ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пари назаем само взимаме:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Пари назаем взимам , но за щастие не ги връщам :) Това сигурно той го е измислил.
 
:D:) От кога се дават във форума и на заем пари на всеки са му нужни пари винаги човек има нужда от пари .... преди с 10 лв можеше човек да си напълни чантата а сега даваш и в чантата ти почти нищо няма...:oops::(
 
:D:) От кога се дават във форума и на заем пари на всеки са му нужни пари винаги човек има нужда от пари .... преди с 10 лв можеше човек да си напълни чантата а сега даваш и в чантата ти почти нищо няма...:oops::(
Аз съм доверчив човек , още повече че съм му давал и друг път... искам да помагам , когато имам възможност и го правя винаги.
Винаги ми ги е връщал , нямал съм проблеми... както и да е , не искам да се изнервям за глупости.
 
Всичко ще се нареди дал си 100 лв може да не ти върнат но господ вижда ,че си помогнал и ще ти върне тройно :)
 
  • Like
Реакции: jufo
Не е поствал нищо тук от 25-ти Ноември.. иначе последни е влизал на 26-ти Април да агенства.
И в този случай интересното е ,че парите съм му ги пратил по Еконт на 22-ри Ноември.. писал е коментари и т.н. 3 дни след това.. и до там.. явно е знаел ,че няма да ги връща :D
 
Не мога да разбера как така даваш пари на непознат без гаранция, то обикновено схемата е такава: даваш 20 лв връща ти ги, даваш 50 лв връща, даваш 100лв аривидерчи:), добре, че не си му дал 1000, мислейки си че е точен.
 
Доста ирационално е да откраднеш 100 лв от човек в този форум при положение, че все някога пак ще влезеш тук, ще искаш да направиш сделка, да продадеш или купиш нещо и прочее. Репутацията се гради с месеци и години, но се уронва за минути. Пък и говорим за 100 лв., които освен, ако не си пенсионер и инвалид или 16-годишен ученик, не би трябвало да не можеш да събереш (няколко дена, седмица, две, месец или дори два....).
 
Аз пък мисля, че срещу тази скромна сума всеки от вас е научил и получил по нещо. Ти си получил духовно извесение, като си помогнал и дано си научил следващия път да не се извисяваш още по-високо, че лесно се пада. Той е получил 100 лв. и скоро ще научи, че не може да живее дълго с тях и ще му трябват нови 100, ама няма откъде вече да вземе. За 100 лв. толкова много мъдрост, просто няма как иначе да пожънете.
 
Аз пък мисля, че срещу тази скромна сума всеки от вас е научил и получил по нещо. Ти си получил духовно извесение, като си помогнал и дано си научил следващия път да не се извисяваш още по-високо, че лесно се пада. Той е получил 100 лв. и скоро ще научи, че не може да живее дълго с тях и ще му трябват нови 100, ама няма откъде вече да вземе. За 100 лв. толкова много мъдрост, просто няма как иначе да пожънете.
Така е!
 
Така е!

Не е така. Разбирам да има пререкания нещо по работа, нещо по срокове, нещо по задание да не е свършено, тогава трябва да си го изяснявате. Това си е нагла просия и измама. Бан за колегата. Да, може и да влезе пак, но с нов профил няма да му се гласува толкова доверие.
 
Потребителят the_tourist е един от първите 10 с най-висок рейтинг на пазара. Ако такъв се държи некоректно, значи не можеш да имаш доверие на абсолютно никого във форума.
 
Потребителят the_tourist е един от първите 10 с най-висок рейтинг на пазара. Ако такъв се държи некоректно, значи не можеш да имаш доверие на абсолютно никого във форума.

И от къде това заключение? Хората са различни и се променят. До вчера може да е бил супер честния, от днес да му прищрака нещо и да завлече някого. Да не говорим, че реално може да не ползва той профила, но това не е оправдание.

Бан би било най-разумното нещо.
 
И от къде това заключение? Хората са различни и се променят. До вчера може да е бил супер честния, от днес да му прищрака нещо и да завлече някого. Да не говорим, че реално може да не ползва той профила, но това не е оправдание.

Бан би било най-разумното нещо.
Той е , той е :) Мога да гарантирам на 100%.
 
Абе този човек кой знае колко я е окъсал, че да почне да иска по 100 лв. във форума. Той е влязъл в "Черният списък на живота" и последната му грижа е черният списък на форума. Той за да стигне до тук, сигурно вече е вземал от близки, познати, роднини и приятели. Това не е перспективно. В най-добрият случай можеш да стигнеш до 1-2к лв.. И какво? Ще се оправи ли? Човекът е за съжаление, даже повече от кредитора му, който е завлачил.
 
Абе този човек кой знае колко я е окъсал, че да почне да иска по 100 лв. във форума. Той е влязъл в "Черният списък на живота" и последната му грижа е черният списък на форума. Той за да стигне до тук, сигурно вече е вземал от близки, познати, роднини и приятели. Това не е перспективно. В най-добрият случай можеш да стигнеш до 1-2к лв.. И какво? Ще се оправи ли? Човекът е за съжаление, даже повече от кредитора му, който е завлачил.

Да, даже е за позитивен фийдбек. Прати му 100 лева, щом е за съжаление.
 

Горе