Имах предвид да се изкаже по темата,, но мнението му е различно от това на продавача. Абе и аз съм виждал пазара, но не знам кво може да се модерира там, повече от сега.
Както и да е, моето мнение по темата е, че форума няма нужда от по голяма модерация, а пък за цензура съм напълно против
 

Горе