Частен Internet Marketing форум

тео

Well-Known Member
Колегата Fozzy e решил да разбуни сериозно духовете:​



Частен Internet Marketing форум!
Частен клуб, пълен с тайни, екстри и новости в областта на SEO и SEM.

Стартира със:

  • Пълен гайд за създаване на микро нишови сайтове. Виж как правя успешни сайтове стъпка по стъпка – от провеждането на keyword research-a, до създаването на самия сайт + БОНУС – как да ползваме Market Samurai във вечен Trial период.
  • Grey hat метод за класиране на сайт, който от скоро започна да работи и няма признаци скоро да спре.
  • Black Hat метод, който със скромна инвестиция ($200-$400) може да те класира по трудни ниши!
  • Как да правиш добри пари от affiliate без дори да имаш сайт!
  • Как да намираш страхотни домейни с PR и годинки зад гърба си в рамките на ден. Домейни, които може да ползваш за изграждане на силни authority сайтове или да продаваш за суми до 20 пъти по-големи от стандартната цена на домейн.
  • Как да си докарваш по някой допълнителен лев с помощта на Facebook

Отстъпки от услуги и бонуси. Безплатен достъп срещу полезност.

Запишете се днес с отстъпка, местата са ограничени!
*Може да ме посочите за реферал :wink:
 
От: Частен Internet Marketing форум

Хм записах се като твой реферал @тео.
 
Благодаря на тео за темата :) Напредваме, вече има 9 записали се участници.
 
От: Частен Internet Marketing форум

С домати може ли да се плаща?
Днес ме признаха за SEO разбирач срещу диня. 8)
 
Re: От: Частен Internet Marketing форум

С домати може ли да се плаща?
Днес ме признаха за SEO разбирач срещу диня. 8)

Зависи от сорта :)

Идеята е следната - ако се регистрираш и си полезен за къмюнитито - реферали, гайдове и т.н., най-вероятно няма да ти се наложи да плащаш. Ако искаш само да попиваш информация наготово - плащаш си, а по-голямата част от сумата отива за експерименти, които ще се публикуват във форума.
 
От: Частен Internet Marketing форум

И аз се записах, само не разбрах къде мога да прочета повече инфо или още няма такова? Получих на мейла цената с отстъпка за 6 месеца, както посочих във формата за регистрация.
 
Re: От: Частен Internet Marketing форум

И аз се записах, само не разбрах къде мога да прочета повече инфо или още няма такова? Получих на мейла цената с отстъпка за 6 месеца, както посочих във формата за регистрация.

Форума официално стартира на 01.08.2013г. Предварително, на всички заявили участие ще бъде изпратена допълнителна информация и данни за плащане. На първи ще бъде изпратен email с адреса на форума и начин за вход. :)
 
Само да ви кажа това че е затворено комюнити, не означава че няма да има агенти вътре. Затворените общества са поинтересни за властите, а те си имат оперативен бюджет и много ги обичат тези места където хора свалят гарда, защото уж не ги гледат външни хора... Така че умната да няма изгоряли...

ПП Много се чудих дали да го напиша този пост... Дано не ме разберете криво... Не хейтвам просто ви предупреждавам както съм ви пазил последните 6 години във форума, някой да не си счупи главата... Ние затова нямаме затворени мега тайни секции за да не си сваляте гарда , а не е като да не са ни го предлагали
 
От: Re: Частен Internet Marketing форум

Само да ви кажа това че е затворено комюнити, не означава че няма да има агенти вътре. Затворените общества са поинтересни за властите, а те си имат оперативен бюджет и много ги обичат тези места където хора свалят гарда, защото уж не ги гледат външни хора... Така че умната да няма изгоряли...

ПП Много се чудих дали да го напиша този пост... Дано не ме разберете криво... Не хейтвам просто ви предупреждавам както съм ви пазил последните 6 години във форума, някой да не си счупи главата... Ние затова нямаме затворени мега тайни секции за да не си сваляте гарда , а не е като да не са ни го предлагали

Мисля, че вътре ще е още по силна анонимността и параноята. Четеш и бягаш. Пишещия решава колко да разкрие от самоличността си.

пп. Благодаря за предупреждението :beer:
 
От: Частен Internet Marketing форум

Поздравления за инициативата. Преди време и аз се заканих да направя нещо подобно, но се отказах поради причината, че вътрешен човек може да изнася информацията на трети лица, които нямат достъп до форума безплатно.
 
Re: От: Частен Internet Marketing форум

Поздравления за инициативата. Преди време и аз се заканих да направя нещо подобно, но се отказах поради причината, че вътрешен човек може да изнася информацията на трети лица, които нямат достъп до форума безплатно.

Е, има такъв риск, разбира се, но ще го приведем до нулата.

Иначе вече се записа една добра начална база от хора. Някои от тях получиха безплатен достъп чрез туториали, други с реферали :)

Така че напредваме яко, в момента доизмислям някои неща покрай организацията и ще бъдем готови за първи :)

coolice, благодаря за мнението. Ще внимаваме.
 
Стартираме и афилиейт програма. За повече информация, пишете ми.

П.С.: Скоро на отделен сайт ще има цялата нужна информация за форума, афилиейт програмата и т.н. Дотогава, кореспонденцията може да става на лично или имейл.
 

Горе