ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Имах в предвид да Ви смъмри администратор, но щом липсва мод за предупреждения, то за БАН със сигурност не липсва ;)
Аз най-малко имам за какво да се извинявам, понеже въобще, ама въобще не ми дреме за теб, за cod4 или за Диана. Аз просто коментирам създалата се ситуация. Не заради теб, нея или него...
И както казах е препоръчително да спрете да "дъвчете" вече, че станахте като тези турските сапунки, които вървят по коя ли не телевизия сега.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Звучи ви добре написано, нали? Представете си това бъде публикувано в сайта. Доста от посетителите биха се разтревожили при така написаниете неща. А ако някой ни каже абе вие откъде имате тези данни? Правили ли сте проучване и можете ли да докажете това? Представете си настъпи смут в населението и ни подведът под съдебна отговорност.

Аз като се разтревожих, ужас отивам да градя диги да не ме залее Атлантическия океан....:lol::lol::lol: Това е хипотеза какво може да се случи какви източници - какви учени?

PS: Сори ама не се стърпях:mrgreen:
PS2: Що ми се струва, че @cod4 е @harkon под прикритие;)
 
Последно редактирано:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@cod4, теб те разбрахме, че си човек на Диана.
Няма нужда да дъвчеш срещу човека. В противен случай заминавай с него. Случая се разясни и няма нужда да се налива малко с огъня!

Предлагам и cod4, и marineris да се разминат с последно предупреждение...

Нищо не си разбрал. Писал съм ти кой съм.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А аз друго не разбирам... Няма ли модератори/администратори в този форум?!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Marineris, спирам да се занимавам с теб. Ти наистина не си добре, поне според мен. Наистина трябва шизофренично въображение, за да си помислиш, че ще се регистрирам като друг човек във форума, за да защитавам себе си. Казах ти и в писмото до теб, можеш да си избършеш сопола с тия 10 лева, които ми дължиш. Аз пари си имам, и клиенти си имам. Това е последното ми включване по твой адрес и за разлика от теб, ще спазя думата си.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За мен това поведение не е най-коректно. Принципно - сработвайки се с даден човек - му/й посочвам какво не ми е по вкуса (което не значи, че човека е писал грешно, може аз да съм станала на криво). Плащам статията дори да е тотално не в мой стил. Ако има някои по- дребни разминавания - пак бих дала поръчка. Разбира се, ако всеки път получавам материали, които не съответстват на изискванията ми - ще преустановя отношения. Не мога да редактирам от сутрин до сутрин. Но - КУЛТУРНО.

Смятам, че е редно да се даде възможност на автора да се самокоригира - особено, ако тепърва се започва съвместна работа. Има си доза напасване. (Това си е моя милост). Лека нощ.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бе кой ще му пише в сектанстската организация на тоя говняр ?
Щял да предплаща 50 статии ,алооо ти чуваш ли се бе мухльо ходи се скрий с тоя грозен сайт , да не говорим , че сигурно спонсора на твоята организация е майка ти , която явно прави топла музака за великия тийм .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

аз ще се възползвам от темата за да предложа RichieRich за добавяне в черния списък, не обръщайте внимание на положилния му изитрейдър, тъй като се отнесе крайно некоректно с мен. Бях пуснал обява за писане на статии на тема технологии, той ме контактира по скайп, разбрахме се да напише еди колко си статии, след което той драсна набързо една две и от тогава просто забрави за мен, това след като му платих за 20 занапред, голям кеф. След това му писах няколко пъти, отговаря след известно време, убеждава ме че не е забравил, но каква файда, досега не съм го видял да напише нито една статия. Така малко информация за него:
име във форума: RichieRich (еми да с лъжи лесно се правят пари нали)
Скайп: richierichbg

моля модераторите и собствениците на форума да вземат мерки. :mad:
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

аз ще се възползвам от темата за да предложа RichieRich за добавяне в черния списък, не обръщайте внимание на положилния му изитрейдър, тъй като се отнесе крайно некоректно с мен.

Нека да изслушаме и него.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добавям Wicz.
Направи ми сайт за който си платих, няколко корекции за които си платих. В един момент когато имах проблем със сайта се покри. Като се появи в скайпа почна да ми говори на какво зяеш бе и от сорта. В момента съм принудена да сменя цялата система на сайта(да направя нов) защото не ми отговаря.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добавям exLc.
Направи ми сайт за който си платих, няколко корекции за които си платих. В един момент когато имах проблем със сайта се покри. Като се появи в скайпа почна да ми говори на какво зяеш бе и от сорта. В момента съм принудена да сменя цялата система на сайта(да направя нов) защото не ми отговаря.

