Честита Нова година

Честита Нова 2017 Година!
Пожелавам на всички много здраве, радост, щастие и много успех в Бизнеса !!!
 
Живи и здрави всики колеги в добрия стар форум и си полежаваме да си останем така будни за новаторството, както е било винанги през годините:)
 
Честита Нова Година!
Как може да честитиш нещо което така или иначе ще си дойде с теб или без теб, искайки или не искайки го?
все едно аз да ти честитя неделята - Честита неделя на всички съфорумци! :D
 
Как може да честитиш нещо което така или иначе ще си дойде с теб или без теб, искайки или не искайки го?
все едно аз да ти честитя неделята - Честита неделя на всички съфорумци! :D
Норт, ти си истински Eбeнизър Cкрудж. :D:D:D
За много години на теб и всички съфорумци. Нека 2017-та е здрава, успешна и спокойна за всички хора по света.
 
Много добре знаеш, че няма да е такава за всички. Тогава защо го правиш(ите)? :eek::rolleyes:
Именно защото знам, че няма да бъде така, затова го правя. Ако знаех със сигурност, че всичко ще бъде ок навсякъде на планетата, нямаше да го пожелавам, защото нямаше да бъде необходимо. Пожеланията за мир и спокойствие са най-уместни при угрозата от конфликти и войни - какво друго ни остава, освен да се надяваме, че ще се размине?! :)
Ебенизър/Еби на галено/, знаеш, че у хората е заложено да бъдат позивтивни понякога, защо изпитваш такава нужда да сееш цинизъм? :)
 
15844460_1422002014476884_2413987442632324129_o.jpg
 
Честита Нова Година!
 
Честито

Абе чухте ли го тоя олигофрен президента снощи, по-безумна реч не съм чувал. Тоя е срам и позор за държавата. Някаква политическа реч държа цели 10 минути.. пълен нещастник и глупак :D
 
Честито

Абе чухте ли го тоя олигофрен президента снощи, по-безумна реч не съм чувал. Тоя е срам и позор за държавата. Някаква политическа реч държа цели 10 минути.. пълен нещастник и глупак :D

аз не съм, защото цяла нощ бях кареоки мастер ахаха :D
иначе не се и съмнявам, как завършва жалкото си президентсване :eek:
 

Горе