ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дискусията в 'Дискусия за Пазара' стартирана от advaworx, Юли 31, 2009.

1. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    2,096
    Харесвания:
    233
    Точки:
    63
    Професия:
    Копирайтър, WordPress специалист
    Място:
    София
    АМАН вече от лаладжии.

@xainov прибирай парите предварително и нямаш проблеми. От личен опит говоря ;)

xainov харесва това.
  2. Victor R

Victor R Active Member

Рег.:
    Авг 14, 2017
    Съобщения:
    134
    Харесвания:
    68
    Точки:
    28
    Аз също не мога да разбера какви са правилата.
    В една тема имаше човек, който откровенно си питаше как да стартира незаконен сайт и нямаше проблем с това, даже му даваха съвети. В друга някой обвини някакав сайт, че имал крипто копач, а то няма такъв, но темата си стои и си се индексира.
    Този, дето продаваше евтини Адоби лицензи, които след месец спряха да работят също си му е ОК профила.

tripledeuce харесва това.
  3. Tedi_84

Tedi_84 Active Member

Рег.:
    Ян 12, 2011
    Съобщения:
    383
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Крос ли си ендуро ли си нете знам ама дали ще има какво да прибира колегата хайнов ако продължва в същия професионален дух. Ще си получа ли отговор на въпроса?

4. slavchev

slavchev Well-Known Member

Рег.:
    Дек 20, 2012
    Съобщения:
    2,046
    Харесвания:
    402
    Точки:
    83
    Професия:
    CEO
    Място:
    Някъде там
    Аз ако бях админ - бан и на двамата за по 10 дена, където се правите на тарикати :D Единия се скръндзи за 5 лв, другия има претенции за копирайт empire, а подбира клиенти, които ще плащат абонамент на месец. Не се прави бизнес така - или пиете по 1 студена вода, или си стискате ръцете и стигате до някакво разбирателство, което е приемливо и за двете страни. Да правиш панаир за 5, 10, 15, 20 лв. е пълна дебилщина...

5. webmast367

webmast367 Well-Known Member

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,653
    Харесвания:
    205
    Точки:
    63
    Нищо лично ама ми писна в която и тема да вляза да виждам само спам! Особено полезни теми, които имат по 100 страници, а реално не се събира полезното в 1 от всичките... Ай стига срахте форума вече... във всяка тема само спам и нападки.

Хейтър, както виждаш се дразня на всичкия спам не само по моите теми. Обръщам се към теб ако случайно ме цитираш пак, че много се паля :D

NEROMARE харесва това.
  6. Leverage

Leverage Active Member

Рег.:
    Юли 3, 2015
    Съобщения:
    410
    Харесвания:
    96
    Точки:
    28
    Спора за статията без коментар, но за майките съм съгласен. "Нерви лабави" се пее в една песен... Дайте го по-сериозно колеги! С каруцарски изказвания няма да постигнете нищо!

slavchev, xainov и webmast367 харесват това.
  7. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,058
    Харесвания:
    1,797
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Кво да се случва? Каквото повикало, такова се обадило в случая. Не знам какво ви учудва. Човекът вкара някой в черния списък, очаква се отговор на потърпевшия, а в разговора влизат трети лица, които по мои наблюдения едва ли са имали бизнес отношения с автора на поста. И това са нормалните последствия по нашите ширини. :)

@TheEntrepreneur , изтрита са му. ;) ю

П.П: Ако има нередни теми, и мислите, че не са им тук мястото, има един бутон Report, ще бъдат взети мерки.

webmast367 харесва това.
  8. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    2,096
    Харесвания:
    233
    Точки:
    63
    Професия:
    Място:
    София
    Аз да докладвам @wsna
    Още не се е свързал с нас да ни даде компенсация/нов акаунт.

9. Александра Христова

Александра Христова Member

Рег.:
    Апр 30, 2018
    Съобщения:
    109
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    Докладвам Deco90 който ме излъга че иска да ми възложи превод на неговата книга от български на английски език. Дори бяхме договорили и цената.