Здрасти , exLc за когото говориш не съм аз , във форума имаше един "смешник" , който се изявяваше с моя ник , говоря за ivand (който и мен преметна).Нямам ти скайпа и никога не съм се заемал да правя сайт на някои от форума.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм против добавянето на RichieRich и exLc (ако става дума за него).
От първия съм доволна - статиите които поръчах ги получих навреме. Може да е имал причина да забави поръчката.
А exLc е свършил много неща за мен и винаги е бил изпълнителен и коректен. Доколкото знам той не прави сайтове! Нима е възможно дублиране на никовете тук?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И аз мога да потвърдя, че exLc е много коректен. Ползвам услугите му от доста време и винаги е спазвал срокове и се е отзовавал бързо и качествено.

@Mimi_leo - Провери да не бъркаш човека ?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

...Изпращам цитат от статията със заглавие Питейната вода свършва! ( ако това го публикуваме без да докажем, че е така ще имаме големи проблеми. И най-малкото е несериозно да се твърди такова нещо.) Както и да е. Прочетете част от текста.
" Живеещите близо до делтите на големите реки като Нил, Дунав ще бъдат застрашени от повишаващото се ниво на водата. Крайбрежните градове на морета и океани също ще бъдат заплашени от наводнения. И докато някои ще изграждат диги, за да спасяват домовете и живота си, то други ще страдат от изгаряща суша." или " В обозрим период от 1-2 деситилетия масово ще се сблъскаме с две гибелни „водни” явления: наводнения и суша"

Звучи ви добре написано, нали? Представете си това бъде публикувано в сайта. Доста от посетителите биха се разтревожили при така написаниете неща. А ако някой ни каже абе вие откъде имате тези данни? Правили ли сте проучване и можете ли да докажете това? Представете си настъпи смут в населението и ни подведът под съдебна отговорност...

ТИ СИ МИЕКО КАЗАНО ИДИОТ АКО НАИСТИНА МИСЛИШ ЧЕ ЗА ТАЗИ СТАТИЯ ЩЪ СЪДЯТ ИЛИ ЧЕ НЯКОЙ СКАПАН ПОТРЕБИТЕЛ ЩЕ СЕ ПРИТЕСНИ ? - РИАЛИ ЛИ ГО МИСЛИШ ИЛИ СЕ ПРАВИШ НА ЦЕЛОМЪДРЕН ?

п.п. сори че пиша в тая тема ама напоследък не виждам качествени теми дето да се изявявам :) :twisted::twisted:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм против добавянето на RichieRich и exLc (ако става дума за него).
От първия съм доволна - статиите които поръчах ги получих навреме. Може да е имал причина да забави поръчката.
А exLc е свършил много неща за мен и винаги е бил изпълнителен и коректен. Доколкото знам той не прави сайтове! Нима е възможно дублиране на никовете тук?

Тук не може , но в скайп или на друго място може би , всъщност ако става въпрос за някои от тези сайтове
- womanworld.eu
- business-bulgaria.org
С тях се занимаваше ivand ("exLc").Кажи скайпа му за да се види...
Пак казвам във форума аз само събмитвам сайтове , продавал съм вече готови и съм писал някоя друга статия, това е.Ще изчакам Mimi_leo да види темата и да даде подробности.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм против добавянето на RichieRich и exLc (ако става дума за него).
От първия съм доволна - статиите които поръчах ги получих навреме. Може да е имал причина да забави поръчката.
А exLc е свършил много неща за мен и винаги е бил изпълнителен и коректен. Доколкото знам той не прави сайтове! Нима е възможно дублиране на никовете тук?

Може, но как да вярваш на човек, който те оставя на заден план в продължение на месец и повече, и все те убеждава че не те е забравил а резултат никакъв, като търсих хора за писане търсих такива които да пишат всеки ден, а не когато им хрумне на тях, това си беше част от сделката за която съм си платил а нищо не получих насреща. Ако е така му казах или да връща парите и да каже че няма да пише, или да ги напише тия прословути статии и да спираме да работим заедно. Както винаги когато го търсиш все се покрива, и в скайп не мога да го хвана даже. Все пак след всичко написано искам да чуя и неговото мнение, да го каже тук пред всички в тази тема, тъй като явно има хора който са ползвали услугите му и са доволни.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Разбирам те, tnetbg! Така както си го описал имаш основание да се ядосваш, даже си прекалено търпелив. Надявам се RichieRich да е имал сериозно основание да не ти изпълни поръчката, която си платил...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Черен списък в темата не виждам. Само се приказва.
 

Горе