ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Браво ето дословен цитат от твоето съобщение -
"Да ти обесня нещата как стоят, за да е всичко наред, тъй като видях, че срещу мен седи свестен човек.

Стана така, че напуснах оффлайн работата ми ( работех при майка ми, ако помниш ) тъй, като заради работата започват кавги и в личния ни живот, а това не е хич добре, тъй като става дума за родител. Да е някой друг да, но не е.

От тук идва и другата работа, че нямам вече финансовата възможност да финансирам каквото и да било. Ако ме разбираш. Твоите пари, които ми даде ( 180 лева ) не съм ги забравил, помогнаха ми в нужда и ще си ти ги върна при първа възможност.

И тук идва момента с един вид молба и предложение.
Не знам на какъв етап си в момента от живота си и в работата, но ако имаш желание да се занимаваме заедно с нещо, бих работил за теб, не заедно с теб ( тъй като нямам финансовата възможност в момента ), а за теб. Така, че ако прецениш - аз съм човека, уверявам те. В такъв момент съм в който мога да поема подръжката на сайтовете ти, или някой нов твой проект.
Имам възможност даже в Пловдив да дойда, ако трябва.

Помисли си и ми отговори, очаквам отговор!

Благодаря ти!"

:clap:нещо друго да коментирам ли ?????????
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама аз не крия, че е така. Не съм казал, че не съм ти писал такова нещо. Само, че когато ми даваше парите, щяхме да работим, забрави ли? :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама аз не крия, че е така. Не съм казал, че не съм ти писал такова нещо. Само, че когато ми даваше парите, щяхме да работим, забрави ли? :)
Не! Пишеш, че парите са ти свършили чудесна работа, а те трябваше да се дадат на дизайнер !
Както и да е - те не са твои и е редно да ги върнеш !!!
Интересно как да работим, като пишеш, че нямаш възможност за това ??
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не! Пишеш, че парите са ти свършили чудесна работа, а те трябваше да се дадат на дизайнер !
Както и да е - те не са твои и е редно да ги върнеш !!!
Интересно как да работим, като пишеш, че нямаш възможност за това ??
Абе човек, ти не четеш ли кореспонденцията в темата? Този мошеник на дребно отдавна е за списъка.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

О боже господи, прословутия харкон, който бива банван за не знам кой си път, заради простотията му, тръгнал да ми обеснява аз какъв съм.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама аз не крия, че е така. Не съм казал, че не съм ти писал такова нещо. Само, че когато ми даваше парите, щяхме да работим, забрави ли? :)
Няма ли кой да добави този? Призна, че е откраднал пари.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма ли кой да добави този? Призна, че е откраднал пари.
За съжаление е така :shock: ето и поредния отговор след повдигане на темата :
" Посъветваха ме приятели да ти върна парите и да ми се махнеш от главата, щом си така некоректен, не за парите, а като отношение, но ти си знаеш !
До 3 дена ще ти дам отговор кога ще имам пари, за да ти дам. "
Добре, че има и такива приятели !! Та това е от преди 4 дена , а след като му казах , че няма какво да се уточнямаме и разбираме , започвам да получавам "искрено тъпи съобщения" !!!
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За съжаление е така :shock: ето и поредния отговор след повдигане на темата :
" Посъветваха ме приятели да ти върна парите и да ми се махнеш от главата, щом си така некоректен, не за парите, а като отношение, но ти си знаеш !
До 3 дена ще ти дам отговор кога ще имам пари, за да ти дам. "
Добре, че има и такива приятели !! Та това е от преди 4 дена , а след като му казах , че няма какво да се уточнямаме и разбираме , започвам да получавам "искрено тъпи съобщения" !!!
Келеша има нужда от съвет, дали да върне парите. Представяте ли си? Освен това му трябват 3 дни за размисъл, откъде може да възстанови похарчените вече чужди пари. Мизерник.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама Боби ти май не разбираш от дума, а?
Писна ми от теб и сега ще си постна мнението.

Преди 5 месеца ми даде 180 лева, с призумцията да започнем общ проект за ваучери за подаръци. След което се разбрахме като се върна от морето да започнем, като дам парите ти на дизайнер и от мен толкова, за да се направи дизайна и сайта, като цяло. При връщането ми от морето - ТЕБ ТЕ НЯМАШЕ, нито съобщение отговори, нито на обаждане. След това нямах пари и ти го написа, ти копира съобщението вече, за това няма смисъл да обеснявам. След което ти отново до 5тия месец нито си писъл, нито нищо, и чак след 5тия месец решаваш че си закъсал с парите, пишеш ми, че си закъсал с парите и да ти ги връщам.
Ми така не става, ебал съм ви селските номера. Като не си коректен по някакъв начин, значи ще получаваш лошо отношение. ТОва, че си дал пари не те прави прав, тъй като като си поел ангажимент и си се загубил във времето, а именно в 5 месеца, това е твой проблем.

