Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Цигари не пуша. С пукницата не прекалявам. Ако и кафето спра - светец ли да се мъча да ставам?

ти си много прост бе
кафето не е грях

друг е въпроса защо го пиеш (защото всички го правят) или защото си пристрастен или защото си без грам мозък
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

ти си много прост бе
кафето не е грях

друг е въпроса защо го пиеш (защото всички го правят) или защото си пристрастен или защото си без грам мозък
Айде ще обяснявам като на ретард. Беше ирония. Пия защото е модерно, и много ми пука да съм модерен. Само за това. Понеже си ретард, ще ти кажа, че пак се бъзикам!
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

не ми стана ясно какво иронизираш :)
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Хаха, двама въздаржатели се срещнали и започнали да се иронизират
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

друг е въпроса защо го пиеш (защото всички го правят) или защото си пристрастен или защото си без грам мозък

Чи к'во му е на кафето бре, че трябва да нямаш мозък, за да го пиеш?
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

не пия кафе. нямам нужда да спортувам, аз винаги съм във форма - ген кво да правиш :D
когато имах приятелка почвах с друго, ама сега е грехота :D
 
От: От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Чи к'во му е на кафето бре, че трябва да нямаш мозък, за да го пиеш?

и аз това се питам..
чакам @Rabin да обясни :)
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Преди пиех всяка сутрин кафе и палех по някоя цигара, но вече сутрин гледам да спя до последно, щото не пуша вече и сутрин не ми се пие кафе. Към 10-11 може да пийна едно дълго без захар, ако много не съм в час или, ако мина покрай едно място за ирландско кафе, което много ми харесва. За спорт сутрин - не, освен ако не считаме тичането за дрехи в продължение на 10тина минути след като съм излязъл от под завивките :D
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

не пия кафе. нямам нужда да спортувам, аз винаги съм във форма - ген кво да правиш :D
когато имах приятелка почвах с друго, ама сега е грехота :D

Минус. На бизнес среща, какво ще пиеш, вода ли? Много нестандартно. Как ще почваш деня с "другото", щом си асоциален? Или си слагаш табела "Аз съм трезвеник". Уважавам всяко мнение по въпроса, но това за мене лично е неприемливо, както и да е, не ти желая лошото, просто отбелязвам мое мнение
 
От: От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Минус. На бизнес среща, какво ще пиеш, вода ли? Много нестандартно. Как ще почваш деня с "другото", щом си асоциален? Или си слагаш табела "Аз съм трезвеник". Уважавам всяко мнение по въпроса, но това за мене лично е неприемливо, както и да е, не ти желая лошото, просто отбелязвам мое мнение

Аз работя с ланаджии, кви кафета :shock:

иначе смятам да провеждам бизнес срещи на ката бийч, къде е сами си го намерете, по джапанки и бански. Така се прави големио бизнес - в неформална обстановка, тва вратовръзкарите са дребни риби, нали се сещате оня на фейсбука как ходи на срещи :D
 
От: От: От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

и аз това се питам..
чакам @Rabin да обясни :)
Ako ти обясня за кафето, после и за смисъла на други неприлични неща ще ме караш да обяснявам като на дете. Не ми се почва да се занимавам с теб!
 
От: От: От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Аз работя с ланаджии, кви кафета :shock:

иначе смятам да провеждам бизнес срещи на ката бийч, къде е сами си го намерете, по джапанки и бански. Така се прави големио бизнес - в неформална обстановка, тва вратовръзкарите са дребни риби, нали се сещате оня на фейсбука как ходи на срещи :D

Аха за такъв "бизнес" ли става въпрос, сори че не съм разбрал, ама ши ма извиняваш :wink:
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Сутрин чаша с кафе вечер половин или едночасова тренировка :wink:
 
От: От: От: От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Ako ти обясня за кафето, после и за смисъла на други неприлични неща ще ме караш да обяснявам като на дете. Не ми се почва да се занимавам с теб!

значи все пак познах :) :
защото си без грам мозък

или докажи противното
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Всяка сутрин 2 кафета минимум :cry:
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Всяка сутрин кардио тренировка :)
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

1-во кафенцето. Тъй като живея на 5 метра от гората, има супер алейки за сутрешно кросче... После вече е работата... :p
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Кафе пия ама мога и без. Най-тонизиращо ми действат 2 лимона с вода без захар или 1 грейфурт. Иначе правя 6-7 вида коремни преси (около 150 повторения общо).
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Относно статията само да кажа, че кафето не съдържа допамин, а кафето забавя реабсорбирането на допамина, както го правят и наркотици като кокаин и хероин. Така остава повече допамин в мозъка и се чувстваме щастливи.

И със сигурност не трябва да се пие кафе всеки ден. Това да се събужда човек чрез химически стимулант като кофеина си е просто мързел. Стягайте се и си измислете друг начин за събуждане. Примерно една топла чаша вода сутрин на гладно. После една ябълка. Водата пречиства стомаха и червата от остатъци, топлината ги разширява и подготвя за закуската. Ябълката има пектин, който се препоръчва на гладно за да ни подготви за идващата храна и е много полезна.

Или пък си направете режим за лягане на време. Когато свикнете с него след известно време ще се събуждате точно на време всеки ден.
 

Горе