ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

По-скоро са за "Сив списък"
-и двамата са предупредили (даже и по-късно)
-няма на лице измама
-не са навредили финансово
Бъди по-снизходителен, на всеки се случва! :)
Ами то май има нужда от такъв списък - сив, пембян или какъвто и да е цвят - за хора, които не са кофти, но са ти загубили времето и не са изпълнили ангажимент.
Голяма част от колегите поемат задача, договаряш се, а после се оказва, че нямат време или нещо си друго.
В същото време гледаш да си коректен и да ги изчакаш и да им влезеш в положението и накрая се оказва, че прецаканият си ти !
Пълна несериозност ги тресе половината играчи тук.
Аз ще вкарам поне 5 човека в такъв списък, с които имах договорки за събмит, а се оказа, че не им се занимавало с това.:)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ahem... Аз да се изкажа ли? На мен не ми беше казано, ме мога да удължа. При порожение, че ми натрисат изпит за петък в скъпия университет няма как да го пренебрегна и да продължа с превод, който не бих могла да свърша за предварително определеното време (получено в седмица 1 и удължено за седмица 2. Не 3 или 4.) Да не говорим, че на "Сами" съм му направила 4 превода, от които каза че е изключително доволен преди това. Просто не смятам, че беше коректно да замлъкне в скайп и веднага да сигнализира тук. Мерси все пак, че някак си поне ме причислихте в сив а не в черен списък.

Текста беше от 6000 думи на медицинска тематика... с времето видях, че ще ми изразходва над предумишленото време.

Няма да обяснявам за другото, тъй като аз уж съм го обяснила на работодател... Ама нищо де - те банките и секретарките всеки ги знае...
 
Последно редактирано:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

-и двамата са предупредили (даже и по-късно)
-няма на лице измама
-не са навредили финансово
Бъди по-снизходителен, на всеки се случва! :)

Подкрепям напълно! Ако всеки, който е забавил поръчка и не е взел пари влиза в Черния списък, то няма да има смисъл от форум!!!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Предлагам тая тема да се прекръсти на "АРМЕНСКИЯТ ПОП".
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@just бих ти си поговорил с теб по скайп още първия път като ми каза, но не може да се засечем, с удоволствие бих работил с теб за напред, защото наистина ми харесва работата ти, само искам да има коректност и точност и от двете страни :/
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Sammy, братле, да не си в цикъл? :)
Полека с брадвата. Не е чак толкова фатално.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ае нормални ли сте е ?!
Какво изобщо говорите срещу Sammy ?!
Напълно логично е че тези които поемат ангажимента са виновни!

Няма значение дали си нямал компютър, интернет, време .... няма значение - поел си ангажимент длъжен си да направиш всичко по силите си за да го изпълниш!!! Защото човека от другата страна разчита на теб !!

Аз затова като ползвам услугите на някой, питам колко време ще му отнеме, давам няколко дена бонус /ако му възникнат проблеми/, и му казвам след конкретната дата даже да не си прави труда да ме търси.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не ми се четат 38 страници... Мене има ли ме някъде? :D Аз все на коректни хора съм попадал тука! Късмет явно :) :D
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ае нормални ли сте е ?!
Какво изобщо говорите срещу Sammy ?!
Напълно логично е че тези които поемат ангажимента са виновни!
А, той на мене трябва да ми е свикнал вече ;)
Знае, че ми е все тая кого предлага за този списък.

Иначе – да, несвършена работа не е добре. Но във форума е имало много по-трагични случаи.

Една издънка е човешко да се случи.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Принципно не бих добавил човек в този списък, бих се разправял с него по скайп, но проблема е, че иначе надали ще ми обърнат внимание, в момента благодарение на този липсващ превод, който трябваше вече е да е готов, ще ми се забави проекта със поне 1 месец (докато намеря друг преводач, докато го тествам, докато преведе и т.н.), за това се ядосах не за друго, разчитах на парите от този проект :/
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама аз не крия, че е така. Не съм казал, че не съм ти писал такова нещо. Само, че когато ми даваше парите, щяхме да работим, забрави ли? :)


