ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Какъв извода от цялата история?
С граждани на РБ не правете нищо свързано с работа и пари и няма да имате проблеми ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Какъв извода от цялата история?
С граждани на РБ не правете нищо свързано с работа и пари и няма да имате проблеми ;)

Това е първо и най-важно правило :) Води до драстично намаляване на главоболията :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ivo_pif1 Видях го още на първа страница.БРАВО!
Мен ме завлече с 30 лв.направих му сайт за "якото радио" и 2 месеца се оправдаваше,че е социално слаб,как нямал пари да яде,ще кара нова година с 1 бира,малката му сестричка е болна и нз си какво.В крайна сметка аз съм назад 15лв за 2та месеца хостинг и домейн.
Пазете се и УМНАТА ! :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

безмислени обиди от стотици постове..модове няма ли??!!!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Олигрофени, тъпаци и още какви ли не глупости изчетох в тая тема....и не само в тая...няма ли някой тук, който да контролира какво се пише и как се говори в тоя форум....
Предполагам тези, които ги пишат тия глупости не са малки деца, а се държат като такива! Осъзнайте се малко бе, хора!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Стига сте повтаряли едно и също, в тази тема се излива всичката негативна енергия от целия форум.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ivo_pif1 Видях го още на първа страница.БРАВО!
Мен ме завлече с 30 лв.направих му сайт за "якото радио" и 2 месеца се оправдаваше,че е социално слаб,как нямал пари да яде,ще кара нова година с 1 бира,малката му сестричка е болна и нз си какво.В крайна сметка аз съм назад 15лв за 2та месеца хостинг и домейн.
Пазете се и УМНАТА ! :)

Точно по този повод пуснах тази тема :) За да не изгърмяват хората от пишмян предприемачи, бизнесмени и други палячовци.
И един да се "спаси" от тия орляци, съм доволен и смятам темата за ползотворна въпреки, че доста често се джафкате ;}
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

[17:18:17] ForexPro.bg: долу са излезли твърде много пиксели
[17:18:36] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: v smisyl
[17:19:37] ForexPro.bg: много пикселизиран бнаера точно под спойлера на бмв
[17:25:18] ForexPro.bg: и нещо такова трябва да се измисли за хоризонталния банер
[17:26:18] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: tova kak e'
[17:26:57] ForexPro.bg: твърде различно от първия
[17:27:07] ForexPro.bg: цветовете са различни, стилът е различен
[17:31:50] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: plus tova cvetovete sa si syshtite
[17:31:54] ForexPro.bg: ок, ако не ти се работи казвай

Падна ми окото :)
Тоя е изключително тъп ( FOREX PRO! ) . Мисля ,че Brain_pain преди време ми беше правил един банер , платих си му предварително , направи ми банера , всичко точно . Не знам вие как го мислите, мен ме беше срам само да го карам да смени размера , камо ли да преправя нещо по цветовете .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Някой ще ми обесни ли защо ли съм в списъка? Ама някой могъщ предприемач :)
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Някой ще ми обесни ли защо ли съм в списъка? Ама някой могъщ предприемач :)
Аз не съм могъщ предприемач, но мога да ти кажа че не си в списъка без причина.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Някой ще ми обесни ли защо ли съм в списъка? Ама някой могъщ предприемач :)
Чети и просветлението ще те озари. Няма да те вкарат в списъка без някой да те ... "представи подобаващо".
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Някой ще ми обесни ли защо ли съм в списъка? Ама някой могъщ предприемач :)

Подаване на оплакване за неплатена услуга, след което ти подпалваш бурен спор, че си платил, а услугата не била извършена. С прости думи, наглост.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Потребител didistingone все още не ми е дал парите в epay, като аз му дадох парите в пейпал за размяната. Чакам го от 2 дена да ми прати парите, като прави някакви странни врътки и се оказа, че пращам парите на друг потребител с който се свързах и той беше изненадан. Затова все още не го предлагам за черния списък, но хората от форума да имат едно на ум.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

emoyambol трябва да се сърдиш малко и на себе си щото didistingone потребител отдавна ена първата страница на тази тема.... следващия път проверявай , даже око трябва и препоръки събирай
 
Последно редактирано:

Горе