Цензурата в форума премина всички граници!!!

От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

volen-siderov.jpg
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Бърнърд май сменил шефа ил са объркал и вместо Бойко агитира за Волен
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Ее тъкмо бях пуснал тема да се похваля с придобитите ми умения и я изтриха стана ми гадно :(
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Ее тъкмо бях пуснал тема да се похваля с придобитите ми умения и я изтриха стана ми гадно :(

Стана ти гадно за кое? Че не потръгна бизнеса с хакването на сайтове ли?
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

:d Аз не мога да си инсталирам плъгина на Wordpress-а от 2 дена остана и да правя нещо повече. Реших да направя експериментална тема ;p.
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

:d Аз не мога да си инсталирам плъгина на Wordpress-а от 2 дена остана и да правя нещо повече. Реших да направя експериментална тема ;p.

Представям си колко хора щеше да привлечеш :lol:
 
Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

:d Аз не мога да си инсталирам плъгина на Wordpress-а от 2 дена остана и да правя нещо повече. Реших да направя експериментална тема ;p.

Няма проблем да си правите експеримент, но да не е нещо, за което ще ни дават по новините. :) Или някой ще си направи PR-а. :) А идват тези с PR-ите и маскен бала. :)

Дано успявате да разберете. ;)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

:D:D нали сме в офтопика не се отчитат мнения. И темата не беше за привличане на хора ;d

@Blinky не съм се замислял по това, но сигурно си прав
 
От: Re: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Много бъркаш, форума няма интересни теми вече, като изключим тези от офтопика всичкото е продавам фейсбук страница или правя лайкове, което е детска играчка, за 15 мин. точно се пуска скрипт за това.
Честно на мен това не ми е интересно, някой нещо да е казал, писал за seo???
Брат, знаеш, че много си те уважавам и ценя, но това онзи ден беше пълен абсурд!
Затри тема в която няколко тиквеника които с нищо не са допринесли за форума плюеха по мен.
Не така, така не е гот. Може и да си мислил, че е за мое добро или за добро на томов или някой друг от старите юзъри, но не е правилно оста ви ги, аз мога да се защитя и сам.
Както и да е минало свършено.
@uni-web, последно време се затварят и трият точно такива теми. Никой не се толерира. Кажи ми примерно как да изтрия коментар на ктомов или някой (не се сещам, а са много, да ме извинят) друг, на който всяко мнение има стойност. Никога не съм ги засичал да правят такива теми и определено са създали малко по-добро впечатлени от други, които в темите влизат повече от неадекватно.

Форумът си има доста интересни теми, но последно време явно на някои им е по-интересно друго. А въпросните, и техни мнения са търкани нон стоп. И тук искам да благодаря на тези, които репорват, защото не може да се следи всякаква простотия.

Не знам какъв точно е проблема, но някак това се сякаш се случва на определени хора.
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Мене ми се струва че смесвате форума, а той си има раздели и за офтопик и за онлайн и за офлайн бизнес. Аз мисля че форума е развит във всички раздели и така трява
 
Re: От: Re: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Щом смяташ, че тези в офтопика са по-интересни, не знам какво да ти кажа. :) Ще трябва да отделиш малко повече време от Политиката и Офтопика, за да видиш, че днес имаше теми за кредитни карти, говорехме за евро проекти, еди пич ще прави апове и се чудеше за регистрация, дори и успях да си уредя и 2 PR фри. :) Не знам в кой точно форум влизаш ти, но аз всеки ден има за какво да пиша и да търгувам. :) Нещо не следиш и не пишеш в правилните раздели последно време. :) Не знам. Аз влизам в такива теми, само за да гледам какво се случва и да модерирам, не съм заседнал там и няма как, защото бизнеса ми е важен, не да седна и да си загубя деня в празни приказки, особено за политически лица, които не го заслужават. Ще ти препоръчам да влизаш в правилния подфорум. И хората са прави, толкова се разду форума, че някой може да се загуби. :)