Хайде сиктир и повече не ме занимавай с твоята особа, след като не пожела да се разберем ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Харконе, прати ми съобщение с твоя телефон, да ти се обадя да се разберем да се видим да ми поговориш така сладко и мило, защото взе да ми харесва.

Аман от боклуци, а тук се навъдиха много.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Харконе, прати ми съобщение с твоя телефон, да ти се обадя да се разберем да се видим да ми поговориш така сладко и мило, защото взе да ми харесва.

Аман от боклуци, а тук се навъдиха много.
Връщай парите, бе мангал.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама Боби ти май не разбираш от дума, а?
Писна ми от теб и сега ще си постна мнението.

Преди 5 месеца ми даде 180 лева, с призумцията да започнем общ проект за ваучери за подаръци. След което се разбрахме като се върна от морето да започнем, като дам парите ти на дизайнер и от мен толкова, за да се направи дизайна и сайта, като цяло. При връщането ми от морето - ТЕБ ТЕ НЯМАШЕ, нито съобщение отговори, нито на обаждане. След това нямах пари и ти го написа, ти копира съобщението вече, за това няма смисъл да обеснявам. След което ти отново до 5тия месец нито си писъл, нито нищо, и чак след 5тия месец решаваш че си закъсал с парите, пишеш ми, че си закъсал с парите и да ти ги връщам.
Ми така не става, ебал съм ви селските номера. Като не си коректен по някакъв начин, значи ще получаваш лошо отношение. ТОва, че си дал пари не те прави прав, тъй като като си поел ангажимент и си се загубил във времето, а именно в 5 месеца, това е твой проблем.

Хайде сиктир и повече не ме занимавай с твоята особа, след като не пожела да се разберем ;)
1- Дадох ти ги да платиш на дизайнер , а не да ги похарчиш !!
2- И да не съм закъсал и да съм закъсал - тези пари не са твои, не си направил нищо за тях и не ти се полагат!
3 - Поех ангажимент да ти дам пари и го направих! И изведнъж :"Ми така не става, ебал съм ви селските номера. Като не си коректен по някакъв начин, значи ще получаваш лошо отношение. ТОва, че си дал пари не те прави прав, тъй като като си поел ангажимент и си се загубил във времето, а именно в 5 месеца, това е твой проблем."

Това вече определено те прави крадец и мошенник!
Човек най-вече живее за честното си име и репутация няма нито да обеднее, нито да забогатее със 180 лв, но става господин "ебал съм СЕ в селските СИ номера"
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама чакай сега, като отидеш в магазин и оставиш капаро ( защото знаеш, че с по 180 лева нямаше всичко да направим ) и 5 месеца изчезнеш, не отидеш да си вземеш това за което си оставил капарото, кой нормален човек ще те мисли кога ли след коя година ще се почувстваш зле с парите и ще си ги искаш?

Това дали съм ги похарчил или съм ги пазил, е моя работа. Въпроса е, че теб те нямаше да започнем каквото и да било.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

1- Дадох ти ги да платиш на дизайнер , а не да ги похарчиш !!
2- И да не съм закъсал и да съм закъсал - тези пари не са твои, не си направил нищо за тях и не ти се полагат!
Така е, но на море без пари не върви. :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама чакай сега, като отидеш в магазин и оставиш капаро ( защото знаеш, че с по 180 лева нямаше всичко да направим ) и 5 месеца изчезнеш, не отидеш да си вземеш това за което си оставил капарото, кой нормален човек ще те мисли кога ли след коя година ще се почувстваш зле с парите и ще си ги искаш?

Това дали съм ги похарчил или съм ги пазил, е моя работа. Въпроса е, че теб те нямаше да започнем каквото и да било.


Давността за пари е 5 години, не 5 месеца и най нормалното нещо сега е да върнеш на човека парите след като си ги иска , няма да работите заедно и не си ги изхарчил по предназначение.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Давността за пари е 5 години, не 5 месеца и би трябвало да му върнеш парите след като човека си ги иска , няма да работите заедно и не си ги изхарчил по предназначение.
Да, но за това човек трябва да има морал, а келеша все още не си е разяснил значението на думата. Подобни понятия му се струват твърде ангажиращи.
 

Горе