Черното тефтерче .. . да извадим наяве

ReminD

Well-Known Member
Пак почнахте да коментирате раздаването на червени от моя страна. Сега човека градинар ( или човека ряпа ) реши да си пусне тефтерчето в една тема, пък и тъкмо ще пиша в тая тема на кой съм дал червено и на кой има да давам, тъкмо да не спамите другите теми, гледам много се дразните на такива червени репутации, колкото и да се обяснявате ,че не ви пукали ( моку, който специално вдигна тема, където беше тотално унижен относно червената ми репутация )

Хора, на които по default давам червено при всяка първа възможност:
http://predpriemach.com

Код:
Fozzy   

Cloxy 

Moko  

daynnite 

Гошо Кръчмето ( винаги когато се появи )


Хора, които да очакват ряпа :

Код:
Soyo     / причина :  1 юни  - реклама на  гдбоп и Явор Колев
 Unwise   /  причина :  "И аз не харесвам bTV, но не мисля за нужно да се напъвам да ги нападам." - 23.05.2012
 stefancho.original / причина : защита на БТВ 
rtrtrt   / причина : про-американско настроено същество / обича американците и войните им  /



Очаквам да хейтите с пълна скорост, особено тези, на които им се дава репутация по default :p
 
Homer-Simpson-Brain-Scan.jpg
 
Тцтц, много си се изложил, трябваше поне 1000 думи да съдържа първият ти пост :lol:
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Тоя стефанчо оригинала да не е набития журналист с ритник в главата 45 номер:D
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

причина : защита на БТВ
Тъпо е да се дава ряпа на хора които не са на твоето мнение. Според мене ряпата трябва да е за хора, които се опитват да лъжат,хитруват,дават грешна информация,спамят,обаждат се където не трябва и т.н, а не ако си противоречат с твоето мнение. По тази логика и аз сега трябва да ти дам ряпа, защото не съм съгласен с теб.
 
Последно редактирано:
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Според мене ряпата трябва да е за хора, които се опитват на лъжат

е нали де
той като иде в БоклукТВ точно това ще прави, не само ще лъже, но и задници ще лиже като се налага..
 
Re: От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Тъпо е да се дава ряпа на хора които не са на твоето мнение. Според мене ряпата трябва да е за хора, които се опитват да лъжат,хитруват,дават грешна информация,спамят,обаждат се където не трябва и т.н, а не ако си противоречат с твоето мнение. По тази логика и аз сега трябва да ти дам ряпа, защото не съм съгласен с теб.

Правилно мислиш, ама сега и ти избяга сега в списъка :)
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Трябва да пробвам и аз тъй.
Понастоящем ако не засека издънка в някой пост, не слагам червено, колкот и да ми е антипатичен юзърот.

Примерно сещам се един юзър ('freelancer' май беше) ме беше оцветил, щото не сфана майтапа в един мой пост.
Та прекарах 10 минути да му преравям постовете да намеря изцепка... И не можах! Той един такъв мазен, гледа да е симпатичен и да се носи по течението завалията,... :) Та остана несанкциониран.
Туй е само пример де.
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Fozzy,Cloxy,Moko,daynnite,Гошо Кръчмето,Soyo,Unwise,stefancho.original,rtrtrt

Тея хора са списани от AlanFort за лоша репутация.Едните без причината.Другите само зато дека не били на мнението му и аресвали ГДБОП или Щатите.
Ние мислим дека AlanFort има лоша репутация!Он хейти,псува,спамува,хакерсва сайтове и много лошотия има у тоя човек. Видехме го кой е. Репортуван е за СПАМ во известниот стопфорумспам

www stopforumspam com/ ipcheck/
5-Oct-11 19:02, , alanfort, alanforts ат gmail.com, Bulgaria
Проверихме ипчек и видехме дека Алано е от Бургас. Сега веке мое да го изпортите на прокурорите и на ГДБОП и да го фанат заде ни е хейтал и крал сайтове и пускал спамо и за друго що е връшил вне законите на републиката.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Тея хора са списани от AlanFort за лоша репутация.Едните без причината
Дали е без причина Кръчмо?
 
Re: От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Дали е без причина Кръчмо?

Аз искам да кажеш причината, поради която аз съм в списъка. Не бе праскай червено, ич ми не е, ама искам да те питам дали помниш защо се скарахме? За време оно преди да почнеш да ме псуваш и обиждаш и аз да ти уйдисам на акъля да започна и аз да се излагам.

Айде кажи?

П.С.: Интересно ми е кога някой ще те осъди теб за оронване на престижа. Има си закон за тази работа и не можеш да продължаваш да храниш всеки наляво - надясно. Трябва някой да те хване и да те осъди, да ти прасне една хубава глоба или някоя и друга годинка да ти порнат дупенцето, пък тогава агънце ще ми станеш.
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Алане, мислех, че ти е минало, но пак те е прихванало злобеенето. Поспри се! Злобеенето не е здравословно.

Анализ на твоето поведение:
Ти не харесваш btv, защото налага цензура и всичките им гледни точки са само техните.
За всяка различна от твоята гледна точка лепиш репи и дори отваряш теми като тази за да демонстрираш някакво превъзходство на твоите гледни точки сякаш са единствените.

Мой извод след анализа:
Пресмял се хърбел на щърбел.

П.П.:
Сега може да лепнеш една червена ряпа на това ми изказване, за да докажеш, че никой няма право на гледна точка различна от твоята.
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Fozzy,Cloxy,Moko,daynnite,Гошо Кръчмето,Soyo,Unwise,stefancho.original,rtrtrt

Тея хора са списани от AlanFort за лоша репутация.Едните без причината.Другите само зато дека не били на мнението му и аресвали ГДБОП или Щатите.
Ние мислим дека AlanFort има лоша репутация!Он хейти,псува,спамува,хакерсва сайтове и много лошотия има у тоя човек. Видехме го кой е. Репортуван е за СПАМ во известниот стопфорумспам

www stopforumspam com/ ipcheck/
5-Oct-11 19:02, , alanfort, alanforts ат gmail.com, Bulgaria
Проверихме ипчек и видехме дека Алано е от Бургас. Сега веке мое да го изпортите на прокурорите и на ГДБОП и да го фанат заде ни е хейтал и крал сайтове и пускал спамо и за друго що е връшил вне законите на републиката.
Коя е скритата форумна лимонка да зи признае веднага:D
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Що за темерут лишен от каквито и да е други удоволствия трябва да си, за да си записваш хората на които да дадеш червена репутация. Това не го разбирам !
 
Re: От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Що за темерут лишен от каквито и да е други удоволствия трябва да си, за да си записваш хората на които да дадеш червена репутация. Това не го разбирам !

Неее, това не е темерут, а глупав и ограничен човек! Правете разлика, моля ви! :)
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Алън Форт ти си за психиатрията...
Слагай червени репи на воля!
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Относно тефтерчето ...

tefterche.jpg
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

soyo, не виждам причина защо се заяждаш след като тази тема се изчерпа от смисъл още със самото и пускане, т.е. преди няколко дни.
 

Горе