Черното тефтерче .. . да извадим наяве

От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

soyo, не виждам причина защо се заяждаш след като тази тема се изчерпа от смисъл още със самото и пускане, т.е. преди няколко дни.
Шегувам се просто. Смятам ,че снимката е весела, а не заядлива. Нямам лоши чувства към Алан, просто ми е странно поведението му що се отнася до това тефтерче.
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Така така така : D
 
Уф, аз добре, че днес си отминах от реда и мога да дишам спокойно няколко дни :lol:
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Незнам кво праите тука ама съм фен на Алана , точно като него трябва да се действа..
 
Re: От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Незнам кво праите тука ама съм фен на Алана , точно като него трябва да се действа..

Как трябва да се действа?
 
От: Re: От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Как трябва да се действа?
Да пуска теми, с които да демонстрира публично антипатиите си, а останалите да се чудят "К'во и туй нещо дето го пусна Аланът? Толкова ли много ма мрази тоя Алан? Оле-ле!". :lol:


Реално не виждам смисъл от подобни теми. Много добре се знаем кой на кого и доколко е антипатичен. Тук сме събрани какви ли не хора и е нормално да има антипатии. Това не го намирам за сериозен проблем. Все пак тук само пишем. Няма да се женим един за друг (не че спирам някого).
 
Re: От: Re: От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Няма да се женим един за друг (не че спирам някого).

Викаш може някой да му е разбил сърцето и сега плачейки в някой ъгъл със салфетка в ръка, публично да демонстрира хейта си, за да забрави за станалото... А пък аз си мислех, че е от комплексарщина :lol:
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

хаха алъна е рядко тъпо парче
 
От: Черното тефтерче .. . да извадим наяве

Alan, на втората част хубаво си им сложил причини, ама сложи и на първата, поне да знаят останалите сеирджии ( в случая визирам себе си ) каква е драмата. :)
 

Горе