ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

"Които преведох на баба ти" ... хахахахахахаха Тъпиру пак е направил схемата явно :D Оправихте ми деня пичове :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

"Които преведох на баба ти" ... хахахахахахаха Тъпиру пак е направил схемата явно :D Оправихте ми деня пичове :)

Еми да парите ги превеждах на акаунт на баба му :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Еми да парите ги превеждах на акаунт на баба му :)

Ей сега като я погнат данъчните за недекларирани доходи някой ще трябва да й плаща пенсията. :)
 
Re: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За мен ли ставаше въпрос ПОД тоя потребител, че не схванах?!

Не, сори. Видях нещо друго. Само с ъпхирала явно имате проблем. Извинявай. Недоглеждане. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Еми да парите ги превеждах на акаунт на баба му :)
:-o Баси мамата :lol:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

:lol: Хора, стола ми е на 2 месеца и си го счупих от смях.... кви са тия каспичански драми, бе :lol:
Погледни си твоите пич с някой от акаунтите, може да се посмееш и сам над тях:)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Знаех си, че Uphero е непълнолетно мишленце, което само лае. Баба ти поне получи ли парите, Uphero? Ах, ти мишкоооо :*
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Баба ти поне получи ли парите, Uphero? Ах, ти мишкоооо :*

It's confirmed!

7-adwords-display-hacks-that-will-leave-your-competitors-crying-in-the-corner-36-638.jpg



:D
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да взема да пиша разни скриптове и аз, щом става и родата да забогатява? 8)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Баба ми дядо скайп пази до месец хронология, отде да ти я взема? Гледай внимателно.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Баба ми дядо скайп пази до месец хронология, отде да ти я взема? Гледай внимателно.
Само твоят скайп ли пази само до месец?? Щото моят пази бая повече месеци, току-що проверих, за да се уверя, че е така ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това че някой плаща или приема суми чрез сметките на трети лица не би следвало да е проблем. И аз съм изпращал или съответно приемал плащания чрез чужд акаунт, ако дадена сметка не ми е захранена и нямам нужното количество или чакам евентуален превод, но нещата трябва да са в срок и няма време за губене.
По-скоро проблемите с некоректните търговци възлизат дали въобще са платили и за какво според предварителната уговорка + допълнителни такива, а не толкова откъде ще минават парите, в случая.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

АКО НЯКОЙ СМЕТНЕ, ЧЕ МИШКО Е ПРАВ С НАЙ-ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ ПОКАЖА РАЗПЛАЩАНИЯТА ВСЕ ПАК ПЕЙ ПАЛ СЪЩО ИМА ХРОНОЛОГИИ!
Отделно мишко, като гледам не успя много да се защити скайп не пазел хронологии .. хахах МИШКО да пратя моята хронология ОТ НАЧАЛОТО НА РАЗГОВОРА НИ? АКо имаш подозрения, че съм те измамил има адвокати има всякакви други начини това да не остане така! В СЛУЧАЯ АЗ ЗНАМ И ПРЕГЛЕДАХ за всеки случай да не съм аз в грешка И НЕ СЪМ!
АКо искате можем да разследваме нямам време като цяло, но ако се наложи мога да се защитя БЕТОННО! А ти мишко дано се пооправиш малко и престани да си подритваш хляба не съм ти първия такъв клиент, това за мен не е БИЗНЕСМЕН ;)
ЗА протокола не съм искал да прозвучи, като е*авка, че съм пратил пари по акаунт на баба му... просто отбелязвам, че не съм ги пращал на него, но имейла беше нещо ТЪП Хиро, така че баба му няма как да вкара такъв ник тоест и хронологията ще докаже преводите и пейпал също!
АКо държиш Миши да ти пртя хрона да се опресни паметта ти щом на теб не ти показва пиши на имейл [email protected], че те блокнах в скайп за да си спестя изливането на емоции :)
И много странно нямаш хронология, но твърдиш че съм те измамил и влияеш зле на името ми пред останалите предприемачи без основание! СЪВЕТ: ЗА вбъдеще не го прави, защото за разлика от мен някои хора обичат да пращат призовки на подобни типове и да ги съдят яко докато не им вземат и душата ;) СПОКО Нямам време повече за теб няма да се занимавам и както казах, ако потрябва мога да те закова Моя скайп пази всичко :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм казал каквото имам да казвам. Пък за скайп имате кратуни четете кво и колко пази.
Парите ги отписах отдавна, просто съвет към другите беше, драми не ми трябват.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм казал каквото имам да казвам. Пък за скайп имате кратуни четете кво и колко пази.
Парите ги отписах отдавна, просто съвет към другите беше, драми не ми трябват.

Когато вкарваш името на някой от форума в ЧЕРНИЯ СПИСЪК трябва да си готов да подплатиш думите си. Иначе са празни приказки. Написаното от webmast367 повдига много въпроси, на които ти досега не си дал никакъв отговор. Несериозно е и излизаш с измислени оправдания.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Когато вкарваш името на някой от форума в ЧЕРНИЯ СПИСЪК трябва да си готов да подплатиш думите си. Иначе са празни приказки. Написаното от webmast367 повдига много въпроси, на които ти досега не си дал никакъв отговор. Несериозно е и излизаш с измислени оправдания.
При всички положения внимавайте, с кой и как работите, защото до сега само съм се парил от съфорумниците, както казах и преди ще го кажа и сега! "Жалко за полезния форум" напълни се с безполезни потребители. Аз също съм такъв за това и много много не си отварям устата, но някои хора НЕ ГИ ЗАТВОРИХА просто живеят тук и се чудят, какво да правят скука явно голяма :)

ЪП-а се изложи не му е за пръв път, но не му се сърдя жив и здрав да е просто да не обвинява друг път така зад гърба, че и в черни списъци ще ме добавя грозно е :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

При всички положения внимавайте, с кой и как работите, защото до сега само съм се парил от съфорумниците, както казах и преди ще го кажа и сега! "Жалко за полезния форум" напълни се с безполезни потребители. Аз също съм такъв за това и много много не си отварям устата, но някои хора НЕ ГИ ЗАТВОРИХА просто живеят тук и се чудят, какво да правят скука явно голяма :)

ЪП-а се изложи не му е за пръв път, но не му се сърдя жив и здрав да е просто да не обвинява друг път така зад гърба, че и в черни списъци ще ме добавя грозно е :)

Не знам какви отношения сте имали двамата, но аз съм работила с webmast367 по един текст и спрямо мен е бил точен и коректен.
 

Горе