ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ще му пусна и feedback просто видях, че е писал и по други теми зе покупко продажба и реших да напиша първо, че да не измами и друг
 
Скоро тази тема не беше вдигана и дано по-рядко се случва това. Промени в правилата на форума ли има? Как @fenbg е видял темата на @elflame която е в раздела за ФБ?
 
Сигурно съм го писал над 10 пъти но още един път - доверие може да имате само на стар потребител с висок iTrader , такива с 5 мнения на кръст и с малко сделки или никакви - първо той дава , после ти.
 
Сигурно съм го писал над 10 пъти но още един път - доверие може да имате само на стар потребител с висок iTrader , такива с 5 мнения на кръст и с малко сделки или никакви - първо той дава , после ти.

Точно стар потребител го е излъгал! @fenbg няма 200 поста. Не може да види темата му в раздела "Фейсбук". Явно влиза с два профила... Не измама, а измамна схема.
 
Не е до 200-та поста. И аз ги нямам, но имам над 30 честни сделки. Възрастта на профила определено подвежда, мнозина биха се подвели. В случая основание за съмнение дава единствено трейда - само една сделка за толкова време. Тоест не се е доказал като коректен на всяка цена.
 
Точно стар потребител го е излъгал! @fenbg няма 200 поста. Не може да види темата му в раздела "Фейсбук". Явно влиза с два профила... Не измама, а измамна схема.
Стар потребител с една сделка. Естествено , че не е надежден.
 
  • Like
Реакции: ops5
Не е до 200-та поста. И аз ги нямам, но имам над 30 честни сделки. Възрастта на профила определено подвежда, мнозина биха се подвели. В случая основание за съмнение дава единствено трейда - само една сделка за толкова време. Тоест не се е доказал като коректен на всяка цена.

Стар потребител с една сделка. Естествено , че не е надежден.

С това за 200 поста казвам, че просто този профил явно е фейк. Не е имало как да види темата за страниците от него. Явно има друг профил във форума.
 
С това за 200 поста казвам, че просто този профил явно е фейк. Не е имало как да види темата за страниците от него. Явно има друг профил във форума.
И ти си прав - аз нямам достъп до конкретната тема. Хайде админ-а да разследва :cool:
 
@elflame - в подписа му има един сайт, когато се провери в регистъра и може да се видят контактите му, няма начин да не са негови.
 
Точно стар потребител го е излъгал! @fenbg няма 200 поста. Не може да види темата му в раздела "Фейсбук". Явно влиза с два профила... Не измама, а измамна схема.
Всъщност темата е била грешно пусната в секция, видима за всички....но след рипорт на Торбалана (най-често той пуска,евалата бате) или друг, е преместена в правилния раздел. Ето защо се е получило така. ;) Но обещавам лично,най-вече към потребителя и Торбалан,че скоро ще сложим и репи. ;) не става явно да сме социални. :)
 
Какво да ви кажа винаги има шанс за измама по принцип едната страна винаги рискува, обиновенно този, който купува превежда парите и после го правиш админ и няма гаранция, че ще те направи админ може да вземе парите и да не те направи админ.

Така ми се случи, че сутринта купих 1 страници от колега във форума и понеже живее в англия и цената беше ниска и няма репутация го накарах да ме направи админ първо и после да му преведа парите, човека ме направи и му преведох парите, всичко точно пуснахме си feedback, и след обяд реших да продам 2 други страници, че станаха много и няма как да ги поддържам по малките, появи се тоя каза, че ги иска да ги купи но бил от банско и било далече да дойде с кола и го било страх, той да преведе парите първо били го излъгали преди с 1000лв. и ся от сутринта аз бях в подобна ситуация видях, че е стар потребител и има 1 itrade, цената беше само 280лв. и реших аз да поема риска, е явно и в форума се намират тъпанари, нито ме е прецакал с няква сериозна сума нито нищо просто заради такива неща не върви икономиката ни.
 
Всъщност темата е била грешно пусната в секция, видима за всички....но след рипорт на Торбалана (най-често той пуска,евалата бате) или друг, е преместена в правилния раздел. Ето защо се е получило така. ;) Но обещавам лично,най-вече към потребителя и Торбалан,че скоро ще сложим и репи. ;) не става явно да сме социални. :)
Ебаси хейтъра бил торбалана :D майтапя се
 
Специално за страниците винаги гледам да работя с хора с репутация, които малко или много съм следил. Някой като ми каже страх ме е да не ме прецакаш директно му бия "Х"-а :D
 
  • Like
Реакции: Jhin
Специално за страниците винаги гледам да работя с хора с репутация, които малко или много съм следил. Някой като ми каже страх ме е да не ме прецакаш директно му бия "Х"-а :D

То рейтингът ти наистина е отдръпващ - 69.
 
Този беше яко червен едно време. Ама сега нали сме social :D
Време е да се върнат репутациите и да нашарим няколко кретена тук, като рози педерунгел например. Не знаех, че още има такива лайна като този. Гледайки му сайта и инфото от хуиса, май май лесно може да се дадат и малко по лични данни за този индивид.
 
Действително е хубаво да има правила за стари потребители и тн. за такъв тип продажби, но пък това ограничава доста... естествено редно е човека с по добър рейтинг първата стъпка да е от него... това с постовете не ми се нрави много защото също не е много показателно. Какво като някой е натрупал 200 поста... Единствено рейтнига е показателен за сделки...
 
Време е да се върнат репутациите и да нашарим няколко кретена тук, като рози педерунгел например. Не знаех, че още има такива лайна като този. Гледайки му сайта и инфото от хуиса, май май лесно може да се дадат и малко по лични данни за този индивид.
Ама май много се разпусна форума ми се струва.
 
Потребителя the_tourist ми поиска 100лв. назаем (и друг път съм му давал).. това беше Ноември месец с уговорката ,че ще ми ги оправи в близките дни.
Мина седмица, две , три... писах му , бил затруднен.. викам си ОК , човешко е .. пък и не са ми спешни.
Мина и Нова година... нито пише , нито нищо.. драскам му аз в скайп , пак нямал кинти незнам си ко.. казах му ,че е несериозен без лоши чувства...
Писах му на няколко пъти , отговора беше един и същ... и така де , още не съм видял и 1ст. от тези пари.. прежалил съм ги , въпроса е принципен.
Не исках да го слагам в черният списък , но това вече е прекалено да го чакам над 6 месеца за някакви 100лв.. а уж е "предприемач". Паляк.

Мога да му постна , имената , фб , тел. номер и т.н... но не искам да задълбавам.
 

Горе