Черният петък в Hostgator

Fozzy

Well-Known Member
Тази година черният петък в Hostgator (ПОДЧЕРТАВАМ МНОГО ДЕБЕЛО, ЧЕ Е АФИЛИЕЙТ ЛИНК И ВИ ПРИЗОВАВАМ ДА ОТВОРИТЕ НОВ ПРОЗОРЕЦ И ТАМ ДА НАПИШЕТЕ ЛИНКА НА САЙТА) идва с най-големите промоции за повече от 8-годишната им история.

На 25-ти ноември в 20 часа българско време ще бъдат обявени отстъпките! Промоцията ще продължи до 8 сутринта на 26-ти. Първите 5 часа всичко ще е на минус 50%, а след това отстъпката става 80%. Като 80-процентовите намаления свършат, отстъпката отново ще стане 50%.

Това значи $35.64 ЗА ТРИ ГОДИНИ ХОСТИНГ!!!

ВКЛЮЧВА ВСИЧКО: шерд, риселър, дедикейтид, впс!!!

Пише, че ВАЖИ ЗА ВСИЧКИ АКАУНТИ, т.е. предполагам, че важи и за стари.
 
От: Черният петък в Hostgator

И аз това се чудех дали е само за нови акаунти или важи и за старите, ще дебна за тригодишен хостинг:D:D:twisted::twisted:
 
От: Черният петък в Hostgator

Колега, някакъв coupons ще трябва ли ?
 
От: Черният петък в Hostgator

Колега, някакъв coupons ще трябва ли ?

Миналата година доколкото помня имаше кодове. Тази година щом пише, че е за абсолютно всички може и да не трябват. Ако все пак трябва да се въвеждат, утре ще ги публикувам в тази тема.
 
От: Черният петък в Hostgator

Аз миналата година си взех от тая оферта хостинг и след няколко месеца се изнесох. Незнам дали заради намалението, ама ме бяха зачукали на най-умрелия сървър, дето почти всеки ден имаше по няколко часа downtime. И други хора се оплакваха от същото - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=16066

Та имайте едно на ум с тия.

Аз сега съм на суперхостинг с 50% намаление (http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17581) и съм супер доволен.
 
От: Черният петък в Hostgator

О, не знам как е. Аз лично имах 3-4 пъти в един месец, в който сайтовете ми бяха паднали, но откакто ги ползвам, освен тези случки нямам ядове. И откъм услуга, съпорт, всичко. Обаче първия месец бях на 1 цент, оттогава си им кихам 10 долара на месец, един код не съм ползвал.
 
От: Черният петък в Hostgator

$35.64 за най тъпия им план.
Баси аз таман си търся VPS и гледам от другата тема: VPS Hosting – $19.95/month AS LOW AS $3.99 First Month
:(
хубавия пакет е 93.24
 
От: Черният петък в Hostgator

Аз съм на baby плана (пак е шерд, ама средния) и имам половин терабайт трафик този месец. Проблеми не е имало. Е, то и трафикът не е чак толкова много, но доста други хостинги биха клекнали при такъв.
 
От: Черният петък в Hostgator

Абе аз ли нещо не мог да смятам, или е станало объркване, но в писмата на гейтър към настоящите клиенти пише, че "this Black Friday promotion starts at 12:00 AM Friday November 26th CST (-6 GMT) and will run until 11:59PM CST (-6 GMT) 11/26/2010" (това го пише тук) т.е. промоцията продължава през целия ден. Нашата часова зона е GMT +2, т.е. сме 8 часа напред от "гейтърското" време, т.е. петъка трябва за започне при нас в 8 сутринта, а 80% отстъпки трябва да почнат в 13:00. Fozzy обаче пише, че при нас започва в 20:00 на 25-ти (а не на 26-ти) и ще продължи само 12 часа. Последно кое е вярно?
 
От: Черният петък в Hostgator

Объркването е вярно
12:00 AM не е на обяд а сутринта 00:00 часа
Тея AM/PM са малко опетлани. Fozy е мислел че е на обяд, ама то си е сутринта и всъщност промоцията не почва 8 следобед а 8 сутринта.

Деня е петък - 26ти
 
От: Черният петък в Hostgator

и аз го имам писмото им в пощата, даже се изненадах, защото нямам спомен кога и чрез кого съм се регистрирала...
предполагам, че е някой от форума де

между другото в момента, при мен, не се отваря сайта им.. утре по някое време ще ги навестя пак....
за да проверя дали при това положение, ще ми дадe промоцията за "бейби" плана например -не съм купувала хостинг от тях но явно имам регистрация ..
 
Последно редактирано:
От: Черният петък в Hostgator

Fozzy е прав, аз се обърках с 12:00АМ-а, това си е 12часа по обяд и 20:00 наше време, т.е. ще будувам до 1 през нощта да набарам 80% отстъпка. Извинявам се за объркването :)
 
От: От: Черният петък в Hostgator

Fozzy е прав, аз се обърках с 12:00АМ-а, това си е 12часа по обяд и 20:00 наше време, т.е. ще будувам до 1 през нощта да набарам 80% отстъпка. Извинявам се за объркването :)

уф, как тогава ще коментираш това: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=19295&p=187290#post187290
или по точно: We're offering 50% OFF EVERYTHING From 12:00AM CST – 5AM CST
 
От: От: Черният петък в Hostgator

Ето една таблица от wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/12-hour_clock
В дясната част се намира

12 AM е 00:00 часа, не е на обяд. 101% съм сигурен щото преди 6-7 години правех един десктоп часовник с хиляди екстри и тея неща ми се набиха в главата че са опетлани.
ПП: Странното беше че ми платиха една сюрия пари за глупост ама това си е друга тема.
 
От: Черният петък в Hostgator

Оф, да бе мамка му... много се замотах с тея кирливи тъпи американски формати за часовете...:mad::mad:
Значи си почва в 8 сутринта и в 13:00 става 80% отстъпка. Мерси за уточнението.:)
 
От: Черният петък в Hostgator

Цаката е да хванеш начин по който лесно да си ги помниш. Аз незнам от какво е съкращение АМ, но за мен е After Midnight, тоест 2АМ е 2 след полунощ. За РМ така и не го измислих и му спожих изключително умното ПОСЛЕ обед :D
 
От: Черният петък в Hostgator

Цаката е да хванеш начин по който лесно да си ги помниш. Аз незнам от какво е съкращение АМ, но за мен е After Midnight, тоест 2АМ е 2 след полунощ. За РМ така и не го измислих и му спожих изключително умното ПОСЛЕ обед :D

:lol:
http://www.worldtimezone.com/wtz-names/wtz-am-pm.html

Просто при тях нулевия час е 12, все пак имат две парчета по 12, докато при нас са от 0 до 23
И понеже тоя нулев час (12) е преди обяд и след полунощ се явява АМ, докато 12:00 е началото на следобеда и става 12PM, после пак от 1 до 11
Ако 24 часовата схема беше от 1 до 24 щеше да стане същата работа. 24:00 до 24:59 щеше да е сутринта след полунощ.
Все се чудя за какво не са си направили 12 часовите половинки от 0 до 11...
 
От: Черният петък в Hostgator

What you pay is what you get! - ще набутат всички текива на 1 сервер и ще стане весело. Дедикейтед да си вземеш на тънкана вече си заслужава но и ВПС не сам сигурен.
А на шеард после да не плачкате :)

Аз имам ВПС и още се мисля дали да не го кенсалирам и да си купя за 1 година ВПС на -80% ама да видим ... Опита ми показва че тънкото винаги излиза по скъпо :)
 

Горе