ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

[28.10.2014 г. 15:33:12] Ясен Беджев: видя ли ги бъговете
[28.10.2014 г. 15:34:28] Stefany Dyulgerova: Не, защото не каза вълшебните думички
[28.10.2014 г. 15:44:01] Ясен Беджев: Моля :$
[28.10.2014 г. 15:47:18] Stefany Dyulgerova: ей сега ще видя
[28.10.2014 г. 15:47:32] Ясен Беджев: (y)

АХАХАХАХА това е уникално :lol:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аууу, колко лошо се държиш с момичето :lol: колко пари и преведе ако не е тайна?

Между другото, аз още си чакам парите от @ninjaprog. Май вече е за банан :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

великолепна кореспонденция... само се чудя... по-скоро да ти дам съвет (без вълшебни думи) - НИКОГА не давай да ти бутат работещ сайт - направи си огледало, и когато всичко е ок - ти плащаш, той/тя прехвърля промените на официалното място
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

70лв . Не е въпроса за парите а за отношението . Като имаш някакви проблеми кажи си , ще се разберем някак си .
В случая беше направено огледало . Работа за 5 мин да се върне старата версия . Мерси за съвета , ще го имам предвид вече :)

Иначе във форума съм попадал на страхотни хора с много отговорно отношение към работата . Винаги съм плащам предварително за да бъдат спокойни хората, ще си получат парите и съм получавал насреща качествен продукт .
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Форума си е екстра, има много кадърни и отговорни хора, но както във всяко общество и тук има измекяри, които ги мързи да гледат, пък искат да печелят пари
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дамата изглежда начетена. Да изчакаме и нейния отговор преди да раздаваме присъди
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ААААААА, тая е ебати коврата :lol:
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Форума си е екстра, има много кадърни и отговорни хора, но както във всяко общество и тук има измекяри, които ги мързи да гледат, пък искат да печелят пари

Мерси много за думите. ;)

Има ги и гнили ябълки. Но мацката е готина....определено. :) И това направо ме изкърти и мен. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Имам известни наблюдения относно уменията на този "Уеб Програмист".
Девойката е арогантна и с неоправдано високо самочувствие. Само като й видиш портофолиото би трябвало да се откажеш.

Зная ... SOAP, REST .... и много други уеб технологии.
А най ми е интересно, след като толкова е напреднала със знанията защо е пропуснала например http, ftp, smtp и други тем подобни :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Имам известни наблюдения относно уменията на този "Уеб Програмист".
Девойката е арогантна и с неоправдано високо самочувствие. Само като й видиш портофолиото би трябвало да се откажеш.

всъщност в цялото ѝ портфолио работят само два-три WP сайта, нищо друго :lol:
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

всъщност в цялото ѝ портфолио работят само два-три WP сайта, нищо друго :lol:

То това бате не е критерии, повече се дължи на безотговорните им собственици. :) Аз имам един умник, познат, който за нищо не си е плащал - не знам къде се хоства, от къде е домейна, ама от 3 месеца е пас. Дал там 600 кинта за сайт, домейн и хостинг и сега всичко по дяволите. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знам тази Стефани коя е и каква е, но определено когато си търся програмист ще е човек, който ще седи срещу мен. Да си говорим очи в очи. Щото дори с жена ми сме се карали по скайпа, а на живо всичко е мирно и тихо. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мисля, че тук е мястото да споделя, че вече има един осъден за кражба на Фейсбук страници - това е mangusta92 (22-годишният Александър Йорданов от силистренското село Калипетрово) - вижте подробности

Друг потребител пък стигна до извънсъдебно споразумение относно авторските права на логото, което му беше откраднато. Така, че вече има добри практики за наказания на измамниците.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И мен ме измами тоя дидистингоне с около 650 Лева... За сайт+ СЕО нито едно от двете не е направено ....

Този ме измами и мен. Немога да поствам линкове иначе ще Ви покажа къде живее. Писа ми от и-мейл: o.f.f.i.c.e. @ .p.a.l.i.a.m.o .c.o.m предполагам, че сайта е негов. Освен единият фейсбук посочен от soulrevager, има друг. Стоих му къща която нямаше пари да плати. В Аксаково живее в блок до спирката на изхода за Варна. Приятелката му е част от схемата с измамите. Имам нейните ЕГН и телефони. На Деян номерата са - 0883561963, 0883484809 и Италиански + 393488210878. Моля, обадете ми сеза да Ви пратя линк от мапс-а.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Моя човек @ninjaprog е пуснал парите, така че му се извинявам :)

@ninjaprog е точен! На два пъти съм работил с него и винаги е бил коректен. При теб не знам защо се е получило така, но явно е било инцидентен случай... Важното е, че в крайна сметка всичко е с хепиенд! Успех!
 

Горе