10. AMitrev

AMitrev Well-Known Member

Рег.:
    Авг 6, 2012
    Съобщения:
    1,611
    Харесвания:
    276
    Точки:
    83
    Място:
    София
    @Александра Христова тоест докладваш човек за който не си свършила работа? Единственото е че сте водили преговори?
    Договор подписан има ли?

11. ExTended

ExTended Active Member

Рег.:
    Окт 2, 2009
    Съобщения:
    248
    Харесвания:
    67
    Точки:
    28
    Може човека да си е намерил по-добра оферта. Прекъсване на преговори не е еднозначно на незаплатен реален труд. Преговорите също не са обвързващи, докато няма подписано черно на бяло кой на кого колко дължи - за свършена или несвършена работа.

Не че одобрявам такива изпълнения, но всеки е свободен да търси най-добрата за него си сделка, стига да не прецаква някое другарче за вече свършена или договорена с договор работа.

12. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,058
    Харесвания:
    1,797
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Това на практика не е измама, имайки се предвид, че е водил преговори и с други като целта е да събере и подбере най-изгодното за него. Потребителят няма никакво право право да присъства тук, а пускането на поста е лоша реклама за теб. Помисли, сега някой би ли стигнал и до преговори с теб при положение, че ще го вкараш тук и то още преди да е почната каквато и да е работа и отношения. По тази логика всеки тук е такъв. :) Постът ти ще остане, за да видят и останалите и да преценят те самите.

Моля, не използвайте тази тема за разчистване на сметки или за израз на временно негативно настроение. Първо се пробва по много други начини и после това тук нека бъде последна инстанция. Давам го като съвет, защото хора стават с черна репутация за 5 лева, други пък излизат те виновни в последствие като се видят доказателствата и на двете спорещи страни, трети не са разбрали, но пишат и после излизат те черни. Така, че моля ви, имайте някакви мисловни действия преди публикуването на някой тук. ;)

13. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    231
    Харесвания:
    74
    Точки:
    28
    @Blinky тоя май го пропусна.

14. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,058
    Харесвания:
    1,797
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Не съм. Чакам си да си се включи човека. Редно е да обясни. А крос, за каква компенсация става дума?

15. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    231
    Харесвания:
    74
    Точки:
    28
    To mina wremeto, сигурно станаха 3 м,есеца вече за по 10-20 долара на човек ни запали.

16. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    2,096
    Харесвания:
    233
    Точки:
    63
    Професия:
    Място:
    София
    Е като ти блокират акаунт, за който си платил до края на календарната година след няма и месец ползване ти няма ли да очакваш нещо? Колко време ще го чакаш да се появи?

Хич не ми е за десетина долара, затова и не се занимавам, ама тоя форум стана свърталище на измамници, които прибират парите на хората и изчезват. Поне да ни беше писал... така и така, акаунта го блокираха, извинете, но еди какво си... Така се оказва много лесно да изкараш една средна работна заплата - завличаш 100 човека с по 10 долара и щото на никой не му се занимава няма последствия, пък ти пари си имаш.

Знам, че те е страх да си загубиш хората дето пишат във форума ама ти как знаеш, че той не продължава с измамата на лични примерно? Не трябва ли да разчитаме на някого при такива проблеми или всеки сам да си търси измамника?

Последно редактирано: Юли 19, 2018
  17. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,058
    Харесвания:
    1,797
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    @хейтър , ето. А вече за другата гледна точка не знам какво да кажа, редно е да се включи и да се изясни с потребителя, към който има задължения. ;)

18. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    231
    Харесвания:
    74
    Точки:
    28
    Аз лично последно преди поне месец, ако не и повече му писах и още няма отговор.

19. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,058
    Харесвания:
    1,797
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Да беше го написал. Все пак две мнения са по-силни от едно. Дори и от ник хейтър. :)

20. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    231
    Харесвания:
    74
    Точки:
    28
    Ако отвориш темата му ще видиш, че има и други.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice