ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И освен това как 2 седмици си супер заета и нямаш 2 минути да ми отговориш във фейсбук, а тук отговаряш след половин час. Колкото до проблема с adnow няколко пъти исках да помогна и да направя тикет
 
И освен това как 2 седмици си супер заета и нямаш 2 минути да ми отговориш във фейсбук, а тук отговаряш след половин час. Колкото до проблема с adnow няколко пъти исках да помогна и да направя тикет
Тук е хубаво да се отговори бързо, особено след подобни нападки. Все пак този пазар ще го ползва и в бъдеще и е редно да е с чисто име. Нали? А това, че не сте се разбрали, мисля, че е време да го направите, защото в бъдеще хората ще гледат преди да изтъргуват нещо с вас какво има за вас по и дали сте коректни. Така, че моля ви се, и не само към вас, постарайте се преди всичко и най-вече преди да започнете някаква тема или да очерните някой, да си ги изкомуникирате нещата като нормалните хора, защото се получава грозно. ;)
 
Тук е хубаво да се отговори бързо, особено след подобни нападки. Все пак този пазар ще го ползва и в бъдеще и е редно да е с чисто име. Нали? А това, че не сте се разбрали, мисля, че е време да го направите, защото в бъдеще хората ще гледат преди да изтъргуват нещо с вас какво има за вас по и дали сте коректни. Така, че моля ви се, и не само към вас, постарайте се преди всичко и най-вече преди да започнете някаква тема или да очерните някой, да си ги изкомуникирате нещата като нормалните хора, защото се получава грозно. ;)
2-3 седмици минаха от плащането, като и напомням през 1-2 дена. Колко още трябваше да изчакам?
 
2-3 седмици минаха от плащането, като и напомням през 1-2 дена. Колко още трябваше да изчакам?
Лично във форума пусна ли? Мейли пристигнат в мейла, който е даден при регистрация, ако е дадена опцията да се абонираш за лични. По принцип не знам колко срок сте си дали за плащането, но е хубаво да е ясно и да се спазва. Сигурно не е в случая. Трябва нещата да се случват бързо при покупко-продажба, за да няма ощетени или някакви такива недоразумения във времето. ;)
 
Лично във форума пусна ли? Мейли пристигнат в мейла, който е даден при регистрация, ако е дадена опцията да се абонираш за лични. По принцип не знам колко срок сте си дали за плащането, но е хубаво да е ясно и да се спазва. Сигурно не е в случая. Трябва нещата да се случват бързо при покупко-продажба, за да няма ощетени или някакви такива недоразумения във времето. ;)
Пиша и направо във фрйсбук за по лесна комуникация. Въпроса не е в забавяне или недоразумение, а нежелание да се издължи.
 
ХЕХ Блинки, ти си вече дърт, а и май си женен.. така че не се оглеждай у момичето :p

Нема яка, нема не-яка, щом ще се прави на бизнес-дама, успоредно с тренировките, ще си носи гайлето дет се вика, а в случая конкретно - сама си е виновна, друг път да мисли повече и да се държи по-сериозно и отговорно
 
Ти сама си си виновна, щом се вързваш на такава простотия. Ако сайта можеше да прави 300лв на месец, той нямаше да ти го продаде за толкова. Тоя е от ония пишман майстори, дето вдигат едно wp, и после казват, че са изработили сайт. Поне преди беше такъв, като го гледам едва ли си е вдигнал нивото.
Така.... Дадох ти 300лв за сайт който уж щеше да си избие парите за 1 месец. 5 дена след сделката кликовете паднаха с 50% - нищо не ти казах. Две седмици след това няма и 1 клик.
Още като ми писа ти казах че съм се объркала с мейла, и ще ти ги пратя 45$ поне ти да не си вътре. Аз достатъчно се овътрих ;д просто трябваше да изчакаш или поне да ми обясниш как да пусна тикет до тия от адноу. Обясних ти и че съм доста натоварена (особено тази седмица. Имах 3 състезания + лекции. Нямах време за фб ). Ти не стига че ми продаде буклук ами и някакви епитети ми слагаш.

Веднага мога да ти прехвърля сайта обратно +50$ (5$ от мен да се почерпиш с едно кафе) а ти да ми върнеш парите които ти дадох за него. (Не помня колко бяха ) Съгласен ли си ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
Ти сама си си виновна, щом се вързваш на такава простотия. Ако сайта можеше да прави 300лв на месец, той нямаше да ти го продаде за толкова. Тоя е от ония пишман майстори, дето вдигат едно wp, и после казват, че са изработили сайт. Поне преди беше такъв, като го гледам едва ли си е вдигнал нивото.
към сайта съм прибавил доказателства за печалбата и дори акаунта в рекламната мрежа в който може да види всичко. А и не съм казвал никога че за 1 месец ще си избие парите, а че печалбата беше 100лв месечно, мога да докажа с хронология. А кой какво купува сам си преценява ;)
 
И как става тая работа да спаднат с 50% кликовете за 2 дена и после нито един да няма?
ФБ трафик. Като се продаде един сайт, това не означава, че се продават и източниците на този трафик.
 
Той ми даде и някакви профили. 30% от приятелите са индийци и мангали, никакъв рийч няма от тях. Правех каквото ми казваше първите дни. Еми не можах да стигна неговите кликания. И то тези кликания бяха 4 дена (той при сделката само тях ми и снима ).
 
За мен тук и двете страни имат вина. Теди, че не е платила всичко на Шаун, а Шаун, понеже явно не е запознал Теди детайлно със сайта. Като чета написаното от Шаун и малко ми звучи като: "ми аз ти дадох, к'вото ми поиска, да си поискала повече информация. Моите ръце са чисти." И той си е прав, но не е етичен, ако наистина така стоят нещата. Според мен, когато сделката е финализирана продавача е длъжен (морално и етично) да предаде сайта, както и цялата налична информация, с която разполага на купувача, както и при нужда да обучи и съпортне купувача, за да може купувача да продължи безпроблемната работа по сайта, както и да продължи да получава дивиденти от тази работа. А купувача пък е длъжен в съгласуван между него и продавача срок да заплати цялата сума, за която са се разбрали двете страни.
 
Според мен, когато сделката е финализирана продавача е длъжен (морално и етично) да предаде сайта, както и цялата налична информация, с която разполага на купувача, както и при нужда да обучи и съпортне купувача, за да може купувача да продължи безпроблемната работа по сайта, както и да продължи да получава дивиденти от тази работа.
Точно ти не би трябвало да се появяваш в тази тема ... Да пуснеш търг, който изведнъж се оказва с резервирана цена и да не си изпълниш задължението към спечелилия търга. Ама нали либерални и социални :D
 
Който пожелае веднага пращам хронология на събитията. Към сайта съм дал фейсбук ресурса с който съм го поддържал, проблема е там че един начинаещ човек без никакви знания и Фейсбук да му се продаде за 1 седмица ще го срине. Ако има някой тук дето продава сайт с гаранция купувам на секундата, благодаря
 
Който пожелае веднага пращам хронология на събитията. Към сайта съм дал фейсбук ресурса с който съм го поддържал, проблема е там че един начинаещ човек без никакви знания и Фейсбук да му се продаде за 1 седмица ще го срине. Ако има някой тук дето продава сайт с гаранция купувам на секундата, благодаря
Виж, аз не съм съдия и няма да съдя никого. Всеки има глава на раменете и всеки е прав за него си. Въпросът ми е тези неща обаче каза ли ги на Теди? А въпросът ми към Теди е ти защо не си платила на Шаун тези прословути 45$?
 
ХЕХ Блинки, ти си вече дърт, а и май си женен.. така че не се оглеждай у момичето :p

Нема яка, нема не-яка, щом ще се прави на бизнес-дама, успоредно с тренировките, ще си носи гайлето дет се вика, а в случая конкретно - сама си е виновна, друг път да мисли повече и да се държи по-сериозно и отговорно
Абе не съм дърт, и да - женен съм, но аз идвам тук за модерация, не за нещо друго. :)

И, моля ви, оправете се вече, защото е смешно за тия пари да става така. ;)
 
Абе не съм дърт, и да - женен съм, но аз идвам тук за модерация, не за нещо друго. :)

И, моля ви, оправете се вече, защото е смешно за тия пари да става така. ;)
Всичките суми в тази тема са смешни, още по-смешно е, че xainov говори за "етика", след като той самият няма ни най-малка представа какво по дяволите е това.
 
Всичките суми в тази тема са смешни, още по-смешно е, че xainov говори за "етика", след като той самият няма ни най-малка представа какво по дяволите е това.
С хората, които са етични с мен, аз също съм етичен. А към теб и към другите, които не пропускат възможност да ме захапят, искам да ви попитам - бе нещо да не сте влюбени в мен, та постоянно ГО дъвчете на xainov?!
'Щото ако е така, ще ви разбия сърцата - не споделям вашите наклонности. ;)
 
С хората, които са етични с мен, аз също съм етичен. А към теб и към другите, които не пропускат възможност да ме захапят, искам да ви попитам - бе нещо да не сте влюбени в мен, та постоянно ГО дъвчете на xainov?!
'Щото ако е така, ще ви разбия сърцата - не споделям вашите наклонности. ;)
Сърцето е само карантия приятелю, провери го в някой учебник по анатомия! За наклонностите ще те разочаровам, още не съм преплувал на отсрещния бряг на реката, но ако реша да го направя твоето дупце първо ще разбере.
 
Не си, пък само да ме мернеш в някоя тема и бързаш да го олигавиш?! Големи думи за такъв малък градински гном. Както винаги само пълниш темата и ще се налага Блинки да разчиства. Ако пък си толкова сигурен, че не съм етичен - заповядай, разкажи кога точно не съм бил етичен с теб! Както казах големи приказки от въздух под налагяне. Издишаш, плондер. Предполагам ти и другите тролове се надървяте само когато се заяждате с хората. 'Щото ако е така, медицината е напреднала доста. Има хапчета. Или е това, или и на тебе са дошли специалните няколко дни от месеца и сега мразиш всичко и всички. Безпричинното заяждане може и да се дължи на психологическо разтройство, но там още не съм достатъчно вещ, за да обсъждам и ще трябва да те насоча към професионалист. Ще те оставя да се мислиш за победител отново, защото не ми се създава работа на Блинки. Сърцето е само карантия, може и да си прав ... за себе си. Те и топките са само органи, ама липсата им се усеща!
 

Горе