ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бях измамен от потребител "Delindadar" !

На 20.05.2016 сключихме сделка за кодиране на няколко елемента в сайт и преведох 1/2 от сумата, както се бяхме разбрали. Срокът за изпълнение беше уж 7 дни. На 27.05.2016 ѝ писах, за да попитам дали е готов сайта, но не получих отговор. Както и да е, реших че може да има някакъв проблем, нормално ..... На следващия ден 28.05.2016 (неделя) отново ѝ писах по-скайп и отново не получих отговор. Също така и звънях по скайп и даваше свободно, тоест тя е инкогнито и вижда съобщенията. И така ден след ден до днес, когато ми писна и реших да пусна темата тук.

В крайна сметка загубих цели ценни 11 ДНИ и 100 лв !

Моля администраторите да баннат потребителя от сайта, за да няма други опарени. Надявам се, че epay ще ми върнат сумата, която преведох по тяхната система :oops:

Данни за измамничката:


IBAN: BG12CECB97900098769344
BIC: CECBBGSF
Десислава Кирова Делчева

Еpay
Клиентски номер (КИН): 9651301462

Skype: delindadar

Телефон: +359878078268

Facebook профил: facebook com/delindadar

Линк към профила в този сайт: predpriemach. com/member.php?u=16120
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Какво ви е мнението за ескроу услугите? Защо не ги ползвате? Не визирам само моята услуга, а попринцип.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Зависи каква е сумата на сделката. При по-малки суми не си струва. В escrow.com май се плаща минимум 30 долара. Вие каква услуга предлагате?
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бях измамен от потребител "Delindadar" !

На 20.05.2016 сключихме сделка за кодиране на няколко елемента в сайт и преведох 1/2 от сумата, както се бяхме разбрали. Срокът за изпълнение беше уж 7 дни. На 27.05.2016 ѝ писах, за да попитам дали е готов сайта, но не получих отговор. Както и да е, реших че може да има някакъв проблем, нормално ..... На следващия ден 28.05.2016 (неделя) отново ѝ писах по-скайп и отново не получих отговор. Също така и звънях по скайп и даваше свободно, тоест тя е инкогнито и вижда съобщенията. И така ден след ден до днес, когато ми писна и реших да пусна темата тук.

В крайна сметка загубих цели ценни 11 ДНИ и 100 лв !

Моля администраторите да баннат потребителя от сайта, за да няма други опарени. Надявам се, че epay ще ми върнат сумата, която преведох по тяхната система :oops:

Данни за измамничката:


IBAN: BG12CECB97900098769344
BIC: CECBBGSF
Десислава Кирова Делчева

Еpay
Клиентски номер (КИН): 9651301462

Skype: delindadar

Телефон: +359878078268

Facebook профил: facebook com/delindadar

Линк към профила в този сайт: predpriemach. com/member.php?u=16120

Редно е да дадем и на нея да изрази позиция и да каже защо така се е получило преди бан. Иначе, предполагам сте разменили отрицателни итрейдове и репутации? Надявам се потребителя да обясни, видя се, че днес е влизал.

Имаш ли доказателства за казаното. Не, че не ти вярваме. Гледам, че има доста стабилен рейтинг тук, не че това е някога гаранция за коректност, но все пак.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Според мен игнорирането на клиент (да се направиш, че нямаш 1 свободна минута да напишеш 2 реда мейл) е достатъчна позиция.

//Време за реклама :D

@Страхил, ако имате нужда от помощ, ще се радвам да помогна
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Редно е да дадем и на нея да изрази позиция и да каже защо така се е получило преди бан. Иначе, предполагам сте разменили отрицателни итрейдове и репутации? Надявам се потребителя да обясни, видя се, че днес е влизал.

Имаш ли доказателства за казаното. Не, че не ти вярваме. Гледам, че има доста стабилен рейтинг тук, не че това е някога гаранция за коректност, но все пак.