Много ясно, че се уважаваме, няма спор. Просто ми се ще да се използват рипортите повече, защото те ни насочват какво да трием и най-вече потребителите да имат по-адекватно включване. Но уви, за второто няма как, освен ако те не го желаят, иначе се трием. :)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Съгласен съм с теб Блинки, аз като цяло бих вкарал темата за политика в трета глуха, да не казвам че ще я отрежа - не за друго има само някви брутални пропаганди и плюенета, а това което наистина е важно се обръща на 1-вите две ...
 
От: Re: От: Re: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Братле ти сега да не ми се разсърди нещо, аз към тебе, кулл и още куп хора в форума тая най-приятелски чувства.
За търгуването си търгувай, аз просто не ми е итересно да виждам само фейсбук глупости, а само те останаха. За това както ме посъветва и ти вземам си отпуска, тъкмо да покажа как стават нещата ;)
Щом смяташ, че тези в офтопика са по-интересни, не знам какво да ти кажа. :) Ще трябва да отделиш малко повече време от Политиката и Офтопика, за да видиш, че днес имаше теми за кредитни карти, говорехме за евро проекти, еди пич ще прави апове и се чудеше за регистрация, дори и успях да си уредя и 2 PR фри. :) Не знам в кой точно форум влизаш ти, но аз всеки ден има за какво да пиша и да търгувам. :) Нещо не следиш и не пишеш в правилните раздели последно време. :) Не знам. Аз влизам в такива теми, само за да гледам какво се случва и да модерирам, не съм заседнал там и няма как, защото бизнеса ми е важен, не да седна и да си загубя деня в празни приказки, особено за политически лица, които не го заслужават. Ще ти препоръчам да влизаш в правилния подфорум. И хората са прави, толкова се разду форума, че някой може да се загуби. :)

Много ясно, че се уважаваме, няма спор. Просто ми се ще да се използват рипортите повече, защото те ни насочват какво да трием и най-вече потребителите да имат по-адекватно включване. Но уви, за второто няма как, освен ако те не го желаят, иначе се трием. :)
 
От: Re: От: Re: Цензурата в форума премина всички граници!!!

А, и да се допълня дължите ми по една бира почерпка всички които ми копирахте дизайна на подписа ;)
 
Re: От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Съгласен съм с теб Блинки, аз като цяло бих вкарал темата за политика в трета глуха, да не казвам че ще я отрежа - не за друго има само някви брутални пропаганди и плюенета, а това което наистина е важно се обръща на 1-вите две ...
Аа, да, извинявам се, за любителите на форекс търговията, днес силно включване имаше и в тази тема от blackout8. ;)

Политиката и Кофата са близки, не случайно, но сме отнели там всякакви плюсове, а да я забием, то къде да я забием. :)
 
Re: От: Re: От: Re: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Братле ти сега да не ми се разсърди нещо, аз към тебе, кулл и още куп хора в форума тая най-приятелски чувства.
За търгуването си търгувай, аз просто не ми е итересно да виждам само фейсбук глупости, а само те останаха. За това както ме посъветва и ти вземам си отпуска, тъкмо да покажа как стават нещата ;)


Не, не се сърдя, няма такова нещо. Нали знаеш, че няма как да се случи, защото сме зрели хора. :) Ще си го кажем, пък ще си продължим. :) Аз да ти кажа, това с фейса не го виждам. Явно малко съм си филтрирал погледа, но когато имаш работа няма как да огрееш навсякъде. Аз което не ми е приоритет за деня го пропускам, а ако намеря време се връщам. ;)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

В крайна сметка Уни се завърна в форума след по малко от 24 часа :D Гледам подписа си е сменил на "няма уни". Е как ще няма като го има :)
Уни добре дошъл и дано темите ти подобни на тази намалеят значително.
 

Горе