Ти си виртуалния двойник на Боби Цанков бе маймуно . И ония така се правеше на ударен като мамеше хората и после използваше почти същи аргументи .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Принципно не бих добавил човек в този списък, бих се разправял с него по скайп, но проблема е, че иначе надали ще ми обърнат внимание, в момента благодарение на този липсващ превод, който трябваше вече е да е готов, ще ми се забави проекта със поне 1 месец (докато намеря друг преводач, докато го тествам, докато преведе и т.н.), за това се ядосах не за друго, разчитах на парите от този проект :/
Тука цял сериал станало, ще го кръстя "Трима Братя, три сестри" :) Къф тос текст бе, ся момичето било заето, има и други хора във форума, не е нужно да бъдем злопаметни. Пиши на ЛС за текста щи го преведа възможно най - бързо за да не си изпуснеш проекта. Стига да не е на китайски език. :p
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ти си виртуалния двойник на Боби Цанков бе маймуно . И ония така се правеше на ударен като мамеше хората и после използваше почти същи аргументи .
Поне ми е кеф, че се махна оттук и се покри като мишок.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@didistingone проблема не е в това, че никой не може да го преведе, проблема е в това, че вече е поет ангажимент и казан краен срок, кажи ми цена за 500 думи и също ми преведи този текст:
Herbal medicine has for long being practiced parallel to the conventional stream of treatment and is now becoming more popular thanks to research conducted by prominent doctors and scientists at state-of-the-art facilities around the world.
Herbal medicine is the oldest form of healthcare used by mankind and it has evolved into a system that is used to treat a wide range of ailments and conditions that include colds, indigestion, constipation, coughs and a lot of sexual ailments too. At least 30% of prescription drugs manufactured in the world have plant material as an active ingredient.
The WHO (World Health Organization) states that 80% of people worldwide rely on herbal medicine as a part of primary healthcare. Are you part of this herbal revolution?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Билколечението се е използвало дълги години наред с традиционната медицина и сега става все по-популярно благодарение на изледвания, провеждани от известни учени по света. Билколечението е най-старата мярка за борба, използвано от хората и се е развило в методика за лечение на редица болести, включително настинки, лощо храносмилане, запек, кашлица, а също и много заболявания на половите органи. Поне 30 % от лекарствата произвеждани в света съдържат активна съставка на растителна основа.Според Свтовната Здравна Организация 80 % от хората по света разчитат на билколечението при първи симптоми на заболяване. Искате ли да сте част от тази промяна?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Билколечението се е използвало дълги години наред с традиционната медицина и сега става все по-популярно благодарение на изледвания, провеждани от известни учени по света. Билколечението е най-старата мярка за борба, използвано от хората и се е развило в методика за лечение на редица болести, включително настинки, лощо храносмилане, запек, кашлица, а също и много заболявания на половите органи. Поне 30 % от лекарствата произвеждани в света съдържат активна съставка на растителна основа.Според Свтовната Здравна Организация 80 % от хората по света разчитат на билколечението при първи симптоми на заболяване. Искате ли да сте част от тази промяна?
Браво !!:clap::clap::clap::clap:
Тва кво общо има с темата ???
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

vetr http://www.predpriemach.com/member.php?u=4199

тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=13900

от както спечели и изчезна, но според активността в профила си влиза редовно.
Да беше казал така и така възникнало е нещо - няма да може, ама не .....

Още на 18-01-2010 21:21 му пратих ПМ ... няма никой
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ае нормални ли сте е ?!
Какво изобщо говорите срещу Sammy ?!
Напълно логично е че тези които поемат ангажимента са виновни!

Няма значение дали си нямал компютър, интернет, време .... няма значение - поел си ангажимент длъжен си да направиш всичко по силите си за да го изпълниш!!! Защото човека от другата страна разчита на теб !!

Аз затова като ползвам услугите на някой, питам колко време ще му отнеме, давам няколко дена бонус /ако му възникнат проблеми/, и му казвам след конкретната дата даже да не си прави труда да ме търси.

Ами да, така си е. Работила съм с Po-taka и мога да кажа, че е супер точен. Никакви проблеми.
 

Горе