Ами мога да кача снимки от скайп чата и извлечение от банката, но нека потребителя да се изкаже най-добре.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Според мен игнорирането на клиент (да се направиш, че нямаш 1 свободна минута да напишеш 2 реда мейл) е достатъчна позиция.

//Време за реклама :D

@Страхил, ако имате нужда от помощ, ще се радвам да помогна

Ами трябва да си търся нов програмист, ако предлагате такива услуги
 
Re: От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ами мога да кача снимки от скайп чата и извлечение от банката, но нека потребителя да се изкаже най-добре.

Да, дава се малко аванс на другия потребител. И после може да пуснеш и чат лог или нещо, което да докаже думите ти и ние ще вземем мерки, разбира се. ;)
 
От: Re: От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да, дава се малко аванс на другия потребител. И после може да пуснеш и чат лог или нещо, което да докаже думите ти и ние ще вземем мерки, разбира се. ;)

alfa.kachi-snimka .info/vij.php?id=klz1464816000x.PNG

alfa.kachi-snimka .info/images-2013/bfi1464815634r.PNG

alfa.kachi-snimka .info/images-2013/klz1464815735p.PNG

alfa.kachi-snimka .info/images-2013/arx1464815814m.PNG

alfa.kachi-snimka .info/vij.php?id=bfi1464815832w.PNG

(Допълних с интервали, защото нямам нужните постове да линквам)
 
От: Re: От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да, дава се малко аванс на другия потребител. И после може да пуснеш и чат лог или нещо, което да докаже думите ти и ние ще вземем мерки, разбира се. ;)

Банахте ли я ?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако раздавате банани ги раздавайте по IP, а не да ми се регистрира с един тон никнейма, поне малко го затруднете.
Между другото има ли поне един който е изял банана, аз лично не се сещам, някой по-стар потребител да ми подскаже.

Какво правят тези с мобилен интернет? Един като баннат и всички го отнасят. А и има много доставчици който са с динамични ИП-та. И пак за тях няма да важи бана.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54588&highlight=%C4%E5%FF%ED

Деянчо яде банана, ама май само по ник ... ай донт ноу.

Иначе ако трябва всички тука многознайковци и псевдопредприемачи да ядат банани, форума ще остане с 20 човека ... НЕ ЧЕ СЪМ ПРОТИВ. :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Погледни колко потребители са онлайн и ще видиш, че си близко до тази цифра, тя така или иначе ще стане такава, гостите са повече, дайте поне да не се излагаме пред тях:).
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

...
Също така скрийншот на измамата и доказателство, че не разбирам от СЕО?
По-голямо доказателството от това в подписа ти ако някой иска, аз направо да се отчайвам и да си стягам куфарите...
 
  • Like
Реакции: Sky
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ох, поредният рев на нежните госпожици от форума...
Как и колко пъти да ви обяснявам, че в стерилна среда умираш, а не се развиваш? И стига с това ''ниво'', защото и това е глупост. Извадете теми от преди 5-6 години и ще видите, че същите изцепки ги е имало и тогава, само че от други потребители.
Бластерът не е проблем на форума. Проблем ще стане ако Блинки ви се върже на смешния плач и почне да маха хора, за да ви осигури комфорт. Това ще убие форума по-бързо от забавните закачки на моя добър приятел, с който очевидно нямате топките да се преборите сами. ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Госпожа къде видя госпоици:lol: и кой говори за бластерчето, той е такава душичка?
То ясно, че ще има такива теми, но не може сериозни такива да се начишкват нон стоп!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мишо не те петня, ти сам се петниш, толкова ли ти е малък капацитета, че не можеш да загрееш?! За портфолиото - това беше в подписа ти преди известно време. Дадох ти съвет и ако ме послушаш, може и да стане човек от теб.

Кога беше в подписа ми? В подписа ми беше ivailo.info, това е моят сайт. Искаш ли да се свържем със собственика на домейна?
 

Горе