ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Вискяре, винаги съм приемал поръчки от всички клиенти.

Това ти е грешката. Прав е Вискяра - бизнес не се прави с всеки. Първо се проучва човека, с който ще правиш бизнес, и ако смяташ, че човека е некоректен - не работиш с него. Ще отделиш малко време за това, но във всички случаи си спестяваш проблеми, главоболия. А и това също е вярно, което Вискяра ти казва - да умееш да познаеш некоректния, несериозния човек от другите. А ти явно не го умееш.
 
Това ти е грешката. Прав е Вискяра - бизнес не се прави с всеки. Първо се проучва човека, с който ще правиш бизнес, и ако смяташ, че човека е некоректен - не работиш с него. Ще отделиш малко време за това, но във всички случаи си спестяваш проблеми, главоболия. А и това също е вярно, което Вискяра ти казва - да умееш да познаеш некоректния, несериозния човек от другите. А ти явно не го умееш.
Напротив , прави се бизнес само че когато е съмнителен , първо плаща после получава услугата. Така измами няма.
 
Напротив , прави се бизнес само че когато е съмнителен , първо плаща после получава услугата. Така измами няма.

Ти може, аз - не. Не харесам ли някой - разкарвам го. Така си спестявам време, нерви и пари.
 
Ти може, аз - не. Не харесам ли някой - разкарвам го. Така си спестявам време, нерви и пари.
Репутацията не е за пренебрегване... Ами ако този човек, който не харесваш е приятел с друг, който харесваш? Ако този човек, който не харесваш е доволен от теб и те препоръча на някой, който ще харесаш? Според мен не си прав, но го казвам само като мое мнение ;)
 
Репутацията не е за пренебрегване... Ами ако този човек, който не харесваш е приятел с друг, който харесваш? Ако този човек, който не харесваш е доволен от теб и те препоръча на някой, който ще харесаш? Според мен не си прав, но го казвам само като мое мнение ;)

Е, темата е дълга, повече - на ЛС. Накратко - не работя с хора които не харесвам и не ме интересува те дали ще ме препоръчат или не.
 
Разбрахме де. Докато си караш колата за ХХХ хиляди еврака, обработваш 100-те хиляди декара земя, взе че написа 5 статии напред за 19 лева на първия, който ти направи поръчка, а той се оказа доказан ненормалник и сега ревеш.... :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Репутацията не е за пренебрегване... Ами ако този човек, който не харесваш е приятел с друг, който харесваш? Ако този човек, който не харесваш е доволен от теб и те препоръча на някой, който ще харесаш? Според мен не си прав, но го казвам само като мое мнение ;)

Ти не разбра ли, че приятелство в този живот няма? Има само взаимни интереси...
Бърни е прав, ако усетиш че клиента ти е съмнителен, паричките първо, и после работата.
Хайде пусни ги като пакет във форума и все някой ще ги купи, а стига си плакал!
Кой е*ал, е*бал, а кой не е да си чака реда!
 
При положение, че дори не е влизал във форума, може и да е умрял не дай си Боже. Може и да му се е родило дете, дай Боже и да му се радва. Може да е влязъл в затвора и да няма телефон с интернет, или да е отишъл на гурбет. Да не го мислим толкова, но за 20 лв едва ли няма дали си влезе в акаунта тук, а ако влезе - едва ли не му е дошло на ума, че все пак админите могат да проследят действията му чрез други акаунти и дори като гост, ако се вясне. Но лична кореспонденция за почти нищо работа направо се излагаш. Друго си е да го засечеш някакси, че следи и чете кореспонденцията, но не предприема обратна връзка - тогава си е за тука отвсякъде.
 
Хайде пусни ги като пакет във форума и все някой ще ги купи, а стига си плакал!

Това е добра идея - пусни ги за продаване, ако статиите наистина са добри, ще има кой да ги купи, а и така може да спечелиш добри отзиви.
 
Само да поясня, че не плача, а информирам. Иначе не знам дали не си е включил известяването по имейл и да си е дръпнал статиите, не бих рискувал да ги продада на някой.
 
Добавям към списъка ДАНИЕЛ ПРО
...

Пуснах ти Репорт за този пост. Пишлеме, в една твоя тема обяви, че пишеш статии. Реших да ти дам рамо и да започнеш с поръчките. После видях, че и други са ти възложили статии. Беше преди година, ако не и повече. До ден днешен няма нищо. Убеден съм, че и другите нямат.

Е, да не мислиш, че умирам за тези статии. Казах ти и тогава да си промениш малко политиката. Ама да чета такива мрънканици... Повръща ми се.
 
Ти не разбра ли, че приятелство в този живот няма? Има само взаимни интереси...
Бърни е прав, ако усетиш че клиента ти е съмнителен, паричките първо, и после работата.
Хайде пусни ги като пакет във форума и все някой ще ги купи, а стига си плакал!
Кой е*ал, е*бал, а кой не е да си чака реда!

Тук пък ти не си прав. 50% от хората, с които съм работил от тук са ми приятели, даже сме си помагали взаимно при нужда. Така че не трябва да си избираш "клиента" без да знаеш нищо за него, от няколко мнения не можеш да прецениш човека. Виж, вече iTrader е друго, той си е конкретно за сделки и тогава можеш да избереш дали да се довериш на някой.
 
Така имаме измамник!
fenbg е измамник! Заяви, че ще купи страниците, разговаряхме по телефон и във форума и във фейсбук, разбрахме се понеже в кавички той се страхувал бла бла аз да го направя админ първо после той ще ми преведе парите до 2 часа по еконт, направих го админ и до там момчето се изпари, парите не са много но си е измама. Ще пиша и на адмитете да го блокират но имайте го в предвид да не измами и вас.

Не ми се беше случвало от 4-5 години, и явно свикнах на коректни отношения, дойде времето да се случи някой измамник.
 
Абе тази епоха с фейсбук краденето отдавна приключи вие не знам ебавате ли се нещо ? Отдавна вече когато направиш някой администратор във страница той не може да те махне първата 1 седмица???
 
В момента има няква новост и това с 1 седмица не работи и може да се махат имайте го предвид!
 

Горе